صفحه 23 از 74 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb89 نمایش پست ها
    قبله عید برو دمه هر سفارتی همه خوشحال میان بیرون... به فصل هم ربط داره ... همون 40 درصدی هان...مثله 96 درصد و 4 درصد خودمون گرفتنه ویزا کلا هردمبیله روالش...قانونه مشخص نداره که...یه سال میگیری با یه پرونده...ساله بعد با همون پرونده نمیگیری...که پاسخگویه؟ هیچکی... 60 یورو رو ضربدر تعداد نفرات مراجعین روزانه هر سفارتی بکنی یه رقم عجیب و غریب میشه...
    ولی من تو کار خودم موندم به همه سومین بار مولتی میدن به من ندادن شرایطمم خوب بود نمیدونم چرا ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    ولی من تو کار خودم موندم به همه سومین بار مولتی میدن به من ندادن شرایطمم خوب بود نمیدونم چرا ؟؟
    احتمالا به همون دلیلی که به من اولین بار مولتی دادن... ویزاهات پشت سره هم باشه مثلا یکی دو سال یا فاصله زمانی زیاد بهش خورده باشه هم شاید تاثیر داشته باشه...فلسفه مولتی واسه آدمای کثیرالسفره......
    قاعده و قانون نداره...اکثرا همونی میشه که شما میگی ولی خوب قاعده و قانون نداره...من باره اول گرفتم...یکی هم هست بار سوم نگیره...

احتمالا به همون دلیلی که به من اولین بار مولتی دادن... ویزاهات پشت سره هم باشه مثلا یکی دو سال یا فاصله زمانی زیاد بهش خورده باشه هم شاید تاثیر داشته باشه...فلسفه مولتی واسه آدمای کثیرالسفره......
    قاعده و قانون نداره...اکثرا همونی میشه که شما میگی ولی خوب قاعده و قانون نداره...من باره اول گرفتم...یکی هم هست بار سوم نگیره...
    آخه منم این سومی در طول یک ساله.... یعنی این سومی تازه یه سال از اولی ویزایی که گرفتم داره میشه...

کدوم سرویس DHL مورد تایید سفارت فرانسه هست جهت ارسال ویزا به شهرستان ؟

آخه منم این سومی در طول یک ساله.... یعنی این سومی تازه یه سال از اولی ویزایی که گرفتم داره میشه...
    سلام و درود
    میشه دقیق بفرمایید مدارکی که برای درخواست مولتی داده بودی چی بود
    چون من از سفارت پرسیدم مدارک مورد نیاز برای مولتی را

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

دوستان سلام

زیاد نگران نباشید... دولت جدید پنج شنبه گذشته شروع به کار کرده و تا سیاستهای اون جا بیفتن کمی طول می کشه... من حدس می زنم که عدم صدور ویزای مولتی برای جوانان و همینطور جواب ندادن به ایمیل ها برای همینه.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

سلام دوستان
    من دو هفته قبل يه ايميل واسه وقتدهي فرستادم ديروز واسم يه ايميل اتوماتيك اومد كه مشخصات طبق موارد زير باشه كه ما بررسي كنيم
    همسرم هم جدا ايميل زد ولي واسه اون جواب نيومد
    حالا به ذهنم اومد نكنه بايد هر دو مشخصاتمون رو به همراه پسرم تو يه ايميل ميفرستاديم؟؟؟؟؟؟من مشخصاتم رو هم بدون فرمت خاصي يا تو جدول خاصي فقط تو متن ايميل فرستادم
    لطفا راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو هفته قبل يه ايميل واسه وقتدهي فرستادم ديروز واسم يه ايميل اتوماتيك اومد كه مشخصات طبق موارد زير باشه كه ما بررسي كنيم
    همسرم هم جدا ايميل زد ولي واسه اون جواب نيومد
    حالا به ذهنم اومد نكنه بايد هر دو مشخصاتمون رو به همراه پسرم تو يه ايميل ميفرستاديم؟؟؟؟؟؟من مشخصاتم رو هم بدون فرمت خاصي يا تو جدول خاصي فقط تو متن ايميل فرستادم
    لطفا راهنمايي كنيد
    خوب شما کاملا اشتباه کردید...وقتی خانوادگی دارید تشریف میبرید باید و باید در یک ایمیل وقت بگیرید...الان شوهره شما بگیره ویزا و به شما ندن چی میشه؟ چون مصاحبه شما قطعا جدا از هم میافته اینجوری...
    بدون فرمت خاصی فرستادید رفته اونم توو متن ایمیل ... فکر کنم پس عملا شما چیزی نفرستادید که سفارت بخواد بررسی کنه اونو و وقت بده به شما...شما باید یه فایل و اتچ میکریدید و اینا ...
    یه کار کنید الان فقط...
    به سایت سفارت فرانسه در ایران مراجعه (بخش روادید کوتاه مدت از نوع توریستی یا ویزیت) و با دانلود فایل مربوطه آنرا تکمیل نموده برای هر سه نفرتون و سپس آنرا به آدرس مشخص شده ایمیل نمایید .... والسلام...

خوب شما کاملا اشتباه کردید...وقتی خانوادگی دارید تشریف میبرید باید و باید در یک ایمیل وقت بگیرید...الان شوهره شما بگیره ویزا و به شما ندن چی میشه؟ چون مصاحبه شما قطعا جدا از هم میافته اینجوری...
    بدون فرمت خاصی فرستادید رفته اونم توو متن ایمیل ... فکر کنم پس عملا شما چیزی نفرستادید که سفارت بخواد بررسی کنه اونو و وقت بده به شما...شما باید یه فایل و اتچ میکریدید و اینا ...
    یه کار کنید الان فقط...
    به سایت سفارت فرانسه در ایران مراجعه (بخش روادید کوتاه مدت از نوع توریستی یا ویزیت) و با دانلود فایل مربوطه آنرا تکمیل نموده برای هر سه نفرتون و سپس آنرا به آدرس مشخص شده ایمیل نمایید .... والسلام...
    دانلود کدوم فایل مربوطه ؟ مگه سیستم وقت جدید نشده فایلی واسه دانلود نیست که ؟

Junior Member

دانلود کدوم فایل مربوطه ؟ مگه سیستم وقت جدید نشده فایلی واسه دانلود نیست که ؟
    قبلا یه فایل word بود که گویا دیگه نیست اه... راست میگی...اشتباه کردم...چقدر مسخره شده...سفارت فرانسه هم هی تغییر روش میده...احتمالا سال بعد میگه صفحه اول پاسو اسکن کنید میل کنید و اینا حله....
    از دوستمون عذر می خوام...حداقل توو یک ایمیل سه نفرو همینجوری تایپ کن بده بره...سه نفری با هم بهتون وقت بدن...اوون ایمیل قبلی هم ولش کن اصلا مهم نیست...یه جدید بفرست بره...درست میشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)