صفحه 28 از 74 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    اگر هفده هجده روز‌طول‌بکشه‌که‌بیچاره میشم...من‌روز بیستم‌ بلیط‌گرفتم..یعنی‌تکلیفم‌ ا‌لحظه‌آخر معلوم‌نمیشه!!!کاش میشد تاپیکی‌هم‌در مورد هتلای فرانسه بود..واقعا‌تو‌این‌مورد هم‌کمک‌لازمیم
    من دفعه قبل رو چک کردم و دقیقا 17 روز بعد از تحویل مدارک وقت گرفتن پاسپورت بود و بینش هم تعطیلی نبود.

برای ما هم دقیقا روز قبل از پرواز بود و اگر جواب ویزا مثبت باشه مشکلی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    روالش دقیقا ۱۴ روزه مگه اینکه تعطیلاتی مابینش باشه که به اون ۱۴ روز اضافه میشه ولی بازم موضوع اینکه که تاریخ شروع ویزاتونو کی زده باشن مال من یه بار دو سه روز قبل تحویل ویزام بود یه بارم چند روز بعد تحویل ویزا
    بهترین منبع برای هتل های پاریس همون سایت بوکینگ هست با هزاران کاربر و رویوو امتیاز بندی
    اتفاقا‌سایت‌بوکینگ‌رو چک‌کردم‌ولی‌ درست نمیدونم‌کدوم‌خیابوناش برای هتل گرفتن‌بهتره..مثلا‌ نظرات در موردبعضی هتلا رو خوندم‌نوشته بودن خیابون اون‌هتلا برای شب ناامنه.مخصوصا‌ خیابونی‌که‌ظاهرا به‌کلیسای‌سکره‌ کرمنتهی‌میشه..اگر اشتباه‌نکنم..تاریخ شروع‌ویزا رو چه‌زمانی‌مشخص‌میکنن؟کاش میشد مسافرای پاریس‌گروهی‌توی‌تلگرام‌ داشتن اینجا تبادل اطلاعات سخته
    ویرایش توسط goli62 : July 5th, 2017 در ساعت 12:43 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    من دفعه قبل رو چک کردم و دقیقا 17 روز بعد از تحویل مدارک وقت گرفتن پاسپورت بود و بینش هم تعطیلی نبود.

برای ما هم دقیقا روز قبل از پرواز بود و اگر جواب ویزا مثبت باشه مشکلی نیست.
    من چند بار اقدام کردم دقیقا 14 روز شده بود
    چند عامل وجود داره که زمانش زیاد میشه مثلا تعطیلات اخر سال که بیست روز هم طول کشیده

Junior Member

اتفاقا‌سایت‌بوکینگ‌رو چک‌کردم‌ولی‌ درست نمیدونم‌کدوم‌خیابوناش برای هتل گرفتن‌بهتره..مثلا‌ نظرات در موردبعضی هتلا رو خوندم‌نوشته بودن خیابون اون‌هتلا برای شب ناامنه.مخصوصا‌ خیابونی‌که‌ظاهرا به‌کلیسای‌سکره‌ کرمنتهی‌میشه..اگر اشتباه‌نکنم..تاریخ شروع‌ویزا رو چه‌زمانی‌مشخص‌میکنن؟کاش میشد مسافرای پاریس‌گروهی‌توی‌تلگرام‌ داشتن اینجا تبادل اطلاعات سخته
    اره خیلی بهتره گروه تشکیل بدهید یکی زحمتش و بکشه

Junior Member

من اطلاعات در مورد هتلهای پاریس دارم
    بودجه رو بفرمائید تا راهنماییتون کنم
    کلا مناطق یا ARR 1-2-7-8 جاهای بهتری برای هتل گرفتن هستن . البته گرونتر

ایده گروه هم فکر خوبیه
    یکی از دوستان شمارشو بزاره تا گروه تشکیل بشه و لینک گروه همینجا منتشر میشه

سلام و درود
    قابل توجه دوستان
    من با قسمت گلوبال vfs صحبت کردم بهم گفتن حداقل تا بیست روز دیگه هیچ وقتی ارسال نمیشه اصلا شاید اون ایمیل را بردارن
    برای گروه تو تلگرام هم من این را را ساختم
    اگه خلاف هست گذاشتن گروه در سایت عذر خواهی میکنم

https://t.me/joinchat/BMJ2gQpYNYzuDUD3f4zD0w

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NaderS نمایش پست ها
    من اطلاعات در مورد هتلهای پاریس دارم
    بودجه رو بفرمائید تا راهنماییتون کنم
    کلا مناطق یا ARR 1-2-7-8 جاهای بهتری برای هتل گرفتن هستن . البته گرونتر

ایده گروه هم فکر خوبیه
    یکی از دوستان شمارشو بزاره تا گروه تشکیل بشه و لینک گروه همینجا منتشر میشه
    مرسی از پاسختون...من اصلا‌دنبال جای‌گرون‌نیستم‌راستش چون‌اصلا داخل هتل نیستیم..صبح‌میریم‌بیرون‌ شب برمیگردیم..فقط تمیز باشه و مکان‌امنی داشته باشه‌با دسترسی خوب

Junior Member

سلام دوستان . این که من زنگ زدم میگه هنوز دو هفته دیگه ویزای فرانسه راه میفته. من باید اکتبر برای ثبت نام دانشگاه فرانسه باشم. چیکار کنم؟

خب تو سایت بوکینگ میتونید خیابونهای حوالی برج ایفل رو انتخاب کنید با محدود کردن جستجو بوسیله ف ی ل ت ر سایت
    ویرایش توسط behzad7011 : July 5th, 2017 در ساعت 05:01 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganam نمایش پست ها
    سلام دوستان . این که من زنگ زدم میگه هنوز دو هفته دیگه ویزای فرانسه راه میفته. من باید اکتبر برای ثبت نام دانشگاه فرانسه باشم. چیکار کنم؟
    سلام
    کانال تلگرامی بخش فرهنگی سفارت فرانسه امروز اعلام کرد:

سفارت فرانسه در ایران، پذیرش پرونده های روادید را به شرکت خصوصی وی اف اس VFS واگذار نموده است ، بنابراین از تاریخ 18 ژوییه 2017 (27 تیر 1396) به بعد پذیرش متقاضیان ویزا صرفا در شرکت VFS به نشانی : تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز تجاری پالادیوم طبقه یازدهم انجام خواهد شد.

لطفا به این نکات توجه کنید :
    - تعیین وقت دانشجویان هم چنان با دفتر کامپوس فرانس ایران می باشد
    - علاوه بر هزینه ی معمول 50 یورو ویزا، هزینه ی پذیرش و بررسی پرونده در وی اف اس 25 یورو می باشد.

خلاصه نگران نباشید... کار ویزاهای دانشجویی به موقع انجام میشه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)