صفحه 13 از 74 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    یک سوال من ایمیل دادم به سفارت گفتن واسه 3ماه تابستان پر هستش من 1 سال ویزای تحصیلی فرانسه رو 2سال پیش گرفتم ولی به دلایلی ایرانم و میخوام برم فرانسه کاسه و کوزه ام رو جم کنم سیاحتی :دی
    میخواستم ببینم راهی برام هست ؟
    اگر كارتون خيلي ضروري هست به نظرم دو راه داريد يا بايد با تور تشريف ببرين ويا ويزا از كشور ديگري كه وقت سفارتش زودتر هست بگيرين (احتمالا اسپانيا و يا ايتاليا)

Junior Member

سلام دوستان یک سوال من بعد از مراجعه به سفارت و تحویل مدارک متوجه شدم تاریخ پاسخگویی به من یک روز بعد از تاریخ روز پرواز رفت ،هتلم و اساسا برنامه سفر اعلامیم هست (من چون بر اساس برنامه بازدید نمایشگاه درخواست ویزا دادم طبق چهارچوب زمانی خاصی درخواست داده بودم و فکر نمیکردم با توجه به اعلام اولیه دیرتر جواب بدن) درخواست من ویزای ۹ روزه بیزنس بوده حالا سوال من اینه آیا امکان یا نیازی هست که رزرو هتل و پرواز جدیدی رو به سفارت تحویل بدم که روی مدارکم اضافه کنن؟؟

سلام دوستان یه سوال من برای بار سوم میتونم درخواست ویزای مولتی بدم و اینکه اگه ندن مولتی,پروندم ریجکت میکنن یا ویزای سینگل میدن, منظورم اینه که اگه ریسکه همون درخواست سینگل بدم شاید خودشون مولتی دادن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال من برای بار سوم میتونم درخواست ویزای مولتی بدم و اینکه اگه ندن مولتی,پروندم ریجکت میکنن یا ویزای سینگل میدن, منظورم اینه که اگه ریسکه همون درخواست سینگل بدم شاید خودشون مولتی دادن ؟
    سلام اگر منظورتون اينه كه قبلا دو بار مولتي داشتين و براي بار سوم ميخوايد بگيرين كه حتما اقدام كنين و شانستون هم خوبه ولي اگر منظورتون اينه كه قبلا دو بار سينگل داشتين و حالا ميخواين مولتي بگيرين البته باز هم شانس خوبي دارين ولي اونطور كه من تجربه كردم درمورد مولتي بايد گردش مالي بالاتر و موقعيت شغلي موجه تري داشته باشين در ضمن اممكنه شما درخواست ويزاي مولتي كنين ولي سفارت با سينگل موافقت كنه برعكسش هم ممكنه يعني من ميشناسم كسي رو كه درخواست سينگل كرده و سفارت بهش مولتي شش ماهه داده موفق باشين

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام اگر منظورتون اينه كه قبلا دو بار مولتي داشتين و براي بار سوم ميخوايد بگيرين كه حتما اقدام كنين و شانستون هم خوبه ولي اگر منظورتون اينه كه قبلا دو بار سينگل داشتين و حالا ميخواين مولتي بگيرين البته باز هم شانس خوبي دارين ولي اونطور كه من تجربه كردم درمورد مولتي بايد گردش مالي بالاتر و موقعيت شغلي موجه تري داشته باشين در ضمن اممكنه شما درخواست ويزاي مولتي كنين ولي سفارت با سينگل موافقت كنه برعكسش هم ممكنه يعني من ميشناسم كسي رو كه درخواست سينگل كرده و سفارت بهش مولتي شش ماهه داده موفق باشين
    ممنون از پاسختون من دوتا سینگل دارم پس اگه اقدام کنم نهاینش سینگل بدن دیگه ریجکت که نمیکنن میتونم حساب بالاتر هم ارائه بدم

Junior Member

ممنون از پاسختون من دوتا سینگل دارم پس اگه اقدام کنم نهاینش سینگل بدن دیگه ریجکت که نمیکنن میتونم حساب بالاتر هم ارائه بدم
    خواهش ميكنم نه قطعا به خاطر زمان ويزاي درخواستي كسي رو ريجكت نميكنن يا حداقل من تا چنين چيزي نشنيدم شما با همون مدارك قبلي و با گردش حساب بهتر اقدام كنين انشاله ويزا ميشين

سلام

من دوبار ویزا سینگل شینگن داشتم و دفعه سوم با اینکه درخواست سینگل داده بودم سفارت فرانسه بهم مولتی 6 ماه داد. موجودی حساب هم حدود 25 میلیون بود.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

من دوبار ویزا سینگل شینگن داشتم و دفعه سوم با اینکه درخواست سینگل داده بودم سفارت فرانسه بهم مولتی 6 ماه داد. موجودی حساب هم حدود 25 میلیون بود.

موفق باشین
    سلام
    مثل اینکه فرانسه امثال ریجکتی زیاد داشته ... من وقت مصاحبه دارم برای مرداد ... به نظرتون کنسل کنم برای ایتالیا مجددا وقت بگیرم ؟
    ما دونفر کارمند دولتی با یه پسر 13 ساله و اولین بار هست که اقدام کردیم

Junior Member

سلام،

من هفته‌ی دیگه باید به سفارت مراجعه کنم و در حال آماده کردن مدارک هستم، ولی توی سایت سفارت فرم‌های خیلی زیادی هست که تو هرکدوم یه چیزی درخواست شده.
    می‌خواستم از دوستانی که اخیرا سفارت رفتن خواهش کنم لیست مدارکی که ارائه کردن رو بنویسن.
    هدفم از سفر هم انجام پروژه تحقیقاتی هست و دعوتنامه برام اومده به همراه قرارداد کار. (دقیق نمی‌دونم این جزو کدوم اهداف سفر به حساب میاد)

با تشکر

سلام گردش حساب و تمکن مربوط به یه ماه گذشته مشکل حساب میشه ؟ وآیا اینکه میشه فقط تمکن رو داد بدون گردش ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)