صفحه 62 از 74 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

دوستان
    سلام

الان با توجه به شرایط فعلی سفارت اگه کسی ۱ یا ۲ ویزای شینگن از خود فرانسه داشته باشه و مدارکش تکمیل باشه شرایط مالتی براش چجور هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imboeing نمایش پست ها
    دوستان
    سلام

الان با توجه به شرایط فعلی سفارت اگه کسی ۱ یا ۲ ویزای شینگن از خود فرانسه داشته باشه و مدارکش تکمیل باشه شرایط مالتی براش چجور هست ؟
    سلام
    معمولا برای سومین ویزا 6 ماه مالتی میدن ولی درخواست 1 ساله بدین نهایتش همون 6 ماهه میدن

Junior Member

سلام دوستان عزیز، میشه لطف کنید بگید توی کدوم بند درخواست ، باید تقاضای مولتی یکساله یا 6 ماهه بدیم؟ و آیا باید مدارک خاصی هم ضمیمه مدارک تحویلی بشود ؟ متشکرم

Junior Member

سلام دوستان . لطفا منو راهنماپی بفرمایید
    بنده یک ایمیل برای تعیین وقت به سفارت فرستادم و اونا بعد از دو سه روز جواب دادن که مثلا فلان روز ُ ساعت فلان بیایید برای مصاحبه
    حال سوال بنده این است که در ایمیلی که بنده فرستادم مشخصات خودم وهمسرم را ارسال کردم ولی متاسفانه زمانی که جواب دادن فقط اسم من برای مصاحبه قید شده !!! آیا برای همه همینطوره ؟ یا باید دوباره ایمیل بزنم تا اسم همسرم هم ذکر شود
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام دوستان . لطفا منو راهنماپی بفرمایید
    بنده یک ایمیل برای تعیین وقت به سفارت فرستادم و اونا بعد از دو سه روز جواب دادن که مثلا فلان روز ُ ساعت فلان بیایید برای مصاحبه
    حال سوال بنده این است که در ایمیلی که بنده فرستادم مشخصات خودم وهمسرم را ارسال کردم ولی متاسفانه زمانی که جواب دادن فقط اسم من برای مصاحبه قید شده !!! آیا برای همه همینطوره ؟ یا باید دوباره ایمیل بزنم تا اسم همسرم هم ذکر شود
    متشکرم
    سلام
    مجددا یه ایمیل اعتراض بزنید و مشکلتون رو بگید اونا هم اصلاح میکنن.شاید هم به ایمیل همسرتون داده باشن اونم چک کنید

Junior Member

سلام دوستانمن يه ويزا از فرانسه دارم و الان مي خوام كه مجدد و بدون همسرم اقدام كنم،اما در حال حاضر شغل ندارم و بيمه بيكاري دريافت مي كنم،ايا ميتونم به عنوان خانه دار مدارك مالي و شغلي همسرم رو ارايه بدم؟(با توجه به اين كه همسرم همراه من نمياد).سفر هاي متعددي هم داشتم توي يكسال گذشته.ممنون ميشم اگر كسي شرايط مشابه داشته راهنمايي كنه.متشكرم.

سلام دوستان
    من و همسرم و پدر و مادر و برادر مجردم واسه ۲۲ آبان وقت سفارت داریم
    من تو شرکتی مشغول بکارم ک در اساسنامه اون بعنوان سهامدار معرفی شدم از طرفی حقوق ماهی ۴ تومن میگیرم با ۸ سال سابقه بیمه.
    دانشجو هم هستم
    همسرم هم ۵ سال سابقه بیمه داره و حقوق ۱.۳ تومن
    سند ملکی هم داریم
    بجهت مشکلات با دارایی کارکرد حساب شخصیمون رو بسیار پایین اوردیم
    بنظرتون شرایط خوبه واسه ویزا؟
    در ضمن پدرم مدیرعامل شرکته
    حساب بانکی شرکت هم نیازه؟

Junior Member

سلام
    خانم من دانشجوی دوره دکتری در دانشگاه شریف هستش. استادی در یکی از دانشگاه های فرانسه موافقت کرده که برای یک دوره حداقل یک ساله ایشون تحصیلش رو در دانشگاه فرانسوی بگذرونه. من و فرزند دو ساله مون هم میخوایم همراهش بریم.
    من خودم فارغ التحصیل دکتری دانشگاه امیرکبیر هستم.
    سوالی که از دوستان دارم اینه که آیا من می تونم ویزای کار بگیرم که بتونم اونجا کار کنم؟
    بهترین روش برای اینکه ما بتونیم توی فرانسه بیشتر بمونیم و کم کم اقمت بگیریم چیه؟
    ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1081 نمایش پست ها
    سلام
    خانم من دانشجوی دوره دکتری در دانشگاه شریف هستش. استادی در یکی از دانشگاه های فرانسه موافقت کرده که برای یک دوره حداقل یک ساله ایشون تحصیلش رو در دانشگاه فرانسوی بگذرونه. من و فرزند دو ساله مون هم میخوایم همراهش بریم.
    من خودم فارغ التحصیل دکتری دانشگاه امیرکبیر هستم.
    سوالی که از دوستان دارم اینه که آیا من می تونم ویزای کار بگیرم که بتونم اونجا کار کنم؟
    بهترین روش برای اینکه ما بتونیم توی فرانسه بیشتر بمونیم و کم کم اقمت بگیریم چیه؟
    ممنون
    اگه سرعت اقدام براتون مهمه به عنوان همراه تشریف ببرید... اجازه کار ندارید ولی می تونید دنبال کار بگردید و کارفرماتون درخواست استخدامتون رو از Directteبکنه... تنها مشکل اینه که پروسه اخیراً بسیار طولانی شده و این طور که به من گفتن ممکنه تا 18 ماه هم طول بکشه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان منم همین سوال رو دارم. برای مادر و پدرم میخوام وقت بگیرم و میخوان برای عید فرانسه باشن. VFS میگه 3 ماه قبل از تاریخ سفر ایمیل بدم بهشون شما که تجربه دارین فکر میکنین تا اونا جواب بدن و وقت بدن میرسن به عید اگر 3 ماه قبل ایمیل بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)