صفحه 29 از 74 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

سلام

کسی اطلاع داره برای ویزای بلند مدت الحاق به خانواده (
    regroupement familial) به چه صورت باید برای گرفتن وقت اقدام کرد و تحویل مدارک در سفارت انجام میشه یا مثل ویزای توریستی در دفتر VFS انجام خواهد شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    سلام

کسی اطلاع داره برای ویزای بلند مدت الحاق به خانواده (
    regroupement familial) به چه صورت باید برای گرفتن وقت اقدام کرد و تحویل مدارک در سفارت انجام میشه یا مثل ویزای توریستی در دفتر VFS انجام خواهد شد؟
    منم میخوام واسه ویزای همراه اقدام کنم. سه هفته پیش ایمل زدم واسه وقت ولی هنوز خبری نشده. نمیدونم الان دوباره ایمیل بدم یا نه. اگه کسی میدونه من هم ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون...من اصلا‌دنبال جای‌گرون‌نیستم‌راستش چون‌اصلا داخل هتل نیستیم..صبح‌میریم‌بیرون‌ شب برمیگردیم..فقط تمیز باشه و مکان‌امنی داشته باشه‌با دسترسی خوب
    اپارتمان هم میشه گرفت شبی 50 یورو از این ارزانتر نیست

Junior Member

سلام دوستان
    خواهشاً اگه کسی اطلاع داره جواب بده. با این سیستم تعیین وقت جدید و ایمیل جدید کسی تا حالا جواب گرفته؟؟؟ براش تعیین وقت شده؟؟؟
    من روز اول (23 خرداد) فرستادم هیچ خبری نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشاً اگه کسی اطلاع داره جواب بده. با این سیستم تعیین وقت جدید و ایمیل جدید کسی تا حالا جواب گرفته؟؟؟ براش تعیین وقت شده؟؟؟
    من روز اول (23 خرداد) فرستادم هیچ خبری نیست
    سلام

همونطور که بقیه هم گفتن هنوز با سیستم جدید برای کسی وقت تعیین نشده. منم روز اول ایمیل فرستادم ولی هنوز جوابی نگرفتم.

Junior Member

خیلی ممنونم. من یک پوزیشن دکتری با بورسیه گرفتم. خیلی نگرانم در مورد ویزا. هنوز وقت ندادن بهم
    یعنی الان توی سایت کامپوس فرانس ایران ثبت نام بکنم؟ و مدارک اپلود بکنم؟
    https://pastel.diplomatie.gouv.fr/et...ion/login.html

Junior Member

با سلام
    لطفا میشه راهنماییم کنید؟
    یعنی منکه ویزای بلند مدت دانشجویی میخوام برای تعیین وقت باید در سایت کامپوس فرانس ایران ثبت نام بکنم و مدارک بفرستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام
    کانال تلگرامی بخش فرهنگی سفارت فرانسه امروز اعلام کرد:

سفارت فرانسه در ایران، پذیرش پرونده های روادید را به شرکت خصوصی وی اف اس VFS واگذار نموده است ، بنابراین از تاریخ 18 ژوییه 2017 (27 تیر 1396) به بعد پذیرش متقاضیان ویزا صرفا در شرکت VFS به نشانی : تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز تجاری پالادیوم طبقه یازدهم انجام خواهد شد.

لطفا به این نکات توجه کنید :
    - تعیین وقت دانشجویان هم چنان با دفتر کامپوس فرانس ایران می باشد
    - علاوه بر هزینه ی معمول 50 یورو ویزا، هزینه ی پذیرش و بررسی پرونده در وی اف اس 25 یورو می باشد.

خلاصه نگران نباشید... کار ویزاهای دانشجویی به موقع انجام میشه
    با سلام
    لطفا میشه راهنماییم کنید؟
    یعنی منکه ویزای بلند مدت دانشجویی میخوام برای تعیین وقت باید در سایت کامپوس فرانس ایران ثبت نام بکنم و مدارک بفرستم؟

سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من و همسرم روز 5جولای وقت مصاحبه داشتیم و این مصاحبه سوم ما بود در عرض یک سال گذشته 2 بار ویزای شینگن از همین سفارت دریافت کرده بودیم و برای اولین بار خیلی خیلی سختگیری کردن و سوالاتی پرسیدن که تعجب کردیم مثلا پرسیدن به زبان انگلیسی تسلط دارید؟ سند ملکی دارید؟ چندبار شغل من رو پرسید و پرسید کار شرکتتون چی هست ؟ برنامه سفر رو پرسید که همسرم داشت میگفت " برنامه از این قراره ..." افسیر گقت " قراره" یعنی چی " قراره" و خیلی تند برخورد کردند و چون دوبار گذشته سند ملکی نخواسته بودن ما هم نبرده بودیم و از استرس هم گفتیم نداریم و کلا سوتی دادیم . و متاسفانه دارالترجمه که نامه اشتغال به کار من رو ترجمه کرده بود توی ترجمه انتهاش تاریخ رو اشتباه زده بود ولی بالای نامه تاریخش درست بود که اینم خیلی بد شد . ولی من شغلم دولتی هست و همه مدارک های شغلیم درست بود حتی حکم کارگزینی و سابقه بیمه رو هم گذاشته بودم و مدارک مثل سری گذشته بود همینطور مدارک شغلی همسرم که مدیر هتل هستن و هردو حقوق بالایی داریم و تمکن مالی بالای 50 میلیون هرکدوم از دوبانک گرفتیم . حالاواقعا نمی دونم ویزا بدن یا نه ؟ امیدوارم داشتن سابقه سفر به حوزه شینگن و داشتن مدارک قوی کمکمون کنه .
    خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم در این خصوص.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1364 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من و همسرم روز 5جولای وقت مصاحبه داشتیم و این مصاحبه سوم ما بود در عرض یک سال گذشته 2 بار ویزای شینگن از همین سفارت دریافت کرده بودیم و برای اولین بار خیلی خیلی سختگیری کردن و سوالاتی پرسیدن که تعجب کردیم مثلا پرسیدن به زبان انگلیسی تسلط دارید؟ سند ملکی دارید؟ چندبار شغل من رو پرسید و پرسید کار شرکتتون چی هست ؟ برنامه سفر رو پرسید که همسرم داشت میگفت " برنامه از این قراره ..." افسیر گقت " قراره" یعنی چی " قراره" و خیلی تند برخورد کردند و چون دوبار گذشته سند ملکی نخواسته بودن ما هم نبرده بودیم و از استرس هم گفتیم نداریم و کلا سوتی دادیم . و متاسفانه دارالترجمه که نامه اشتغال به کار من رو ترجمه کرده بود توی ترجمه انتهاش تاریخ رو اشتباه زده بود ولی بالای نامه تاریخش درست بود که اینم خیلی بد شد . ولی من شغلم دولتی هست و همه مدارک های شغلیم درست بود حتی حکم کارگزینی و سابقه بیمه رو هم گذاشته بودم و مدارک مثل سری گذشته بود همینطور مدارک شغلی همسرم که مدیر هتل هستن و هردو حقوق بالایی داریم و تمکن مالی بالای 50 میلیون هرکدوم از دوبانک گرفتیم . حالاواقعا نمی دونم ویزا بدن یا نه ؟ امیدوارم داشتن سابقه سفر به حوزه شینگن و داشتن مدارک قوی کمکمون کنه .
    خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم در این خصوص.
    سلام

تو این چند وقت چند نفری از دوستان رفته بودن سفارت و گفتن که سخت گیری بیشتر شده. من پارسال از فرانسه ویزا گرفتم و همونطور که میگین همه چیز خیلی ساده بود حتی سند هم برده بودیم که نخواستن.

امسال برای بار دوم از ایتالیا اقدام کردیم و مصاحبه مثل سال قبل خیلی ساده و راحت برگزار شد و سوال های معمول مثل اینکه برنامه سفر چیه و اینکه قبلا ایتالیا رفتین یا نه پرسیده شد.

دو دفعه قبل ویزا سینگل بهتون داده بودن؟ این بار هم تقاضا سینگل دادین؟

امیدوارم که جواب مثبت بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)