صفحه 24 از 74 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

ممنون دوست عزيز از راهنماييتون

Junior Member

دوستان‌من‌۱۵‌سال‌سابقه کار دارم‌ولی‌بیمه‌ما تامین‌اجتماعی نیست...حالا‌در مورد سابقه‌بیمه باید چکار کنیم...من‌فرهنگی‌هستم‌و یک‌بیمه‌درمانی داریم‌به‌نام خدمات درمانی!!!حدود یک‌ماه‌دیگه‌هم‌وقت سفارتمونه!!!همون‌گواهی اشتغال به کار رو که از ادارمون‌ببرم‌کافیه؟یا باید‌نامه‌بیمه هم‌باشه؟
    لطفا اگر میتونید راهنمایی‌کنید

سلام دوستان عزيز

من ميخوام براي ويزاي شينگن از سفارت فرانسه اقدام كنم، ميشه شرايط منو مطالعه كنيد و بهم بگيد كه چند درصد احتمال موفقيت وجود داره؟
    با توجه به شرايطم و اينكه اولين ويزاي شينگنم هست، ترجيح ميدم از طريق يه آژانس مسافرتي اقدام كنم.

شرايط من:
    1-بيست ساله
    2-مجرد
    3-دانشجو دوره ليسانس
    4- مشمول خدمت سربازي
    5-سابقه سفر به خارج از كشور ندارم
    6-هنوز شغلي ندارم
    7-سند ملكي ندارم
    8-دعوت نامه ندارم
    9- كاملا با ساپورت پدرم ميخوام برم اروپا

تو رو خدا نخنديد! ميدونم نكات منفي زيادي در پروندم وجود داره! اما با خودم گفتم شايد آژانس هاي مسافرتي كه اين همه تبليغ ميكنن تو سايت هاشون "ويزاي شينگن تضميني" و فلان، شايد بتونن برام ويزا بگيرن. خيلي دوس دارم نظرات شما رو هم بدونم.

ممنون كه تجربيات خودتونو دراختيار هموطن هاتون قرار ميديد، دمتون گرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BritishBoy نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز

من ميخوام براي ويزاي شينگن از سفارت فرانسه اقدام كنم، ميشه شرايط منو مطالعه كنيد و بهم بگيد كه چند درصد احتمال موفقيت وجود داره؟
    با توجه به شرايطم و اينكه اولين ويزاي شينگنم هست، ترجيح ميدم از طريق يه آژانس مسافرتي اقدام كنم.

شرايط من:
    1-بيست ساله
    2-مجرد
    3-دانشجو دوره ليسانس
    4- مشمول خدمت سربازي
    5-سابقه سفر به خارج از كشور ندارم
    6-هنوز شغلي ندارم
    7-سند ملكي ندارم
    8-دعوت نامه ندارم
    9- كاملا با ساپورت پدرم ميخوام برم اروپا

تو رو خدا نخنديد! ميدونم نكات منفي زيادي در پروندم وجود داره! اما با خودم گفتم شايد آژانس هاي مسافرتي كه اين همه تبليغ ميكنن تو سايت هاشون "ويزاي شينگن تضميني" و فلان، شايد بتونن برام ويزا بگيرن. خيلي دوس دارم نظرات شما رو هم بدونم.

ممنون كه تجربيات خودتونو دراختيار هموطن هاتون قرار ميديد، دمتون گرم
    سلام دوست عزیز...شرایط شما اصلا خنده دار نیست بلکه شرایط الانت شرایط خیلی از ماهایی هست که بار اول رفتیم سفارت...یلکم ماها تیر و تقدیری گرفتیم و بعضی نگرفتیم....
    توصیه من به شما اینه...شرایطی که اسم بردی چون خیلی مثبت و خوبه شما یه کاری کن...با پدر و مادرت وقت سفارت بگیر...که یه سفر خانوادگی توریستی دارید میرید و پدر شما میشه نفر اصلیه مصاحبه و اونا اصلا روی تو زوم نمیکنن و اصلا شاید دو تا کلمه هم ازت چیزی نپرسن... بابا هم قطعا چهار تا سند و گردش حساب داره ... ببره همه چی حله ...
    9 مورد گفتی فقط آخریش یکم دلگرم کننده اس...اینم نمیگفنی بهت شک میکردیم... مثلا میگفتی خودمم بدون کمک خانواده می خوام برم فرانسه ... مثلا خودم خودمو ساپورت میکنم طبق بند 3 و 4 و 6 و 7 ذکر شده در بالا. (شرایط خودمونم توو زمان تحصیل همین بوده ها ... اصلا چیزه عجیبی نیست)
    از همین طریق اقدام کن... آژانس هم بی خیال ...
    غیر این توصیه بری جلو ... شانس ویزات خیلی خیلی پایینه ... یعنی باید یه نفر دیگه رو بندازی جلو اونجا ...مثله پدرت ...

Junior Member

انگار سوالای‌من‌خیلی‌سختن..کسی بهشون‌جواب‌نمیده!!!طبق‌او ن‌سوال بالا‌ که‌پرسیدم‌من‌ججوری باید سابقه‌کارمو‌اثبات‌کنم!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    دوستان‌من‌۱۵‌سال‌سابقه کار دارم‌ولی‌بیمه‌ما تامین‌اجتماعی نیست...حالا‌در مورد سابقه‌بیمه باید چکار کنیم...من‌فرهنگی‌هستم‌و یک‌بیمه‌درمانی داریم‌به‌نام خدمات درمانی!!!حدود یک‌ماه‌دیگه‌هم‌وقت سفارتمونه!!!همون‌گواهی اشتغال به کار رو که از ادارمون‌ببرم‌کافیه؟یا باید‌نامه‌بیمه هم‌باشه؟
    لطفا اگر میتونید راهنمایی‌کنید
    شما فرهنگی هستید کار دولتی دارید پس نیاز نیست به گواهی تامین اجتماعی ولی در عوضش از اداره مربوطه گواهی کار بگیرید که از فلان سال مشغول کارید مضافا اینکه از اداره بیمه سلامت یه نامه کلی میتونید بگیرید که از سال ... تحت پوشش هستید

Junior Member

انگار سوالای‌من‌خیلی‌سختن..کسی بهشون‌جواب‌نمیده!!!طبق‌او ن‌سوال بالا‌ که‌پرسیدم‌من‌ججوری باید سابقه‌کارمو‌اثبات‌کنم!!!!
    ارائه سابقه اجباری نیست، اگه باشه بهتره، شما استخدام رسمی آموزش پروش هستید؟ اگه هستید که نیاز به ترجمه حکم کارگزینی هست، تیو حکمتون سابقه بیمه ذکر میشه، برای محکم کاری هم میتونید از آموزش پروش منطقه تون یک معرفی نامه با جزییاتی که در سایت سفارت هست تهیه و ارائه بدید

Junior Member

بله من کارمند رسمی هستم...
    ضمنا توی مدارک سفارت فرانسه نوشته ۱-نامه کارفرما همراه با ترجمه انگلیسی یا فرانسوی
    ۲_گواهی اشتغال به کار که در اون مدت مرخصی و تاریخ استخدام و حقوق قید شده
    میخواستم بدونم تفاوت این دوتا چیه!!!من که فقط میخواستم یک گواهی اشتغال به کار بگیرم و بدم برای ترجمه...جریان نامه کارفرما چیه؟

Junior Member

بله من کارمند رسمی هستم...
    ضمنا توی مدارک سفارت فرانسه نوشته ۱-نامه کارفرما همراه با ترجمه انگلیسی یا فرانسوی
    ۲_گواهی اشتغال به کار که در اون مدت مرخصی و تاریخ استخدام و حقوق قید شده
    میخواستم بدونم تفاوت این دوتا چیه!!!من که فقط میخواستم یک گواهی اشتغال به کار بگیرم و بدم برای ترجمه...جریان نامه کارفرما چیه؟
    هر دوتا یکیه، یکم مشکل ترجمه داره صفحه ی مدارک مورد نیاز(بد ترجمه کردن)
    حکم کارگزینی رو هم بدید به همراه معرفی نامه

Junior Member

اکی.مرسی.پس حکم کارگزینی رو هم باید‌بدم ترجمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)