صفحه 27 از 74 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsh83 نمایش پست ها
    ممنون، ولی تو اطلاعاتی که باید تو ایمیل براشون بفرستیم تاریخ سفر رو نخواستن. به تاریخ سفر ما زمانی نمونده. به نظرتون تاریخ سفر رو بنویسم تو ایمیل؟
    سلام والا اين روند جديد هم براي همه مشكل ساز شده بله به نظرم حتما تاريخ سفرتون و اينكه از چند ماه پيش اقدام كرديد رو بنويسيد

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام والا اين روند جديد هم براي همه مشكل ساز شده بله به نظرم حتما تاريخ سفرتون و اينكه از چند ماه پيش اقدام كرديد رو بنويسيد
    خیلی ممنون از راهنماییتون. ایمیل را فرستادم بلافاصله این جواب می آید. در صورتی که همه اطلاعات درخواستی را وارد کردم. این پاسخ اتوماتیک است یا ایمیل من مشکلی دارد؟؟

Dear Recipient,

Thank you for emailing VFS Global Customer Service.

This is an auto response generated by our Customer Service team as an acknowledgement to your email for a French visa appointment in Tehran, Iran.

Please note - to obtain a appointment you must provide the below details.

1. Full Name.
    2. Passport Number.
    3. Passport Expiry Date.
    4. Nationality.
    5. Gender
    6. Date Of Birth.
    7. Telephone Number.
    8. Date Of Travel.

We will not be able to confirm your appointment if any of the above requested information is not provide.

Assuring you of our best services at all times!!!

VFS Global Customer Service Team.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafourian87 نمایش پست ها
    سفارت فرانسه در تهران، پذیرش پرونده های روادید را ازتاریخ 18 ژوئیه 2017 (27/04/1396) به شرکت خصوصی VFS وی اف اس واگذار نموده است
    تمام وقتهای ملاقات تعیین شده توسط بخش روادید همچنان معتبر هستند. با اینهمه، از تاریخ 18 ژوئیه 2017 (27/04/1396) به بعد پذیرش متقاضیان ویزا در سفارتخانه انجام نمیشود بلکه در محل شرکت VFS وی اف اس به نشانی تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز تجاری پالادیوم طبقه یازدهم انجام خواهد شد
    متن ایمیلی به تمام افرادی که از قبل وقت ملاقات گرفته اند ارسال خواهد شد تا روال جدید تحویل پرونده ویزا را به اطلاع آنها رسانده شود
    از این پس برای درخواست وقت ملاقات تحویل پرونده انواع روادید (جهانگردی، تجاری، دیدار بستگان یا دیدارهای خصوصی) با نشانی زیر ایمیل ارسال کنید :
    appointmentfrance@vfshelpline.com
    معذرت ميخوام خود يايت گفته ١٣ خرداد، چرا ميگيد ٢٧ جون؟

سلام و درود
    ما به این ایمیل جدید وقت فرستادیم برای 1/10/2017 ولی خدا میدونه کی جواب میدن

Junior Member

دوستان‌به‌نظرتون‌ من‌تاریخ تحویل مدارکم‌اول شهریوره‌تا‌۲۰روز بعد جواب میدن؟چون‌من بلیطای‌پرواز رو برای ۲۰ام‌گرفتم
    معمولا‌چند وقته‌جواب‌میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    دوستان‌به‌نظرتون‌ من‌تاریخ تحویل مدارکم‌اول شهریوره‌تا‌۲۰روز بعد جواب میدن؟چون‌من بلیطای‌پرواز رو برای ۲۰ام‌گرفتم
    سلام
    والا نرمالش 14 روز هست مگه از نرمال خارج بشه

سلام

حدودا 17 - 18 روز طول میکشه تا جواب بگیرین.

سلام تحویل پاس چه روزایی هست ؟
    چون من مادرم موقع تحویل پاس همراهمون نبود پاسو تحویل ندادن به ما دیگه چه روزایی و ساعتی میشه رفت گرفت ؟ممنون

Junior Member

اگر هفده هجده روز‌طول‌بکشه‌که‌بیچاره میشم...من‌روز بیستم‌ بلیط‌گرفتم..یعنی‌تکلیفم‌ ا‌لحظه‌آخر معلوم‌نمیشه!!!کاش میشد تاپیکی‌هم‌در مورد هتلای فرانسه بود..واقعا‌تو‌این‌مورد هم‌کمک‌لازمیم
    ویرایش توسط goli62 : July 5th, 2017 در ساعت 01:29 AM

اگر هفده هجده روز‌طول‌بکشه‌که‌بیچاره میشم...من‌روز بیستم‌ بلیط‌گرفتم..یعنی‌تکلیفم‌ ا‌لحظه‌آخر معلوم‌نمیشه!!!کاش میشد تاپیکی‌هم‌در مورد هتلای فرانسه بود..واقعا‌تو‌این‌مورد هم‌کمک‌لازمیم
    روالش دقیقا ۱۴ روزه مگه اینکه تعطیلاتی مابینش باشه که به اون ۱۴ روز اضافه میشه ولی بازم موضوع اینکه که تاریخ شروع ویزاتونو کی زده باشن مال من یه بار دو سه روز قبل تحویل ویزام بود یه بارم چند روز بعد تحویل ویزا
    بهترین منبع برای هتل های پاریس همون سایت بوکینگ هست با هزاران کاربر و رویوو امتیاز بندی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)