صفحه 59 از 74 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

با سلام خدمت عزیزان.
    من اولین باریه که شنگن درخواست میکنم. توریستی از فرانسه.دوستان به نظر شما شانس من برا گرفتن ویزا چه قدره؟
    مانده حساب بالای ۳۵ با گردش خوب
    تکنسین اتاق عمل
    گواهی اشتغال به کار با درج کردن برگشتن به محل کار
    مجرد
    بیمه تامین اجتماعی و دیگر مدارک
    در ضمن برنامه سفر هم ۵ روز فرانسه.۳ روز ایتالیا.۴ روز اسپانیاست.
    به نظر شما دوستان به من ویزا میدن؟ممنون.

شما برنامه سفر دادین?برای این میپرسم چون از وی ای پی وارد شدین شاید برنامه سفر قبول میکنن?یا اصلا مدرک اضافه قبول نمیکنن?

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    میگن
    vip زودتر کارتون انجام میشه ولی به نظرم معمولی بگیرید زیاد فرقی نمیکنه الان خلوتتره کلا سفارت

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

عرض سلام امکانش هست این سوال را دوستان جواب بدند ایا همان ایتم هایی که سفارت نیاز دارد را شرکت vfs globalفقط دریافت میکند یا کلا مدارک اضافه تری می خواهد''موضوعش هم شینگن کوتاه مدت هست''ایا بازه زمانی ۴۵ روزه خوبه یا ۹۰ روزه''''مولتی یا سینگلش مهم نیس چون فقط مقصد یه گشور اروپایی مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasbaf نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    خواهشمندم درصورت امکان بفرمایید اگر بخواهیم با تور مسافرتی و از طریق یک آژانس معتبر به فرانسه برویم باز هم اگر ویزای اولی باشیم ریجکت می کنند؟ حتی با سپردن وثیقه هایی که آژانس ها می گیرند؟
    سلام آژانس واقعا معتبر سفارت فرانسه یکی دو تا بیشتر نیست و برای این مورد اعتماد سفارت هستند که مسافرهایی که قبول میکنن مدارک کلی اولیه رو دارن و به طور خلاصه نمیرن اونجا که بمونن!! اینه که اگر کسی شرایط خوبی نداشته باشه اصولا قبول نمیکنن و اگر هم شک کردن ضمانتهای بالایی ( بالای صد ملیون) ازش میخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    عرض سلام امکانش هست این سوال را دوستان جواب بدند ایا همان ایتم هایی که سفارت نیاز دارد را شرکت vfs globalفقط دریافت میکند یا کلا مدارک اضافه تری می خواهد''موضوعش هم شینگن کوتاه مدت هست''ایا بازه زمانی ۴۵ روزه خوبه یا ۹۰ روزه''''مولتی یا سینگلش مهم نیس چون فقط مقصد یه گشور اروپایی مرسی
    سلام دوست عزیز. بنده 12 سپتامبر VFS بودم. VFS صرفا یک رابط هستش و صلاحیت هیچ نوع نظر دهی رو نداره و اینو بدونید که اگر سوالی هم ازشون بپرسید و پاسخی هم بدن صرفا دیدگاه خودشونه و ممکنه با واقعیت منطبق نباشه. VFS صرفا بر اساس قالبی که سفارت بهشون گفتن مدارک شما رو چک میکنه که کم و کسر نباشه و مدارک اضافی رو بهتون پس میده. هیچ بررسی در خصوص ماهیت و متون مدارک انجام نمیده و هیچ نوع مصاحبه ای هم باهاتون انجام نمیشه. اگر بار اوله که میخواین ویزا بگیرید فکر نکنم بهتون مولتی بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    سلام آژانس واقعا معتبر سفارت فرانسه یکی دو تا بیشتر نیست و برای این مورد اعتماد سفارت هستند که مسافرهایی که قبول میکنن مدارک کلی اولیه رو دارن و به طور خلاصه نمیرن اونجا که بمونن!! اینه که اگر کسی شرایط خوبی نداشته باشه اصولا قبول نمیکنن و اگر هم شک کردن ضمانتهای بالایی ( بالای صد ملیون) ازش میخوان
    سلام دوست عزیز. بنده 12 سپتامبر VFS بودم. بر اساس تحقیقی که کردم با روی کار اومدن VFS دیگه هیچ آژانسی در حال حاضر باند بازی با سفارت نمی تونه داشته باشه و در کل اینکه کدوم آژانس یا اصلا بدون آژانس اقدام به گرفتن ویزا کرده اید یا خیر هیچ تاثیری در صدور یا عدم صدور ویزا نداره. تنها مدارک و شرایط درخواست کننده تعیین کنندست. همین و همین.

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    سلام
    گواهی اشتغال به کار و شناسنامه و 3 فیش اخر حقوق باید ترجمه بشند
    دقیقا. فقط ترجمه همینارو از درخواست کننده میگیرن. البته اگر همسر خانه دار باشه فقط ترجمه شناسنامه.

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasbaf نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    خواهشمندم درصورت امکان بفرمایید اگر بخواهیم با تور مسافرتی و از طریق یک آژانس معتبر به فرانسه برویم باز هم اگر ویزای اولی باشیم ریجکت می کنند؟ حتی با سپردن وثیقه هایی که آژانس ها می گیرند؟
    سلام. با روی کار آمدن VFS دیگه اینکه شما از طریق آژانس اقدام کردید یا خیر و اینکه آژانس از شما وصیقه گرفته یا خیر هیچ تاثیری نداره(بنده خودمم از طریق آژانس اقدام کردم). مدرک این عرض بنده هم این هستش که صرفا مدارک شغلی , پرینت حساب , پرینت وچر هتل , پرینت رزرو بلیط رفت و برگشت رو از شما می خوان و لاغیر. سند خونه هم اصلا از تون نمی گیرن. هیچ جایی برای اینکه اعلام کنید که از طریق آژانس اقدام کرده اید و یا اینکه تور خریدید نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان.
    من اولین باریه که شنگن درخواست میکنم. توریستی از فرانسه.دوستان به نظر شما شانس من برا گرفتن ویزا چه قدره؟
    مانده حساب بالای ۳۵ با گردش خوب
    تکنسین اتاق عمل
    گواهی اشتغال به کار با درج کردن برگشتن به محل کار
    مجرد
    بیمه تامین اجتماعی و دیگر مدارک
    در ضمن برنامه سفر هم ۵ روز فرانسه.۳ روز ایتالیا.۴ روز اسپانیاست.
    به نظر شما دوستان به من ویزا میدن؟ممنون.
    سلام
    پیشنهاد من اینه که از یه سفارت دیگه اقدام کنی فرانسه یه کم ریسکش بالاست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    شما برنامه سفر دادین?برای این میپرسم چون از وی ای پی وارد شدین شاید برنامه سفر قبول میکنن?یا اصلا مدرک اضافه قبول نمیکنن?
    سلام
    برنامه سفر نمیگیرن سند خونه هم نمیگیرن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)