صفحه 26 از 74 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

دوستان‌ من همسرم علاوه بر شغل دولتی که داره عضو نظام مهندسی و کمیته های تخصصی نظام مهندسی هم هستن..برناممون این‌شد یک نامه‌از اداره دولتی و حکم‌کارگزینی‌ رو بدیم برای ترجمه .حالا‌به نظرتون پروانه نظام‌مهندسی و نامه از شرکتی‌که اونجا‌کار نظارت انجام میدن ترجمه‌کنیم‌و تحویل بدیم‌یا نه دیگه‌لازم‌نیست
    ظاهرا هر مدرکو ۲۵یورو ترجمه میکنن..با این‌حساب من‌فقط‌باید حدود ۷۰۰‌تومن‌پول ترجمه‌بدم...آدمو میتکونن حسابی...
    ویرایش توسط goli62 : July 2nd, 2017 در ساعت 01:35 PM

Junior Member

با سلام
    اگر دقت کرده باشید آدرس ایمیل جدیدی که از 23 خرداد در سایت سفارت ارائه شده به : VFShelpline @ هست
    پس مشخصه که وقتی به دفتر وی اف اس ایمیل ارسال میشه ... قرار ملاقات هم در دفاتر خودش خواهد بود و احتمال بسیار زیاد انتخاب دیگه ای برای مراجعه به خود سفارت نخواهید داشت و بنظر من این رویه بهتره ...

Junior Member

سلام.ما که نوبتمون رو قبل از این‌گرفتیم!!!فکر میکنم‌اواخر فروردین‌ وبه سیستم جدید نوبت نگرفتیم

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ... خواهش میکنم...شرمنده میکنی ...
    ببین شما با پدرت برو ... مشکلی نداره ... اینو میگم که شانس ویزات بره بالا ... قطعا پدرت باره پرونده درخواست ویزا رو خیلی سنگین میکنه + 60 یورو... و مطمئن باش خیلی از تو سوال کنن در حد اینه که چیکار میکنی و اینا که میگی دانشجو ... دو تا جمله تهش از تو بپرسن ... پدرته که اونجا سوالاتی از قبیل شغلی و درآمد و مدت سفر و کجا میرید و اینا و رو پاسخ میده .... پدر و پسر دارن میرن سفر خیلی هم خوب ... مدت سفرتم بزن 14 روزه ... حداقل دو شهر هم رزرواسیون ببر ... پاریس و هر شهر دیگه ای ... (لیون و نیس و برو حتما، توصیه من )هر گونه وابستگی خودتونو به اونور باید بگی نه ندارم و ... مثلا گفت فامیل بگو ندارم...گفت رفیق بگو ندارم و... کلا میرید توریست باشید فقط ....
    پدرت و میخوای نبری ؟ نامرد...ببر بنده خدا رو اصلا مشکلی نداره ... از این ویزاهای نرفته و نکرده هم ملت زیاد دارن ... هیچ اتفاقی هم نمیافته ...
    حالا توو فرودگاه ... ببین شما ویزا داری ... پول نقد داری ... رزرواسیون هتلم داری ... بلیط برگشتم داری ... خوب ... ببین به محض پیاده شدن از هواپیما دو تا مامور پلیس هست که اولین کنترل و انجام میدن ... پاس و ویزاتو چک میکنن...بیشتر چک میکنن چهره اتو با پاس و ویزا و... دو تا سوالم شاید کردن...شاید... ولی هیچ مشکلی نداره... میگی توریستم...بعدشم در گیت کنترل و مهر ورود پاس اونجا شما تک و تنها میری جلو ... یعنی فرضم بگیریم که پدرتم باهات باشه نمیاد کنارت ... تنها میری جلو ... بعد نفر بعد ... بازم اینجا یه سوال رایج میکنن...چند روز میمونی ... که عینه مدت ویزاتو میگی...مثلا 14 روز یا 15 روز ... بازم شما همه چیز و کامل داری پول و مدارک و رزرواسیون و ... پس جای نگرانی هم نیست...اگه سوال دیگه هم کرد آماده ای...یه نکته هم بگم...شاردوگل و اورلی خیلی شلوغن همیشه و اصلا جای سوال و اینا زیادی نیست...یه جمله میپرسن ازت در حد همون چند روز میمونی و ردت میکنن داخل ...اینقد چینی و کره ای ریخته اونجا...بخوان بازجویی کنن اوون سالن میترکه از جمعیت... نگران این اصلا نباش...حیلی هم اونطور که الان فکر میکنی خفن نیست ... باور کن ... میری میبینی...
    امیدوارم مفید بوده باشه...اینا همش تجربه اس...باره اولم من فک میکردم الان میبرنم توو اتاق بازجویی توو فرودگاه این خبرا نیس ... یه سوال کرد مهر و زد یه خوش آمدید هم گفت و رفتیم داخل نگران نیاش...
    ممنون از اينكه تجربيات باارزشتونو در اختيارم گذاشتيد آقا كيوان
    واقعا تو حرفاتون يه آرامش خاصي هست :-)
    دمتون گرم و موفق باشيد

مقسي!

Junior Member

سلام دوستان با این سیستم جدید وقت سفارت که ایمیل جدید معرفی کرده کسی تا حالا جواب گرفته؟؟
    برای کسی وقت تعیین کردن؟؟
    این ایمیلی که برای بعضی ها اومده برای تغییر مکان مصاحبه به پلادیوم واسه کسایی بوده که با ایمیل قدیمی براشون تعیین وقت شده بود.
    من روز اول شیوه جدید ایمیل زدم هیچ خبری نیست

سلام دوستان
    ما 18 آپریل برای وقت ایمیل فرستادیم تاریخ سفر هم اوایل اگوست بود. بلافاصله ایمیل اومد که تا نیمه اول اگوست وقت ها پر هست و تاریخ خود را از نیمه دوم اگوست به بعد تغییر دهید. ما تاریخ را عوض کردیم و مجدد ایمیل را ارسال کردیم. ولی هنوز وقتی برای ما مشخص نکرده اند. زمان سفر هم 15 اگوست هست. فکر می کنید این همه فاصله طبیعی هست؟؟؟ هنوز باید منتظر جواب باشیم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsh83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما 18 آپریل برای وقت ایمیل فرستادیم تاریخ سفر هم اوایل اگوست بود. بلافاصله ایمیل اومد که تا نیمه اول اگوست وقت ها پر هست و تاریخ خود را از نیمه دوم اگوست به بعد تغییر دهید. ما تاریخ را عوض کردیم و مجدد ایمیل را ارسال کردیم. ولی هنوز وقتی برای ما مشخص نکرده اند. زمان سفر هم 15 اگوست هست. فکر می کنید این همه فاصله طبیعی هست؟؟؟ هنوز باید منتظر جواب باشیم؟؟؟
    سلام ظاهرا روند وقت دهي و حتي محل مصاحبه تغيير كرده به نظرم شما يك ايميل مجدد براي سفارت بفرستيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سفارت فرانسه در تهران، پذیرش پرونده های روادید را ازتاریخ 18 ژوئیه 2017 (27/04/1396) به شرکت خصوصی VFS وی اف اس واگذار نموده است
    تمام وقتهای ملاقات تعیین شده توسط بخش روادید همچنان معتبر هستند. با اینهمه، از تاریخ 18 ژوئیه 2017 (27/04/1396) به بعد پذیرش متقاضیان ویزا در سفارتخانه انجام نمیشود بلکه در محل شرکت VFS وی اف اس به نشانی تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز تجاری پالادیوم طبقه یازدهم انجام خواهد شد
    متن ایمیلی به تمام افرادی که از قبل وقت ملاقات گرفته اند ارسال خواهد شد تا روال جدید تحویل پرونده ویزا را به اطلاع آنها رسانده شود
    از این پس برای درخواست وقت ملاقات تحویل پرونده انواع روادید (جهانگردی، تجاری، دیدار بستگان یا دیدارهای خصوصی) با نشانی زیر ایمیل ارسال کنید :
    appointmentfrance@vfshelpline.com

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام ظاهرا روند وقت دهي و حتي محل مصاحبه تغيير كرده به نظرم شما يك ايميل مجدد براي سفارت بفرستيد
    ممنون، ولی تو اطلاعاتی که باید تو ایمیل براشون بفرستیم تاریخ سفر رو نخواستن. به تاریخ سفر ما زمانی نمونده. به نظرتون تاریخ سفر رو بنویسم تو ایمیل؟

Junior Member

سلام دوستان
    عذرخاهی میکنم که سوالم زیاد مربوط به تاپیک نیست ولی ضروری راهنمایی نیاز دارم.
    رشته لیسانس: شیمی کاربردی از پیام نور با معدل 13/81
    رشته ارشد: مهندسی شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه با معدل 15/02
    زمینه تحقیقاتی:محیط زیست و تصفیه پساب
    مقاله:یک مقاله آی اس آی در بهترین مجله دنیا در زمینه محیط زیست (water research) با ایمپکت 7 که مقالات بهترین دانشگاههای دنیا از جمله استنفورد در اون چاپ میشه... نویسنده اول هم خودم هستم.
    برای کدام کشور و چه محدوده رنکینگی از دانشگاهها برای دکترای مهندسی شیمی شانس پذیرش دارم...
    سال اول دکترای دانشگاه شیراز هم هستم.
    خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چون اطلاعات کمی در این زمینه دارم.
    سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)