صفحه 17 از 74 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط plz نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدت هاست در تلاشم كه از سفارت فرانسه وقت بگيرم اما وقت هاي سفارت تا پايان اوت پرشده بود و براي سپتامبر وقت نميدادن ولي به تازگي سفارت برام يه ميل فرستاد كه ميتونم از طريق يه ميل ديگه مشخصاتم و بفرستم و براي ماه سپتامر درخواست وقت مصاحبه بدم.
    فرمت درخواست وقت به كلي تغيير كرده من اين ميل و فرستادم اما برخلاف قبل هيچ ميلي مبني بر دريافت ميل از طرف سفارت دريافت نكردم.
    ممكنه راهنماييم كنيد؟؟؟؟
    من بايد چيكار كنم منتظر باشم يا باز هم براشون ميل بفرستم؟؟؟؟
    دوست عزیز منم فرستادم هیچ تاییدیه ای نیومده نمیدونم سیستمش همیجور هست یا به قول شما بازم ایمیل بفرسیم؟؟
    اگه اطلاعاتی گرفتی خبر بدین لطفا

Junior Member

یعنی اگر برای ماههایی غیر از سپتامبر هم بخوایم باید به این ایمیل بزنیم یا این شیوه صرفا مخصوص متقاضیان سپتامبره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naziof نمایش پست ها
    یعنی اگر برای ماههایی غیر از سپتامبر هم بخوایم باید به این ایمیل بزنیم یا این شیوه صرفا مخصوص متقاضیان سپتامبره؟
    فقط براي ماه سپتامبر بعد از اون روش جديد و اعلام ميكنن

Junior Member

سلام دوست عزيز ايا شما اطلاعات ديگه اي در اين زمينه داريد؟
    ايا سفارت بايد تاييديه بفرسته كه ميل مارو دريافت كرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    دوست عزیز منم فرستادم هیچ تاییدیه ای نیومده نمیدونم سیستمش همیجور هست یا به قول شما بازم ایمیل بفرسیم؟؟
    اگه اطلاعاتی گرفتی خبر بدین لطفا
    سلام من هم درخواست فرستادم ولی بر خلاف ایمیل rdv که اعلام میکرد ایمیل دریافت شده جوابی نیومد.
    لطفا اگر از سفارت جوابی گرفتید خبر بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام من هم درخواست فرستادم ولی بر خلاف ایمیل rdv که اعلام میکرد ایمیل دریافت شده جوابی نیومد.
    لطفا اگر از سفارت جوابی گرفتید خبر بدید.
    من هم دیروز ایمیل زدم ولی تاییده برام نیومد. لطفا اگر کسی جواب گرفت اینجا اعلام کنه. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    خب من شاید بتونم بهتون بگم چرا بهتره برای دو ویزای جدا اقدام کنید. برای سوال قبلی تون بهتره از خود سفارت اطلاعات درست بگیرید.
    و اما مساله ویزا:
    ویزای دانشجویی که فرانسه در ابتدا می ده یک ویزای یکساله ولی یکبار وروده و فقط برای ورود به فرانسه معتبره (یعنی شنگن نیست). بعد از ورودتون به فرانسه دو ماه فرصت دارید تا از OFII محل اقامتتون وقت بگیرید. بسته به شلوغی شهری که براش اقدام می کنید بهتون چند وقت بعد (ممکنه تا دو سه ماهی طول بکشه)وقت میدن برای ویزیت مدیکال (بهتره کارت واکسن همراهتون باشه)... تازه بعد از اونه که یک برگه دیگه توی پاسپورتتون می چسبونن و ویزای شما تبدیل به ویزای مالتیپل شنگن میشه... از اونجا که این پروسه می تونه خیلی طول بکشه بهتون پیشنهاد کردن برای دو ویزا به صورت جداگانه اقدام کنید
    ممنونم از راهنماییتون. الان مشکل این موضوع دو تا ویزا گرفتن برای من اینه که اگر کوتاه مدت تحصیلی فرانسه رو وقت بگیرم و از سفارت مجارستان هم برای اقامت بلند مدت دانشجویی وقت بگیرم (که البته این یکی رو گرفتم)، چون برای هردو در یک بازه زمانی مشابه اقدام میکنم احتمالش خیلی زیاده که هردو در یک بازه مشابه بمن زنگ بزنن برای تحویل مدارک، و چون پاسپورتم رو باید بدم به یک کدومشون، در نتیجه در مصاحبه بعدی پاسپورتی در دستم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا واقعا گیج شدم...............................نمیدون ویزای تحصیلی کوتاه مدت فرانسه (که به جریان افتادن وقت سفارت در مورد این ویزا هم از طریق سایت کامپوس فرانس و آپلود مدارک در اتود فرانس هست) شنگن محسوب میشه یا نه....چون در اونصورت من شاید بتونم (بواسطه اینکه ددلاین تحصیلی رو در نظر میگیرن و با توجه به اون وقت تحویل مدارک میدن)، تا قبل از 1 سپتامبر ویزا بگیرم و برم فرانسه و 30 سپتامبر که همه کلاس باید بریم مجارستان منم با این ویزا (که شنگنه) برم مجارستان و بعد تو مجارستان برای اقامت طولانی مدت و پروسه تغییر ویزام اقدام بکنم.....

برای شنگن معمولی هم میترسم اقدام کنم وقت سفارت بگیرم و بعد موقع مصاحبه که در نهایت میفهمن من برای تحصیل دارم میرم، گیر بدن که چرا از مسیر تعیین شده اش نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بخش فرهنگی سفارت فرانسه هم که اصلا با حوصه و در ست بهت جواب نمیده......واقعا نمیدونم چکار کنم.....و زمان هم همینطور داره از دستم میره (چون اکانت ساختنم روی اتود فرانس به مشکل برخورد و الان دو روزه که واسه مشکلمم هنوز از بخش فرهنگی نتونستم راه حل بگیرم)

توروخدا اگر راه حلی بنظرتون میاد بمن کمک بدین

سلام. من برای دو هفته برای آموزش زبان فرانسه توی ماه سپتامبر از یه موسسه تو مونپولیه گواهی ثبت نام و رزرو خوابگاه دانشجویی گرفتم.
    ۱. به ایمیلی ککه باید به سفارت می‌زدیم نامه زدم. چقدر طول می‌کشه که برای مصاحبه دعوت بشیم؟
    ۲. مدارکی که برای ویزای کوتاه مدت لازمه باید ترجمه انگلیسی یا فرانسوی بشه؟
    ۳. چه مدارک دیگه ای به غیر از اوناییکه که گفتن باید داشته باشیم؟
    ۴. مدارک زبان لازم هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط ELNAZKF نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون. الان مشکل این موضوع دو تا ویزا گرفتن برای من اینه که اگر کوتاه مدت تحصیلی فرانسه رو وقت بگیرم و از سفارت مجارستان هم برای اقامت بلند مدت دانشجویی وقت بگیرم (که البته این یکی رو گرفتم)، چون برای هردو در یک بازه زمانی مشابه اقدام میکنم احتمالش خیلی زیاده که هردو در یک بازه مشابه بمن زنگ بزنن برای تحویل مدارک، و چون پاسپورتم رو باید بدم به یک کدومشون، در نتیجه در مصاحبه بعدی پاسپورتی در دستم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا واقعا گیج شدم...............................نمیدون ویزای تحصیلی کوتاه مدت فرانسه (که به جریان افتادن وقت سفارت در مورد این ویزا هم از طریق سایت کامپوس فرانس و آپلود مدارک در اتود فرانس هست) شنگن محسوب میشه یا نه....چون در اونصورت من شاید بتونم (بواسطه اینکه ددلاین تحصیلی رو در نظر میگیرن و با توجه به اون وقت تحویل مدارک میدن)، تا قبل از 1 سپتامبر ویزا بگیرم و برم فرانسه و 30 سپتامبر که همه کلاس باید بریم مجارستان منم با این ویزا (که شنگنه) برم مجارستان و بعد تو مجارستان برای اقامت طولانی مدت و پروسه تغییر ویزام اقدام بکنم.....

برای شنگن معمولی هم میترسم اقدام کنم وقت سفارت بگیرم و بعد موقع مصاحبه که در نهایت میفهمن من برای تحصیل دارم میرم، گیر بدن که چرا از مسیر تعیین شده اش نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بخش فرهنگی سفارت فرانسه هم که اصلا با حوصه و در ست بهت جواب نمیده......واقعا نمیدونم چکار کنم.....و زمان هم همینطور داره از دستم میره (چون اکانت ساختنم روی اتود فرانس به مشکل برخورد و الان دو روزه که واسه مشکلمم هنوز از بخش فرهنگی نتونستم راه حل بگیرم)

توروخدا اگر راه حلی بنظرتون میاد بمن کمک بدین
    ببینید... من متخصص نیستم... ولی حدس می زنم که شما می تونید با توجه به این دو قسمت سفرتون و این که این دو به هم مربوط اند فقط از مجارستان تقاضای ویزای بلند مدت بکنید... منتها بجای آخر سپتامبر، برای اواخر ماه اوت (اوگوست)... و به این ترتیب خواهد بود که شما اول تشریف می برید مجارستان (ورودتون باید در کشور صادر کننده ویزای شنگن باشه)... بعد از اونجا تشریف میارید فرانسه و بعد برای ادامه دوره بر می گردید مجارستان... البته به شرطی که ویزای دانشجویی مجارستان از همون اول ویزای شنگن باشه.

با سلام
    من از دانشگاه پواتیه واسه مستر 2 پذیرش گرفتم(از طریق کامپوس) ، چند تا سوال داشتم اگه کسی جوابو میدونه ممنون میشم.
    1_ من با همسرم باید برم و همسرم هنوز سربازیش تموم نیس و باید وصیقه بذاره ، مشکلی نداره؟ ویزای یک ساله همراه میتونه بگیره؟

2_ من تاریخ اعتبار پاسپورتم کمتر از 1 سال هست و باید عوضش کنم ، تو سایت اتود فرانس که شماره پاسپورت قبلیم هست مشکلی پیش نمیاد؟

3_ به مدت چند هفته میخوام برم لبنان ، میشه از سفارت اونجا واسه ویزا اقدام کرد یا همین ایران بهتره؟

4_یه مشکل بزرگ اینه که به من گفتن اگه اینجا ارشدت رو دفاع نکنی و فارقالتحصیل نشی ویزا نمیدن ، من زودتر از 15مرداد نمیتونم دفاع کنم و دانشگاه پواتیه بهم گفته 1 سپتامبر اونجا باش ، الان من چکار کنم؟؟؟؟؟ چجوری وقت ویزا بگیرم؟ اصلا اگه زودتر وقت ویزا بگیرم ولی نامه ی تعیین وقت دفاع رو ببرم قبول میکنن؟

5_ واسه کروس دیدم نوشته از ترم 2 میتونید اقدام کنید ، خونه هم که میگن ضامن میخواد و من ندارم ، چکار کنم؟

6_نامه تمکن مالی برای من نوشتن 8000 یورو ، آیا برای همسرم هم باید 8000 یورو دیگه تمکن بگیرم؟ یا دوتامون با همین 8000 تا کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)