صفحه 68 از 74 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

سلام. دوستان کلا فرانسه راست میگن ویزا اولی ها رو ریجکت میکنن مگر اینکه از طریق آژانس اقدام کنین یا تور خیلی سختگیر شدن امسال. . چون همکار من با داشتن مغازه .داشتن سند ملکی .کارت بازرگانی و حساب بانکی خوب و اینکه فرزند و همسرش هم با خودش نمیبرد ریجکتش کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen5077 نمایش پست ها
    سلام. دوستان کلا فرانسه راست میگن ویزا اولی ها رو ریجکت میکنن مگر اینکه از طریق آژانس اقدام کنین یا تور خیلی سختگیر شدن امسال. . چون همکار من با داشتن مغازه .داشتن سند ملکی .کارت بازرگانی و حساب بانکی خوب و اینکه فرزند و همسرش هم با خودش نمیبرد ریجکتش کردن.
    کلا چیزی که برای درخواست ویزا اهمیت داره، ارائه مدارک مناسبه. ممکنه کسی شرایطش مناسب باشه و به تصور خودش مدارکش تکمیله، ولی به خاطر ناقص بودن پرونده اش ریجکت بشه

Junior Member

اصلا سند ملکی از کسی نمیگیرن. مدارک سابقه بیمه هم همینطور.
    مدارک شغلیتون رو ببرید. مهم اینه که نشون بدید دلایل کافی برای برگشت دارید.

چرا سند ملکی رو هم گرقتن ازشون سابقه بیمه کارمندشون مغازه ای که تو بازار دارن کارت وزارت بازرگانی مدارکشون تکمیل تر از هر چیزی که فکر میکنین بود ولی ریجکت کردن. تو فرم جوابشون اومده . قصد شما مبنی بر ترک کشور های محموده شنگن براسی سفارت محرز نشد. ظرف زن و بچه اش ایزان موندن چندین ساله تو بازار هست کارمند داره لیست بیمه کارمندشون خدشون همه رو دادن دیگه به نظرتون چه مدرکی باید میزاشتن که برای سفارت محرز بشه برگردن؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen5077 نمایش پست ها
    چرا سند ملکی رو هم گرقتن ازشون سابقه بیمه کارمندشون مغازه ای که تو بازار دارن کارت وزارت بازرگانی مدارکشون تکمیل تر از هر چیزی که فکر میکنین بود ولی ریجکت کردن. تو فرم جوابشون اومده . قصد شما مبنی بر ترک کشور های محموده شنگن براسی سفارت محرز نشد. ظرف زن و بچه اش ایزان موندن چندین ساله تو بازار هست کارمند داره لیست بیمه کارمندشون خدشون همه رو دادن دیگه به نظرتون چه مدرکی باید میزاشتن که برای سفارت محرز بشه برگردن؟؟؟؟
    مهم این نیست که خودشون از لحاظ منطقی چه شرایطی دارند. مهم نحوه ارائه مدارک هست.
    ببینید مثلا مهمه که بلیت رفت و برگشت حتما برای فرانسه باشه (مخصوصا برای کسی که ویزای اولی باشه). مثلا پرینت حسابی که با گردش حساب نخونه و موجودی خیلی بالایی داشته باشه.
    یا مثلا خانم خانه داری که داره همراه همسرش سفر می کنه، اشتباهه که پرینت موجودی و گردش حساب نبره و بگه تمکین مالی به عهده همسرمه.
    اینها نکاتیه که تو لیست ننوشته. ولی خیلی اهمیت داره رعایتش.
    سند ملکی رو هم نمیگیرن. مدارک بیمه پرسنل هم واقعا مدارکی نیست که سفارت فرانسه تحویل بگیره. چه زمانی که خود سفارت فرانسه باید مراجعه می کردیم، چه الان که شرکت VFS Global این خدمات رو انجام میده. یعنی شما حتی مدارک بیمه خودتون رو هم ببرید ازتون نمیگیره VFS Global. خود سفارت میخواست مدارک بیمه رو. اما الان نه دیگه.
    کلا بهتره همه مسائلی که سوال دارید در خصوص تهیه مدارک با خود شرکت VFS Global چک کنید. طبق لیست مدارک رو آماده کنید و هر سوالی داشتید، زنگ بزنید شرکت VFS Global.

قصدم این نیست که دوست شما رو زیر سوال ببرم، اما باور کنید این نکات ریز مهم هستن. مثلا میزان موجودی خیلی مهمه که با قصد و طول مدت سفر و ... متناسب باشه. مثلا من خودم با موجودی 800 هزار تومن هم ویزا گرفتم (از سوییس)، چون تو دعوتنامه ام، شرکت مقابل متعهد شده بوده که همه هزینه های منو متقبل میشه.

Junior Member

شما به شعبه ارزی بانکی که توش حساب دارین مراجعه بفرمایین با توجه به موجودی حسابتون نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی براتون صادر می کنه. بهتره که موجودی حساب حداقل 50 تومان باشه.بلیط هواپیما حتماً لازمه و باید حتماً به اسمتون باشه. اگر خدای نکرده ویزا نگرفتین می تونین پس بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasbaf نمایش پست ها
    شما به شعبه ارزی بانکی که توش حساب دارین مراجعه بفرمایین با توجه به موجودی حسابتون نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی براتون صادر می کنه. بهتره که موجودی حساب حداقل 50 تومان باشه.بلیط هواپیما حتماً لازمه و باید حتماً به اسمتون باشه. اگر خدای نکرده ویزا نگرفتین می تونین پس بدین
    دوست عزیز من چند بار ویزا گرفتم فقط رزرو بردم و اصلا مشکلی پیش نیومد ، توی لیست مدارک هم نوشته رزرو بلیط هواپیما

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید.
    ۱ ) من موقعی که میخواستم وقت سفارت بگیرم گفتن چون خواهرت زیر ۱۸ ساله با پدر میتونند با هم برن داخل برای روز سفارت این درسته یا باید وقت جدا بگیرم ؟
    ۲ ) بدون دعوت نامه هم میشه رفت برای ویزا یا باید حتما دعوت نامه داشت ؟ و اینکه من که از سفارت فرانسه اقدام میکنم حتما باید دعوت نامه از خود فرانسه باشه ؟ یا کشور دیگه هم میشه ؟

درود.
    دوستان موقع مصاحبه پاسپورت رو میگیرند؟ همون روز بهمون برمیگردونن؟ اگر بخوایم با پست پاسپورت رو بفرستند کی و کجا باید این درخواستو کنیم؟
    و اینکه اگر ویزا رو بگیریم و نتونیم بریم مشکلی پیش میاد در آینده؟
    ویرایش توسط missmarjan : November 28th, 2017 در ساعت 02:36 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missmarjan نمایش پست ها
    درود.
    دوستان موقع مصاحبه پاسپورت رو میگیرند؟ همون روز بهمون برمیگردونن؟ اگر بخوایم با پست پاسپورت رو بفرستند کی و کجا باید این درخواستو کنیم؟
    و اینکه اگر ویزا رو بگیریم و نتونیم بریم مشکلی پیش میاد در آینده؟
    ویزای شنگن در صفحه ای در داخل پاسپورت الصاق می گزدد بنابراین پاسپورت دریافت گردیده و حداقل 15 روز بعد تحویل می گردد. نحوه تحویل پاسپورت پس از تشکیل پروتده و توسط متصدی باجهvfs هماهنگ می گزدد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)