صفحه 11 از 74 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود اقا هومن عزیز
    عرض کنم خدمت شما سفارت تا شهریور وقتهاش پر هست و فعلا اصلا وقت نمیده
    و مدعی شده که قرار هست سیستم وقت دهی را عوض کنه

بدین وسیله سفارت فرانسه در ایران اعلام می دارد که تمامی ظرفیت های وقت مصاحبه ماه های ژوئن، ژوئیه و اوت جهت دریافت ویزاهای توریستی تکمیل می باشد.

از تابستان 2017 رویه دریافت وقت تغییر خواهد کرد و همچنین دریافت وقت برای ماه سپتامبر و پس از آن موقتا امکان پذیر نمی باشد.

به زودی رویه جدید دریافت وقت مصاحبه ویزا بر روی سایت سفارت فرانسه در ایران قرار خواهد گرفت. بنابراین تا اطلاع ثانوی دریافت وقت مصاحبه جدید امکان پذیر نمی باشد.

در مورد اینکه سه خانواده هستند بهتر هست هر خانواده یه فرم پرکنند ارسال کنند..... ولی هیچ منعی برای ارسال دسته جمعی نوشته نشده
    سوالی بود در خدمتم
    با تشکر. سه خانواده نیستند. یه خانواده سه نفری هستند. در مورد اون ایمیل هم سوال من این بود که ایمیلی که دریافت شده گفته وقت رو بندازید اواخر آگوست به بعد و دوباره فرم رو بفرستید که همین کار رو کردن و الان بعد از 4 هفته هیچ جوابی نگرفتند. ولی احتمالا با این مساله ای که شما و دوستان مطرح میکنید چون پر شده دیگه جوابی به ایمیها نمیدن و باید صبر کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    سلام یه سوال واسه یه خوانواده چند نفره فرمها باید برای همه افراد خوانواده پر شه و از چند سال ؟ مرسی
    کسی نمیدونه ؟؟؟

با سلام
    آیا ورود موبایل به داخل سفارت ممنوع هست ؟ حتی خاموش ؟
    اگر هست ایا خودشان موبایل را تحویل میگیرند ؟ و یا کسی بیرون سفارت کارش اینه مثل سفارت ایتالیا
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر هست ایا خودشان موبایل را تحویل میگیرند ؟ و یا کسی بیرون سفارت کارش اینه مثل سفارت ایتالیا
    متشکر
    تا ۳ ماه پیش فقط خاموش باید میشد تحویل نمیگرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    با سلام
    متشکر
    من هم قبل از عید که رفتم موبایل رو تحویل نگرفتن و گفتن که باید خاموش بشه هر چند دوستان چندان رعایت هم نمیکردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    کسی نمیدونه ؟؟؟
    اگه منظورت فرم درخواست وقت سفارت فرانسه هست که فقط یه دونه فرم رو که جدولی هست برای همه ی نفرات کافیه و اسم و شماره پاسپورت و اطلاعات درخواستی رو به ترتیب تو همون جدول برای سه نفرتون بنویسید و ضمیمه ایمیل کنید و بفرستید. سفارت سه وقت مصاحبه در پاسخ ایمیل براتون مشخص می کنه

اما فرم درخواست ویزا که روز مصاحبه ازتون می خوان رو برای هر نفر یک فرم تکمیل می کنید و با خودتون می برید.

شما هنگامى كه تماس ميگيريد با سفارت براى دوخواست وقت، اعلام ميكنيد كه دو نفر هستيم
    اونها تو يك روز يه تايم رو اختصاص ميدن به شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz_h نمایش پست ها
    شما هنگامى كه تماس ميگيريد با سفارت براى دوخواست وقت، اعلام ميكنيد كه دو نفر هستيم
    اونها تو يك روز يه تايم رو اختصاص ميدن به شما
    دوست عزیز بری توی سایت سفارت فرانسه همه چیز رو کامل توضیح داده ، بله یک ایمیل می فرستید برای هرچند نفرکه هستید بعد اونا جواب میدن و یک روز رو برای مصاحبه برای شما مشخص می کنند. قبلا تلفنی وقت میدادن ولی الان باید ایمیل بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Marysh827 نمایش پست ها
    اگه منظورت فرم درخواست وقت سفارت فرانسه هست که فقط یه دونه فرم رو که جدولی هست برای همه ی نفرات کافیه و اسم و شماره پاسپورت و اطلاعات درخواستی رو به ترتیب تو همون جدول برای سه نفرتون بنویسید و ضمیمه ایمیل کنید و بفرستید. سفارت سه وقت مصاحبه در پاسخ ایمیل براتون مشخص می کنه

اما فرم درخواست ویزا که روز مصاحبه ازتون می خوان رو برای هر نفر یک فرم تکمیل می کنید و با خودتون می برید.
    نه منظورم اون نیست منظورم فرمی که باید پر شه روز مصاحبه تحویل داد اونه واسه از چه سنی باید پر شه ؟ بچه کوچولو از چه سنی باید پر کنه که همراه خونوادشه

Junior Member

سلام
    می‌خواستم بدونم ویزا اعتبارش تا چه زمانیه من برای عید می‌خوام اقدام کنم اما می‌خواستم تاریخ سفرمو 20 اسفند اعلام کنم. امکانش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)