صفحه 63 از 74 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط aradza نمایش پست ها
    سلام دوستان منم همین سوال رو دارم. برای مادر و پدرم میخوام وقت بگیرم و میخوان برای عید فرانسه باشن. VFS میگه 3 ماه قبل از تاریخ سفر ایمیل بدم بهشون شما که تجربه دارین فکر میکنین تا اونا جواب بدن و وقت بدن میرسن به عید اگر 3 ماه قبل ایمیل بدیم؟
    سلام
    من خودمم سفرم برای عید هست ولی اواسط ابان ایمیل میدم که احتمالا اخر ژانویه وقت میدن

سلام دوستان. از زمان ارسال ایمیل برای دریافت وقت شینگن، تا زمان مصاحبه و ارائه مدارک معمولا چقدر طول میکشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafancl نمایش پست ها
    سلام دوستانمن يه ويزا از فرانسه دارم و الان مي خوام كه مجدد و بدون همسرم اقدام كنم،اما در حال حاضر شغل ندارم و بيمه بيكاري دريافت مي كنم،ايا ميتونم به عنوان خانه دار مدارك مالي و شغلي همسرم رو ارايه بدم؟(با توجه به اين كه همسرم همراه من نمياد).سفر هاي متعددي هم داشتم توي يكسال گذشته.ممنون ميشم اگر كسي شرايط مشابه داشته راهنمايي كنه.متشكرم.
    سلام ، بله شما میتونید مدارک مالی و شغلی همسرتون رو ارائه بدید و مانعی هم نداره ، موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز ، آیا ترجمه مدارک باید توسط دالترجمه خاصی انجام شود چون در سایت سفارت چند دالترجمه معتمد اسم برده شده ، اگر ترجمه توسط دالترجمه ایی دیگر به غیر از دالترجمه های معتمد باشد ممکن است در نتیجه موثر باشد؟ ممنون از راهنمایی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، آیا ترجمه مدارک باید توسط دالترجمه خاصی انجام شود چون در سایت سفارت چند دالترجمه معتمد اسم برده شده ، اگر ترجمه توسط دالترجمه ایی دیگر به غیر از دالترجمه های معتمد باشد ممکن است در نتیجه موثر باشد؟ ممنون از راهنمایی دوستان
    سلام
    هر دارالترجمه رسمی قابل/قبول هست
    اون معتمد ها معمولا واسه دانشجو هاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط navid52000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم و پدر و مادر و برادر مجردم واسه ۲۲ آبان وقت سفارت داریم
    من تو شرکتی مشغول بکارم ک در اساسنامه اون بعنوان سهامدار معرفی شدم از طرفی حقوق ماهی ۴ تومن میگیرم با ۸ سال سابقه بیمه.
    دانشجو هم هستم
    همسرم هم ۵ سال سابقه بیمه داره و حقوق ۱.۳ تومن
    سند ملکی هم داریم
    بجهت مشکلات با دارایی کارکرد حساب شخصیمون رو بسیار پایین اوردیم
    بنظرتون شرایط خوبه واسه ویزا؟
    در ضمن پدرم مدیرعامل شرکته
    حساب بانکی شرکت هم نیازه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid52000
    سلام
    بله ویزای توریستی
    من و همسرم و پدر و مادر و برادر مجردم واسه ۲۲ آبان وقت سفارت داریم
    من تو شرکتی مشغول بکارم ک در اساسنامه اون بعنوان سهامدار معرفی شدم از طرفی حقوق ماهی ۴ تومن میگیرم با ۸ سال سابقه بیمه.
    دانشجو هم هستم
    همسرم هم ۵ سال سابقه بیمه داره و حقوق ۱.۳ تومن
    سند ملکی هم داریم
    بجهت مشکلات با دارایی کارکرد حساب شخصیمون رو بسیار پایین اوردیم
    بنظرتون شرایط خوبه واسه ویزا؟
    در ضمن پدرم مدیرعامل شرکته
    حساب بانکی شرکت هم نیازه؟
    سلام
    شرایطتون خیلی خوبه نگران نباشید
    فقط مدارک ببرید، گردش 3 ماهه اخیر حساب خودتون و همسرتون مجزا(همون حسابی که حقوق واریز میشه) 3 فیش اخر حقوق، حکم کاری اگه دارید ، تکمن مالی برای خودتون و همسرتون
    این مدارک برای اینه که نشون بده شما تو ایران شغل و درآمد دارید و نیاز ندارید برید اروپا پناهنده شید،
    برای پدر هم مدارک شرکت و مدارکی که نشون بده ایشون مدیر عامل هستن خوبه باشه، گردش سه ماهه و تمکن مالی و این چیزا هم باشه براشون
    اما برای برادر مجردتون نمیدونم چند سالشونه
    اگه بچه هست که همون مدارک ملی پدرتون کافیه
    ببینید این 3 تا پرسش رو با خودتون حل کنید :
    1. هدف سفر (مدارک هتل یا دعوتنامه و بلیط هواپیما و بیمه )
    2. تامین مالی سفر ( از کجا میخاهید هزینه کنید ؟ حساب خوبی باید داشته باشید نشون بده میخواهید خرج کنید و از پس هزینه هاتون ب میآیید)
    3. دلیل بازگشت ( مدارک شغلی و سند خونه تا حدودی نشون دهنده قصد برگشتتون بحاسب میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafourian87 نمایش پست ها
    سلام
    شرایطتون خیلی خوبه نگران نباشید
    فقط مدارک ببرید، گردش 3 ماهه اخیر حساب خودتون و همسرتون مجزا(همون حسابی که حقوق واریز میشه) 3 فیش اخر حقوق، حکم کاری اگه دارید ، تکمن مالی برای خودتون و همسرتون
    این مدارک برای اینه که نشون بده شما تو ایران شغل و درآمد دارید و نیاز ندارید برید اروپا پناهنده شید،
    برای پدر هم مدارک شرکت و مدارکی که نشون بده ایشون مدیر عامل هستن خوبه باشه، گردش سه ماهه و تمکن مالی و این چیزا هم باشه براشون
    اما برای برادر مجردتون نمیدونم چند سالشونه
    اگه بچه هست که همون مدارک ملی پدرتون کافیه
    ببینید این 3 تا پرسش رو با خودتون حل کنید :
    1. هدف سفر (مدارک هتل یا دعوتنامه و بلیط هواپیما و بیمه )
    2. تامین مالی سفر ( از کجا میخاهید هزینه کنید ؟ حساب خوبی باید داشته باشید نشون بده میخواهید خرج کنید و از پس هزینه هاتون ب میآیید)
    3. دلیل بازگشت ( مدارک شغلی و سند خونه تا حدودی نشون دهنده قصد برگشتتون بحاسب میاد
    ممنون از پاسختون
    برادرم 27 سالشونه و دانشجو شرایطشون مثل منه
    گواهی اشتغال بکار متنش به چه شکل باشه ؟
    بلیط و هتل رو باید قطعی خرید کرد؟

Junior Member

ما یک زوج هستیم من سابقه شینگن دارم و همسرم نداره. پیشنهاد شما اینه از سفارت فرانسه اقدام کنیم یا سفارت هلند؟ ضمنا برای ارسال ایمیل برای هر نفر ایمیل جداگانه باید ارسال کرد؟ تو وقت دهی جدا از هم وقت نمی‌دهند؟

Junior Member

اگر ادمین ها تاپیکی برای تجارب وی اف اس درست کنند عالی میشه هم ببینیم چند روزه جواب ایمیل وقت ها رو میده و چند روزه وقت میده و دیگر تجربیات دوستان.

Junior Member

سلام دوستان من در مرداد ماه ثبت نام کردم و وقت برای 18مهردادند که ریجکت شد و با توجه به شرایطم بد جوری تو ذوقم خورد من کارمند بانک با 23 سال سابقه و مجرد و حقوق ماهی چها ر ملیون هستم و مدارکم کامل بود ولی توی فرم جوابیه گفتند که برای سفارت ثابت نشده که شما بر میگردید حالا به نظر شما چکار کنم حتما باید شش ماه بگذرد و دوباره ثبت نام کنم آیا از کشور دیگه اقدام کنم و اصلا دلیل ریجکتم چیه (شاید مجرد بودنمه)اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    ضمنا ایا داشتن ویزای عراق نمره منفی داره یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)