صفحه 70 از 74 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

سلام دوستان فرانسه راحت تر ویزا ی تحصیلی میده یا آلمان در شرایط مساوی میگم؟البته صرفا با داشتن ایلتس نه زبان اون کشور

سلام. ویزای سه ماهه من از تاریخ 17 آگوست شروع شده و 17 دسامبر تموم میشه. من به دلیل تاخیری که در گرفتن مجوز خروجم درست شد هنوز نتونستم برم و احتمالا دوسه روز مانده به پایان ویزا میرسم. میخواستم بدونم آیا با اینکه دوسه روز بیشتر از ویزام نمیمونه بحث کارت اقامت رو انجام میدند یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    سلام دوستان فرانسه راحت تر ویزا ی تحصیلی میده یا آلمان در شرایط مساوی میگم؟البته صرفا با داشتن ایلتس نه زبان اون کشور
    سلام
    راستش بستگی به رشته داره . منکه بورس دکتری نانو داشتم ریجکت شدم از فرانسه اما دوستام با همین رشته آلمان ویزا گرفتن. البته سفارت از شما فکر نکنم مدرک زبان بخواد. از من که نخواستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ILMAS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای علمی 8 اکتبر (6 هفته پیش) مدارک را به شرکت VFS تحویل دادم اما هنوز هیچ پاسخی از سفارت نگرفته ام، چون که محدودیت زمانی برای بورس دارم و تاخیر باعث از دست دادن بخشی از بورسیه ام می شود، آیا راهی وجود دارد که من با سفارت تماس بگیرم و پیگیر جواب ویزا شوم؟
    سلام امیدوارم تا الان جواب گرفته باشید. اما برای من 45 روز طول کشید و نهایتا ریجکت شدم. ویزای علمی با قرار داد بورسیه مقطع دکتری.

سلام صرفا با داشتن ایلتس و بدون بلد بودن زبان فرانسه میشه در صورت پذیرش تحصیلی ویزا گرفت؟

اگر کسی ویزاش 1 سال دیگه اعتبار داشته باشه و پاسشو عوض کنه با همراه داشتن پاسپورت قبلیش میتونه وارد کشور مقصد بشه؟

دوستان يه سوال
    من اگر بخام به فرانسه برم و با پرواز ايرلاين اكراين برم كه در كي اف پايتخت اكراين به زمين ميشينه و بعد از توقف چند ساعتع بسمت پاريس ميره مشكلي پيش نمياد؟ آخه كشور اكراين عضو پيمان شينگن نيست.از اين نظر مشكلي براي من كه ويزاي شينگن دارم پيش نمياد؟

Junior Member

با سلام
    جواب ویزا 30 نوامبر
    تاریخ درخواست 15 نوامبر توریستی
    تحویل درخواست به شرکت VFS
    دو سابقه شنگن قبل
    کلیه ویزاها در یکسال اخیر)
    1.مولتی 3 ماهه ایتالیا
    2. 15 روزه ایتالیا
    ویزای فعلی صادر شده 3 ماهه مولتی فرانسه
    مدارک ارائه شده:
    نامه تمکن مالی و پرینت حساب 6 ماهه مجموع بالای 110 میلیون
    نامه از شرکت مشغول به کار
    متاهل ولی تنهایی اقدام کردم
    سابقه بیمه قبول نمیکردن به درخواست خودم داخل پرونده قرار گرفت
    سند نگرفتن
    در فرم درخواست شنگن 2 تا تاریخ سفر زدم که هر کدوم حدود 6 روزه مجموعا 12 روز و فاصله هر سفر اول با دوم حدود 45 روز تفاوت
    20 تا 26 دسامبر و 29 ژانویه تا 4 فوریه ولی ویزای صادر شده از 25 ژانویه 2018خورده تا 3 ماه بعد
    بر خلاف سفارت ایتالیا سابقه بیمه،لیست بیمه، روزنامه رسمی شرکت و سند ملکی نمیگیرن
    کپی از پاسپورت ها فقط کپی شنگن های قبل با مهر ورود و خروج

همگی موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام من سه اا ويزا يكي ٦ ماهه يكي ١٥ روزه و يكي ٣ ماهه واسه ٧ مارچ وقت دارم بايد حتما دعوتنامه داشته باشم كه بازم مولتي بدن يا با واچر هتل هم مولتي ميدن؟ ميخوام خدايي نكرده ريجكت نشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi13622000 نمایش پست ها
    دوستان يه سوال
    من اگر بخام به فرانسه برم و با پرواز ايرلاين اكراين برم كه در كي اف پايتخت اكراين به زمين ميشينه و بعد از توقف چند ساعتع بسمت پاريس ميره مشكلي پيش نمياد؟ آخه كشور اكراين عضو پيمان شينگن نيست.از اين نظر مشكلي براي من كه ويزاي شينگن دارم پيش نمياد؟
    يعني كسي نميتونه به اين سوال من جواب بده؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)