صفحه 57 از 74 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

خیلی متاسفم! ظاهرا اون کسانی که قبلا ویزا شنگن نداشتن رو اکثرا ریجکت می کنن.

توصیه می کنم از یک کشور دیگه درخواست بدین و ببینین مدارکتون رو چطور می تونین کامل تر کنین.
    برای فرانسه‌که هیچ‌راهی‌برای‌ارائه مدارک‌اضافه نبود..حتی سند رو تحویل نمیگرفتن..نامه‌بیمه‌رو به من پس دادن‌و گفتن چون‌شغلت دولتی‌هست‌نیاز‌نیست..با این‌وضعیت‌ نمیدونم از چه کشوری برای دفعه بعد اقدام کنم‌بهتره!!دوستان میگفتن چک‌..

سلام به دوستان
    من برای خودم - همسرم و پسرم درخواست وقت داده بودم

در ایمیلی که دریافت کردم از vfs فقط اسم پسرم هست و وقت به اسم اونه

آیا برا شما هم همینطوره و وقت به اسم یک نفر داده شده؟ یا باید اسم هر سه باشه؟

هر سه مشخات در قالب یک ایمیل ارسال شده بود

ممنون

سلام دوستان

من ویزای ۶ ماهه مولتی فرانسه داشتم هفته دیگه تموم میشه

به نظرتون درخواست ویزا ۳ ساله بدم بهم مبدن؟ اصلا فرانسه ۳ ساله مولتی میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanbar2000 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من برای خودم - همسرم و پسرم درخواست وقت داده بودم

در ایمیلی که دریافت کردم از vfs فقط اسم پسرم هست و وقت به اسم اونه

آیا برا شما هم همینطوره و وقت به اسم یک نفر داده شده؟ یا باید اسم هر سه باشه؟

هر سه مشخات در قالب یک ایمیل ارسال شده بود

ممنون
    من برای دو نفر درخواست وقت کردم و برای هر کدوم آدرس ایمیل جداگانه نوشتم. برای هر کدوممون یک ایمیل به آدرس ایمیل خودمون اومد با وقت مصاحبه به اسم خودمون. ایمیلهای Junk و Spam رو چک کنید. اگر نبود بهشون زنگ بزنید.

دوستان یه سول کسی هست که با یه ویزا از فرانسه بتونه ویزای بعدی را سه ماه بگیره به نطرتون امکانش هست

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد عمران هستم و از دانشگاه قبرس پذیرش دارم. برای کالج زبان جهت ادامه تحصیل توی فرانسه ( کارشناسی ارشد دوباره) درخواست دادم که اول کالج زبان رو برم بعدا برای دانشگاه مقطع ارشد اقدام کنم. من توی لیست مدارک سفارت دیدم کارت پایان خدمت میخواد و یا کارت معافیت پزشکی. ولی ایران برای کالج زبان معافیت تحصیلی صادر نمیکنه.
    من دو تا سوال دارم اول اینکه توی مدارک من بدون کارت پایان خدمت میتونم ویزا بگیرم؟
    دوم اینکه من میخوام برای دوره قبرس از ایران معافیت تحصیلی صادر کنم و به اسم قبرس از ایران برم فرانسه. از نظر تمکن مالی مشکلی ندارم.
    برای خودم و همسرم اقدام کردیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samadim66 نمایش پست ها
    اینکه هی میاید اینجا میگید ریجکتی های امسال زیاد شدند و امسال ویزا اولی ها ریجکت شدند و مباحثی از این قبیل، لطفا منبع این خبر رو هم بگید؟؟
    منبع شما برای این آمار چیه؟؟ اینکه دخترخاله یا پسر عموی شما که ویزا اولی بوده ریجکت شده، دلیل نمیشه امسال همه ویزا اولی ها ریجکت بشن.
    شما مگه آمار قبولی ویزا و رد شدن ویزای سفارت رو دارید؟؟!! آخه اینا چه حرف هایی هست که میاید میگید.؟؟
    شما می دونید در سال چند نفر از ایران رفتنس فارت فرانسه و چند نفرشون ویزا گرفتند؟؟؟
    پس چرا وقتی نمی دونید اظهار نظر می کنید؟؟
    البته خیلی از کسانی هم که تراوشات ذهنی خودشون رو اینجا میکند، خودشون آژانس مسافرتی دارند و سعی می کنند با این تبلیغات مردم رو به سمت آژانس های مسافرتی هدایت کنند.
    برادر من! خواهر من! دست بردار از این کارها. دوره این شانتاژها و شایعه پراکنی ها تموم شده
    لطفا با ذکر آمار و ارقام و منبع صحبت کنید
    سلام دوست عزیز. دقیقا با شما موافقم. یه تعداد که اکثرا بر اساس شنیده ها فقط اظهار نظر می کنن و آمار الکی می دن و یه تعداد هم ریجکت شدن که مطمئنا دلیل خاصی از نظر سفارت داشته فقط بلدن بیان و جو رو خراب کنن و همه رو ناامید کنن. این از فرهنگ غنیشون نشات می گیره که هر جا انجمنی راه بیفته به جای اینکه سازنده باشه مخرب میشه. به جای اینکه بیان و از موفقیتها و تجارب در جهت کسب ویزا صحبت کنن فقط آب سرد می ریزن رو ملت.

من هفته پیش از VFS اومدم. با پرداخت 35 یورو VIP رو انتخاب کردم(علاوه بر 25 یورو خود VFSو 60 یورو سفارت). سند ملکی رو ازم نگرفتن. در جریان باشید که VFS هیچکارست و صرفا مدارک رو چک می کنه و اگر در اصول اولیه مدارک ایرادی باشه بهتون میگه که درستش کنید. همون موقعی که وقت میده بسیار منظم و خوب کارتون رو انجام میده. به نظر من که خیلی بهتر از اینه که صبح بری در سفارت توی صف وایسی. تا ببینیم نتیجه چی میشه.

Junior Member

سلام
    من ویزای علمی جهت پذیرش مقطع دکتری با بورسیه 30 روز پیش تحویل مدارک داده ام اما هنوز خبری از ویزام نشده. درصورتیکه برای چند نفر که بورسیه نبودن 14 روزه ویزاشون اومده البته ویزای سه ماهه.
    آیا این مدت زمان طولانی طبیعیه؟

ببخشید تو پالادیوم چه فرقی بین وی ای پی و معمولی است ایا شما اپشن خاصی دیدید یا نه?چون به منم وقت دادن واس همین میگم کدوم را انتخاب کنم بهتره.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)