صفحه 66 از 74 نخستنخست ... 1656575859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

Question سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

کپی دعوتنامه رسمی
    با عرض سلام .
    1.کپی دعوتنامه رسمی گرفته شده از شهرذاری پاریس برای سفارت جهت استعلام کفایت میکنه یا حتما باید اصل دعوتنامه تحویل داده شوذ ؟
    2. در صورت نیاز به اصل آن من وقتم 4 شنبس و دعوتنامه فردا جمعه حاضر میشه کدام شرکت پست را با توجه به زمان موجود برای ارسال از پاریس به تهران پیشنهاد میکنید با توجه به ذرپیش بودن تعطیلات آخر هفته فرانسه ؟ و قیمت تقریبیش ؟
    3. همین دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت طرف کافیه یا نامه ای هم میخواد مبنی بر تعهد مالی ؟

منتظر جواب سریع شما عزیزان هستم
    ممنون و سپاسگزار

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط coololwow نمایش پست ها
    کپی دعوتنامه رسمی
    با عرض سلام .
    1.کپی دعوتنامه رسمی گرفته شده از شهرذاری پاریس برای سفارت جهت استعلام کفایت میکنه یا حتما باید اصل دعوتنامه تحویل داده شوذ ؟
    2. در صورت نیاز به اصل آن من وقتم 4 شنبس و دعوتنامه فردا جمعه حاضر میشه کدام شرکت پست را با توجه به زمان موجود برای ارسال از پاریس به تهران پیشنهاد میکنید با توجه به ذرپیش بودن تعطیلات آخر هفته فرانسه ؟ و قیمت تقریبیش ؟
    3. همین دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت طرف کافیه یا نامه ای هم میخواد مبنی بر تعهد مالی ؟

ممنون و سپاسگزار
    درود،
    1-تا جایی که می دونم ارائه اصل دعوتنامه الزامیست
    2-بهترین راه، فرستادن دعوتنامه با مسافره... تقریباً هیچ شرکت پستی نمی تونه رسیدن به موقع مدارک رو در این شرایط در ایران براتون گارانتی کنه
    3-اگه دعوت کننده هزینه ها رو تقبل می کنه کافیه فیلد مربوطه رو در دعوتنامه پر کنه و مدارک لازم مثل 3 فیش آخر حقوقش رو هم ضمیمه کنه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط coololwow نمایش پست ها
    کپی دعوتنامه رسمی
    با عرض سلام .

ممنون و سپاسگزار
    حتما اصل دعوتنامه و کپی ازش لازمه. DHL سه روزه میاره دعوتنامه تون رو.

Junior Member

دوستان لطفا ازانس معتبر و ارزان براي ويزا فرانسه معرفي نماييد.ممنون

سلام.
    من به همراه خانوادم قصد داریم برای جولای سال آینده به فرانسه سفر کنیم. چند سال قبل که برای تابستون می خواستیم بریم بعد از عید به سفارت زنگ زدیم متاسفانه همه وقت ها پر شده بود با وجود اینکه سه ماه به پرواز هم مونده بود. می خواستم بپرسم با این سیستم جدید از چند وقت قبل باید ایمیل فرستاد برای گرفتن وقت؟ و اینکه مدارک و باید جایی اینترنتی آپلود کرد از قبل؟
    با سپاس

با سلام
    من 34 ساله و مجرد و كارمند دولت داراي 10 سال سابقه كار هستم.ميخاستم براي ويزاي فرانسه اقدام كنم و با ورو به فرانسه به كشورهاي هلند و المان و بلژيك هم سفر كنم.مدت اقامتم در همه اين كشورها هم تقريبا يكسان هست و ورودم به فرانسه و خروجم از بلژيك خواهد بود.ميخاستم ببينم ايا منعي وحود نداره كه بخام از فرانسه اقدام كنم؟و آيا با توجه به كشورهايي كه ميخام برم اين كار درست و منطقيه كه از فرانسه اقدام كنم؟
    ضمنا ليست مدارك كاملي كه VFS نياز داره و اوناي كه بايد ترجمه بشه رو يكبار ديگه بفرماييد اينجا.
    سپاس.

Junior Member

سلام، خوشبختانه ویزای من رو دادن. برخلاف نظر عده ای که میگفتن امسال فرانسه به شینگن اولی ها ویزا نمی ده به من و دوستم که هر دو برای بار اول بود اقدام می کردیم ویزا دادند. البته ما از طریق آژانس معتبر اقدام کرده بودیم و مدارکمون هم کامل بود.

ميشه لطفا مداركي كه ارائه كرديد رو اينجا بفرماييد؟

Junior Member

کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند بدون نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه
    1)
    اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌­های قبلی

• مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
    • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 6 قطعه عکس 5/4 *5/3 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
    3) اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن.
    4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 20 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.

• حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی
    • گواهی تمکن برای سپرده­های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

5) اصل سند مالکیت
    6) اصل و ترجمه مدارک شغلی
    حکم کارگزینی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش آخر حقوقی

البته سند رو فقط نگاه کردند و پس دادند. موجودی حساب هم بهتره حدوداً 50 تومن باشه
    ووچر هتل و بلیط هواپیما هم لازمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasbaf نمایش پست ها
    سلام، خوشبختانه ویزای من رو دادن. برخلاف نظر عده ای که میگفتن امسال فرانسه به شینگن اولی ها ویزا نمی ده به من و دوستم که هر دو برای بار اول بود اقدام می کردیم ویزا دادند. البته ما از طریق آژانس معتبر اقدام کرده بودیم و مدارکمون هم کامل بود.
    سلام
    ازانس را معرفي ميكنيد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)