صفحه 25 از 74 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

دوستان جدیدا مصاحبه های سفارت فرانسه توی پالادیوم‌انجام میشه؟من‌وقت‌سفارتم رو به روش قبلی گرفتم‌و شنیدم که کسایی که به روش جدید وقت میگیرن‌مصاحبشون رو ی شرکتی داخل پالادیوم انجام میده..ولی امروز برای من هم ایمیل اومد و از متن ایمیل متوجه نشدم که دارن پیشنهاد میدن که میتونم پالادیوم هم برم یا اینکه نه کلا قطعی باید برم پالادیوم!!!!برای شماها همچنین‌ایمیلی نیومده!!!واقعا آدم نمیدونه تکلیفش چیه!!!ضمن اینکه اگر پالادیوم بریم‌علاوه بر مبلغ قبلی که باید به سفارت میدادیم‌۲۵ یورو دیگه هم برای هر نفر باید بدیم‌معلوم‌نیست به چه مناسبت!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...شرایط شما اصلا خنده دار نیست بلکه شرایط الانت شرایط خیلی از ماهایی هست که بار اول رفتیم سفارت...یلکم ماها تیر و تقدیری گرفتیم و بعضی نگرفتیم....
    توصیه من به شما اینه...شرایطی که اسم بردی چون خیلی مثبت و خوبه شما یه کاری کن...با پدر و مادرت وقت سفارت بگیر...که یه سفر خانوادگی توریستی دارید میرید و پدر شما میشه نفر اصلیه مصاحبه و اونا اصلا روی تو زوم نمیکنن و اصلا شاید دو تا کلمه هم ازت چیزی نپرسن... بابا هم قطعا چهار تا سند و گردش حساب داره ... ببره همه چی حله ...
    9 مورد گفتی فقط آخریش یکم دلگرم کننده اس...اینم نمیگفنی بهت شک میکردیم... مثلا میگفتی خودمم بدون کمک خانواده می خوام برم فرانسه ... مثلا خودم خودمو ساپورت میکنم طبق بند 3 و 4 و 6 و 7 ذکر شده در بالا. (شرایط خودمونم توو زمان تحصیل همین بوده ها ... اصلا چیزه عجیبی نیست)
    از همین طریق اقدام کن... آژانس هم بی خیال ...
    غیر این توصیه بری جلو ... شانس ویزات خیلی خیلی پایینه ... یعنی باید یه نفر دیگه رو بندازی جلو اونجا ...مثله پدرت ...
    خيلي ممنونم كيوان جان، بيشتراز اون چيزي كه فكرشو بكني كمكم كردي، به امتياز شمام اضافه كردم :-) دمت گرم

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...شرایط شما اصلا خنده دار نیست بلکه شرایط الانت شرایط خیلی از ماهایی هست که بار اول رفتیم سفارت...یلکم ماها تیر و تقدیری گرفتیم و بعضی نگرفتیم....
    توصیه من به شما اینه...شرایطی که اسم بردی چون خیلی مثبت و خوبه شما یه کاری کن...با پدر و مادرت وقت سفارت بگیر...که یه سفر خانوادگی توریستی دارید میرید و پدر شما میشه نفر اصلیه مصاحبه و اونا اصلا روی تو زوم نمیکنن و اصلا شاید دو تا کلمه هم ازت چیزی نپرسن... بابا هم قطعا چهار تا سند و گردش حساب داره ... ببره همه چی حله ...
    9 مورد گفتی فقط آخریش یکم دلگرم کننده اس...اینم نمیگفنی بهت شک میکردیم... مثلا میگفتی خودمم بدون کمک خانواده می خوام برم فرانسه ... مثلا خودم خودمو ساپورت میکنم طبق بند 3 و 4 و 6 و 7 ذکر شده در بالا. (شرایط خودمونم توو زمان تحصیل همین بوده ها ... اصلا چیزه عجیبی نیست)
    از همین طریق اقدام کن... آژانس هم بی خیال ...
    غیر این توصیه بری جلو ... شانس ویزات خیلی خیلی پایینه ... یعنی باید یه نفر دیگه رو بندازی جلو اونجا ...مثله پدرت ...
    سلام مجدد خدمت شما آقا كيوان

راستش يه سوالي برام پيش اومده:
    شما فرموديد با پدرم و مادرم برا ويزا اقدام كنم كه زومشون بره روي بابام و فكر كنند كه خانوادگي ميخوايم بريم فرانسه، اينجا چندتا سوال ذهنمو مشغول كرده:

1-ميشه با پدرم و مادرم برا ويزا اقدام كنيم،اما من تنهايي برم اروپا و خانواده باهام نياد؟ چون اصلا قرار نيس اونا با من بيان! آيا وقتي كه به فرودگاه فرانسه رسيدم، مامورها مداركمو چك نميكنن و گير نميدن كه چرا تنها اومدي؟ يكي از بستگان ميگفت تو آلمان كه موقع ورود، تو فرودگاه مداركتو چك ميكنن ... فرانسه رو نميدونم
    2-آيا اشكالي داره كه من فقط با پدرم اقدام كنم؟ يعني برا مامانم اصن تقاضاي ويزا نديم... چون فك كنم در اين صورت بهتر ميتونيم وابستگي پدرمو به ايران ثابت كنيم.(گرچه پدرم هم سند ملكي داره و هم مدارك شغلي و هم بيمه و هم موجودي خوب تو بانك).آخه ميدونيد چيه... پدرم و مادرم شايد بزودي از هم جدا شن اما هنوز طلاق نگرفتن و فك نكنم پدرم خوشش بياد كه با مامانم روبرو بشه و بالعكس... نظر شما چيه؟

بازم ممنونم بابت وقتي كه ميزاريد و به هموطناتون كمك ميكنيد
    "تو پست قبليم مفصل ازتون تشكر كردم آقا كيوان:-)"

Junior Member

با سلام
    ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره، به اشتراک بگذاره. همونطور که دوستمون فرمودند، متن ایمیل ارسالی تا حدی مبهمه و مشخص نیست رفتن به پالادیوم یک آپشن لوکس تر هست که با پرداخت هزینه بیشتر، پروسه دریافت ویزا رو راحت تر می کنه یا حتما باید به پالادیوم مراجعه کرد و هزینه اضافی رو باید حتما پرداخت کرد.
    من هم ایمیل مشابهی دریافت کرده ام و همین سوالات برایم مطرح شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BritishBoy نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت شما آقا كيوان

راستش يه سوالي برام پيش اومده:
    شما فرموديد با پدرم و مادرم برا ويزا اقدام كنم كه زومشون بره روي بابام و فكر كنند كه خانوادگي ميخوايم بريم فرانسه، اينجا چندتا سوال ذهنمو مشغول كرده:

1-ميشه با پدرم و مادرم برا ويزا اقدام كنيم،اما من تنهايي برم اروپا و خانواده باهام نياد؟ چون اصلا قرار نيس اونا با من بيان! آيا وقتي كه به فرودگاه فرانسه رسيدم، مامورها مداركمو چك نميكنن و گير نميدن كه چرا تنها اومدي؟ يكي از بستگان ميگفت تو آلمان كه موقع ورود، تو فرودگاه مداركتو چك ميكنن ... فرانسه رو نميدونم
    2-آيا اشكالي داره كه من فقط با پدرم اقدام كنم؟ يعني برا مامانم اصن تقاضاي ويزا نديم... چون فك كنم در اين صورت بهتر ميتونيم وابستگي پدرمو به ايران ثابت كنيم.(گرچه پدرم هم سند ملكي داره و هم مدارك شغلي و هم بيمه و هم موجودي خوب تو بانك).آخه ميدونيد چيه... پدرم و مادرم شايد بزودي از هم جدا شن اما هنوز طلاق نگرفتن و فك نكنم پدرم خوشش بياد كه با مامانم روبرو بشه و بالعكس... نظر شما چيه؟

بازم ممنونم بابت وقتي كه ميزاريد و به هموطناتون كمك ميكنيد
    "تو پست قبليم مفصل ازتون تشكر كردم آقا كيوان:-)"
    سلام دوست عزیز ... خواهش میکنم...شرمنده میکنی ...
    ببین شما با پدرت برو ... مشکلی نداره ... اینو میگم که شانس ویزات بره بالا ... قطعا پدرت باره پرونده درخواست ویزا رو خیلی سنگین میکنه + 60 یورو... و مطمئن باش خیلی از تو سوال کنن در حد اینه که چیکار میکنی و اینا که میگی دانشجو ... دو تا جمله تهش از تو بپرسن ... پدرته که اونجا سوالاتی از قبیل شغلی و درآمد و مدت سفر و کجا میرید و اینا و رو پاسخ میده .... پدر و پسر دارن میرن سفر خیلی هم خوب ... مدت سفرتم بزن 14 روزه ... حداقل دو شهر هم رزرواسیون ببر ... پاریس و هر شهر دیگه ای ... (لیون و نیس و برو حتما، توصیه من )هر گونه وابستگی خودتونو به اونور باید بگی نه ندارم و ... مثلا گفت فامیل بگو ندارم...گفت رفیق بگو ندارم و... کلا میرید توریست باشید فقط ....
    پدرت و میخوای نبری ؟ نامرد...ببر بنده خدا رو اصلا مشکلی نداره ... از این ویزاهای نرفته و نکرده هم ملت زیاد دارن ... هیچ اتفاقی هم نمیافته ...
    حالا توو فرودگاه ... ببین شما ویزا داری ... پول نقد داری ... رزرواسیون هتلم داری ... بلیط برگشتم داری ... خوب ... ببین به محض پیاده شدن از هواپیما دو تا مامور پلیس هست که اولین کنترل و انجام میدن ... پاس و ویزاتو چک میکنن...بیشتر چک میکنن چهره اتو با پاس و ویزا و... دو تا سوالم شاید کردن...شاید... ولی هیچ مشکلی نداره... میگی توریستم...بعدشم در گیت کنترل و مهر ورود پاس اونجا شما تک و تنها میری جلو ... یعنی فرضم بگیریم که پدرتم باهات باشه نمیاد کنارت ... تنها میری جلو ... بعد نفر بعد ... بازم اینجا یه سوال رایج میکنن...چند روز میمونی ... که عینه مدت ویزاتو میگی...مثلا 14 روز یا 15 روز ... بازم شما همه چیز و کامل داری پول و مدارک و رزرواسیون و ... پس جای نگرانی هم نیست...اگه سوال دیگه هم کرد آماده ای...یه نکته هم بگم...شاردوگل و اورلی خیلی شلوغن همیشه و اصلا جای سوال و اینا زیادی نیست...یه جمله میپرسن ازت در حد همون چند روز میمونی و ردت میکنن داخل ...اینقد چینی و کره ای ریخته اونجا...بخوان بازجویی کنن اوون سالن میترکه از جمعیت... نگران این اصلا نباش...حیلی هم اونطور که الان فکر میکنی خفن نیست ... باور کن ... میری میبینی...
    امیدوارم مفید بوده باشه...اینا همش تجربه اس...باره اولم من فک میکردم الان میبرنم توو اتاق بازجویی توو فرودگاه این خبرا نیس ... یه سوال کرد مهر و زد یه خوش آمدید هم گفت و رفتیم داخل نگران نیاش...

Junior Member

لظفا متن ایمیل سفارت رو بذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط mirfmirf نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره، به اشتراک بگذاره. همونطور که دوستمون فرمودند، متن ایمیل ارسالی تا حدی مبهمه و مشخص نیست رفتن به پالادیوم یک آپشن لوکس تر هست که با پرداخت هزینه بیشتر، پروسه دریافت ویزا رو راحت تر می کنه یا حتما باید به پالادیوم مراجعه کرد و هزینه اضافی رو باید حتما پرداخت کرد.
    من هم ایمیل مشابهی دریافت کرده ام و همین سوالات برایم مطرح شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    دوستان جدیدا مصاحبه های سفارت فرانسه توی پالادیوم‌انجام میشه؟من‌وقت‌سفارتم رو به روش قبلی گرفتم‌و شنیدم که کسایی که به روش جدید وقت میگیرن‌مصاحبشون رو ی شرکتی داخل پالادیوم انجام میده..ولی امروز برای من هم ایمیل اومد و از متن ایمیل متوجه نشدم که دارن پیشنهاد میدن که میتونم پالادیوم هم برم یا اینکه نه کلا قطعی باید برم پالادیوم!!!!برای شماها همچنین‌ایمیلی نیومده!!!واقعا آدم نمیدونه تکلیفش چیه!!!ضمن اینکه اگر پالادیوم بریم‌علاوه بر مبلغ قبلی که باید به سفارت میدادیم‌۲۵ یورو دیگه هم برای هر نفر باید بدیم‌معلوم‌نیست به چه مناسبت!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط arman1041 نمایش پست ها

سلام

اگر اینجا رو چک کنید یکی از دوستان نمونه ایمیل رو گذاشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    سلام

شما کی ایمیل فرستادین؟ چون من روز چهارشنبه 13 جون ایمیل درخواست رو فرستادم و تا الان جواب نگرفتم.

Junior Member

والا من‌ی‌ایمیل قبل از عید فرستادم‌جواب‌ندادن..بعداز ‌عید یکی‌از دوستان‌زحمت‌کشیدن باز برام فرستادن که‌اونو جواب دادن..فکر میکنم‌‌ اواخر فروردین‌بود.تاریخ دقیق توی‌ذهنم‌نیست....مثل اینکه خیلی رندوم به‌تقاضا ها جواب میدن..و اگر بعد مدتی جواب نگرفتید فکر میکنم‌دیگه نباید منتظر بمونید و دوباره اقدام‌کنید ..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)