صفحه 69 از 74 نخستنخست ... 1959606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

سلام
    ايا ترجمه مدارك بايد فقط توسط مترجمان معرفي شده در سايت سفارت باشد يا خير؟ ممنون

Junior Member

سلام،
    من سه شنبه وقت vfs داشتم. اولا که حتما یورو اضافه با خودتون ببرین چون با انواع بهونه ها شما رو مجبور به پرداخت وجه اضافه میکنن (در کیس من، عکس و کپی بود)
    مسئول vfs صرفا مدارک رو از شما تحویل میگیره و عملا مصاحبه ای اتفاق نمی افته. درضمن حتما با خودتون یک خوراکی مختصر ببرین چون ساعت تحویل مدارک من 12:50 بود ولی شماره ام ساعت 14:30 روی LCD اومد! یه جورایی مردم از گرسنگی
    بخش vip هم که 50 یورو اضافه میگیره صرفا برای انجام دادن کارتون در زمان کمتریه که فکر کنم بهتر باشه با قبول نکردنش، راه اخاذی بیشتره vfs رو ببندیم
    و نهایتا اینکه من ویزا اولی هستم. پارسال از آلمان ریجکت شدم
    مدارکم هم دقیقا مواردی که خود سفارت اعلام کرده بود ارائه دادم (فقط بلیط و هتلم رزرو نبودن و همه رو پرداخت و نهایی کرده بودم)
    سابقه بیمه رو هم ترجمه کرده بودم که گرچه تو چک لیست مدارک نبود رو هم گرفت ازم
    حتما از نتیجه باخبرتون میکنم
    امیدوارم هممون ویزارو بگیریم

Junior Member

من مدارکم رو دادم به یک دارالترجمه ی random و روز تحویل مدارک هم مشکلی با ترجمه ی مدارک نداشتم

Junior Member

سلام دوستان
    من تابه حال شينگن نداشتم و ٢هفته ديگه هم يعنى ١٤ دسامبر براي فرانسه vfs وقت دارم. تمامي مداركم طبق چك ليست كامله ولي فيش حقوقي ندارم. كسي تجربه يا اطلاعي راجع به اين مورد داره؟ ممنون ميشم جواب بدين.

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال داشتم
    بعد از اینکه مدارک رو تحویل vfsدادیم ، بعد که ایمیل یا sms اومد که پاسپورتها رو بریم بگیریم ، آیا فقط پاسپورتها رو تحویل خود شخص میدن یا هر کسی میتونه با رسید پاسپورتها رو بگیره ؟ مثلا اگه زن و شوهر باشن هر دو پاسپورت رو تحویل یکی شون میدن ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال داشتم
    بعد از اینکه مدارک رو تحویل vfsدادیم ، بعد که ایمیل یا sms اومد که پاسپورتها رو بریم بگیریم ، آیا فقط پاسپورتها رو تحویل خود شخص میدن یا هر کسی میتونه با رسید پاسپورتها رو بگیره ؟ مثلا اگه زن و شوهر باشن هر دو پاسپورت رو تحویل یکی شون میدن ؟ ممنون
    بله، یک فرم به شما داده می شود که با تکمیل کردن آن فرم میتواند شخص دیگری برای دریافت پاسپورت ها مراجعه کند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط N_a86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تابه حال شينگن نداشتم و ٢هفته ديگه هم يعنى ١٤ دسامبر براي فرانسه vfs وقت دارم. تمامي مداركم طبق چك ليست كامله ولي فيش حقوقي ندارم. كسي تجربه يا اطلاعي راجع به اين مورد داره؟ ممنون ميشم جواب بدين.
    شما کدوم عنوان از مدارک شغلی طبق چک لیست میخواهد تحویل دهید؟
    اگر مدارک مربوط به کارمندان را تحویل میدهید لازم است فیش 3 ماه آخر هم تحویل داده شود. برای دیگر عنوانهای شغلی نیاز نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missmarjan نمایش پست ها
    درود.
    دوستان موقع مصاحبه پاسپورت رو میگیرند؟ همون روز بهمون برمیگردونن؟ اگر بخوایم با پست پاسپورت رو بفرستند کی و کجا باید این درخواستو کنیم؟
    و اینکه اگر ویزا رو بگیریم و نتونیم بریم مشکلی پیش میاد در آینده؟
    مصاحبه ای وجود ندارد.فقط مدارک تحویل میگیرند
    پاسپورت تحویل میگیرند و پس از حدود 2 هفته پس از آماده شدن جواب (با اس ام اس و ایمیل به شما اطلاع داده میشود) مراجعه میکنید و پاسپورت تحویل میگیرید.
    اگر بخواهید پاسپورت به آدرستان پست شود باید هزینه آن را پرداخت کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehsalehi نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید.
    ۱ ) من موقعی که میخواستم وقت سفارت بگیرم گفتن چون خواهرت زیر ۱۸ ساله با پدر میتونند با هم برن داخل برای روز سفارت این درسته یا باید وقت جدا بگیرم ؟
    ۲ ) بدون دعوت نامه هم میشه رفت برای ویزا یا باید حتما دعوت نامه داشت ؟ و اینکه من که از سفارت فرانسه اقدام میکنم حتما باید دعوت نامه از خود فرانسه باشه ؟ یا کشور دیگه هم میشه ؟
    شما همزمان باید درخواست وقت بدهید. برای هرکدام یک وقت داده میشود ولی در روز و یک ساعت. باهم مراجعه میکنید VFS و هر دو باهم یک شماره میگیرید و کارتان را انجام میدهند.
    الزامی به داشتن دعوت نامه نیست ولی داشتن آن تاثیر دارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H14 نمایش پست ها
    شما کدوم عنوان از مدارک شغلی طبق چک لیست میخواهد تحویل دهید؟
    اگر مدارک مربوط به کارمندان را تحویل میدهید لازم است فیش 3 ماه آخر هم تحویل داده شود. برای دیگر عنوانهای شغلی نیاز نیست
    مدارك مربوط به كارمندان رو تحويل ميدم ولي از اونجايي كه بيمه ندارم، فيش حقوقي رو برام ترجمه نميكنند. ولي اشتغال به كار با ذكر جزئيات و تاريخ بازگشت از مرخصي رو به انگليسي دارم. روزنامه رسمي شركت رو هم ترجمه كردم، آژانسي هم كه داره كارمو انجام ميده گفته مشكلي نيست ولي باز خودم نگرانم كه بهم ويزا ندن. گردش حسابم خوبه، سند ملكي هم دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)