صفحه 61 از 74 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

دوستان الان با این حساب من تایم سفری که اعلام میکنم باید کی باشه (در حالی که VFS گفته اول دسامبر میتونیم وقت بدیم بهتون ) ؟ مثلا آخر دسامبر خوبه ؟ چقدر فاصله بین زمان سفر اعلامی و وقت مصاحبه باشه کافی هستش ؟
    گزینه بعدی هم اینکه اگر بخوام برای فوریه تایم سفر بزارم از الان اقدام کنم مشکلی نداره ؟ چون شنیدم که باید زیر ۹۰ روز به زمان مسافرت درخواست وقت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط 4ng3l نمایش پست ها
    دوستان الان با این حساب من تایم سفری که اعلام میکنم باید کی باشه (در حالی که VFS گفته اول دسامبر میتونیم وقت بدیم بهتون ) ؟ مثلا آخر دسامبر خوبه ؟ چقدر فاصله بین زمان سفر اعلامی و وقت مصاحبه باشه کافی هستش ؟
    گزینه بعدی هم اینکه اگر بخوام برای فوریه تایم سفر بزارم از الان اقدام کنم مشکلی نداره ؟ چون شنیدم که باید زیر ۹۰ روز به زمان مسافرت درخواست وقت کنم
    سلام
    میتونید اواخر دسامبر یا اویل ژانویه اعلام کنید معمولا تا 14 روز جواب ویزا میاد.از زمان مصاحبه تا پروازتون 90 روز درسته میتونید دسامبر وقت بگیرید رفتید اونجا مدارک فوریه رو ارائه بدین

برای ویزای توریستی ترجمه شناسنامه باید ترجمه ای باشه که مهر دادگستری و امورخارجه داره یا ترجمه معمولی با مهر مترجم کافی هستش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar12365 نمایش پست ها
    برای ویزای توریستی ترجمه شناسنامه باید ترجمه ای باشه که مهر دادگستری و امورخارجه داره یا ترجمه معمولی با مهر مترجم کافی هستش ؟
    سلام
    مهر مترجم کافیه

سلام خدمت عزیزان.از دوستانی که اخیرا برا ویزای توریستی فرانسه اقدام کردند و ویزا شدند لطفا شرایطشون رو بگند.چن وقت دیگه پالادیوم میرم انقدر ریجکتی زیاد شده که کاملا نامیدم.با این که مدارکم کامله.از دوستانی که ویزا شدن خواهش دارم بیان نظر بدن.اخیرا فرانسه خیلی سخت شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان.از دوستانی که اخیرا برا ویزای توریستی فرانسه اقدام کردند و ویزا شدند لطفا شرایطشون رو بگند.چن وقت دیگه پالادیوم میرم انقدر ریجکتی زیاد شده که کاملا نامیدم.با این که مدارکم کامله.از دوستانی که ویزا شدن خواهش دارم بیان نظر بدن.اخیرا فرانسه خیلی سخت شده.
    سلام
    دوست عزیز الان یکم بهتر شده ولی اگه ویزا اولی هستی به نظرم بهتره از هلند اقدام کنی اگه مدارکتون کامله الان جدیدا خوب ویزا میده وقت گیری هم زود وقت میده

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر.
    من این هفته وقت سفارت دارم. میخواستم بپرسم که مصاحبه شنیدم که در VFS انجام نمیشه و فقط مدارک رو میگیرن. میخوام ببینم هنوز برقرار هست یا نه؟
    اگر نیست سوال چی می پرسن؟ آیا برای توریستی سطح زبان براشون مهمه؟

بعد دانشجو هستم، اشتغال به تحصیل دارم، 22 سالمه. یک حساب مشترک با مادرم دارم که هم گردش و هم مانده خوبی داره. یک حساب خودم دارم که گردشش پایینه متاسفانه، ولی خوب پول ریختم بهش بعد گردش و تمکن گرفتم. می خواستم بدونم که حساب مشترک رو بدم یا مال خودمو. مشترک باشه گیر نمیدن؟ البته حساب مادم نزدیک به 400 م توش هست که با یکی صحبت می کردم میگفت رقم موجودی هم زیاد باشه از یک طرف دیگه مشکل میشه که میگن این پولو از کجا آورده. ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdizp نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر.
    من این هفته وقت سفارت دارم. میخواستم بپرسم که مصاحبه شنیدم که در VFS انجام نمیشه و فقط مدارک رو میگیرن. میخوام ببینم هنوز برقرار هست یا نه؟
    اگر نیست سوال چی می پرسن؟ آیا برای توریستی سطح زبان براشون مهمه؟

بعد دانشجو هستم، اشتغال به تحصیل دارم، 22 سالمه. یک حساب مشترک با مادرم دارم که هم گردش و هم مانده خوبی داره. یک حساب خودم دارم که گردشش پایینه متاسفانه، ولی خوب پول ریختم بهش بعد گردش و تمکن گرفتم. می خواستم بدونم که حساب مشترک رو بدم یا مال خودمو. مشترک باشه گیر نمیدن؟ البته حساب مادم نزدیک به 400 م توش هست که با یکی صحبت می کردم میگفت رقم موجودی هم زیاد باشه از یک طرف دیگه مشکل میشه که میگن این پولو از کجا آورده. ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام
    مصاحبه صورت نمیگیره فقط مدارک رو تحویل میگیرن
    شما چون تیتر شغلی ندارید به هیچ عنوان 400 میلیون تمکن ارائه ندید چون ریجکت میشید یه تمکن نرمال و گردش 3 ماه رو ببرید

Junior Member

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید

من برای اولین باز میخوام شنگن اقدام کنم از فرانسه.

سن ۳۱ مجرد
    مشغول به کار سابقه بیمه ۲ سال
    گردش حساب خوب و مانده ۵۰ میلیون

به نظرتون شانسی دارم؟

من به آدرس ایمیل
    appointmentfrance@vfshelpline.com فرم مورد نظر رو برای وقت مصاحبه ایمیل کردم و جواب اومد که یک سری مشخصات اصلی رو بفرست ـتوی یه جدول بود)
    من فرستادم ولی هیچ جوابی نیومده... حتی اون ایمیل اتوماتیک هم نیومد.

میخام ببینم آدرس ایمیل درسته؟ من چجوری باید ایمیل بزنم؟؟؟
    لطفا دقیق راهنماییم کنید. ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط melodins نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم راهنمایی کنید

من برای اولین باز میخوام شنگن اقدام کنم از فرانسه.

سن ۳۱ مجرد
    مشغول به کار سابقه بیمه ۲ سال
    گردش حساب خوب و مانده ۵۰ میلیون

به نظرتون شانسی دارم؟

من به آدرس ایمیل
    appointmentfrance@vfshelpline.com فرم مورد نظر رو برای وقت مصاحبه ایمیل کردم و جواب اومد که یک سری مشخصات اصلی رو بفرست ـتوی یه جدول بود)
    من فرستادم ولی هیچ جوابی نیومده... حتی اون ایمیل اتوماتیک هم نیومد.

میخام ببینم آدرس ایمیل درسته؟ من چجوری باید ایمیل بزنم؟؟؟
    لطفا دقیق راهنماییم کنید. ممنون میشم
    سلام
    اون ایمیلی که میگه مشصات رو بفرستید واسه همه ریپلای میشه جواب ایمیلتون بعد از 10 الی 20 روز واستون میاد و تاریخ وقت رو اعلام میکنن.مدارکتون خوبه هلند و بلژیک هم گزینه های خوبیه جدیدا بهتر ویزا میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)