صفحه 9 از 74 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

دوستان عزیز سلام.یک کمک فکری نیاز دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید
    من سال گذشته به مدت 15 روز از 25 اردیبهشت تا 10 خرداد با ویزای توریستی از سفارت بلژیک رفتم بلزیک و فرانسه و ایتالیا.البته از عمو که بلژیک زندگی میکنن دعوتنامه داشتم.
    الان ویزای کانادارو گرفتم و میخوام در سفر به کانادا 2 الی 3 روز در اروپا توقف داشته باشم و بعد ادامه سفر رو انجام بدم.و همچنین موقع برگشت از کانادا در اروپا توقف کنم. و از طرفی نمیخوام دوباره از عموم دعوتنامه بگیرم.به نظر شما با شرایط من که متاهل هستم و یک فرزند 4 ساله دارم(همراه من نخواهند بود) و ملک شخصی و حساب بانکی 100 میلیون با گردش 6 ماهه مناسب و گواهی سهام حدود 30 میلیون،سابقه ویزای شنگن و کانادا و سنگاپور، گواهی اشتغال بکار و مرخصی البته بدون بیمه و پروانه اشتغال بکار مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان از چه سفارتی اقدام کنم که زودتر و بهتر نتیجه بگیرم و شانس اخذ ویزای مالتیپل 3 ساله برای من چقدر هست؟
    از وقتی که برای راهنمایی برام میذارید بسیار سپاسگزارم.
    ویرایش توسط javad455 : May 9th, 2017 در ساعت 02:30 AM

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم با توجه آیا گرفتن بلیط غیر مستقیم فرانسه در شینگن (یعنی بلیط دو سره که ورودی به منطقه شینگن از کشور دیگه ای جز فرانسه هست ) برای درخواست ویزای شینگن از فرانسه ایرادی ایجاد میکنه؟ لازم به ذکره من قبلا یکبار شینگن داشتم
    ممن میشم راهنمایی کنین

قابل توجه کسانی که برای ویزا توریستی درخواست وقت کرند:
    تمامی ظرفیت های وقت مصاحبه ماه های ژوئن، ژوئیه و اوت جهت دریافت ویزاهای توریستی تکمیل می باشد.
    از تابستان 2017 رویه دریافت وقت تغییر خواهد کرد و همچنین دریافت وقت برای ماه سپتامبر و پس از آن موقتا امکان پذیر نمی باشد.
    به زودی رویه جدید دریافت وقت مصاحبه ویزا بر روی سایت سفارت فرانسه در ایران قرار خواهد گرفت. بنابراین تا اطلاع ثانوی دریافت وقت مصاحبه جدید امکان پذیر نمی باشد.

درسته. در جواب ایمیل من هم همین جواب داده شده. متاسفم که واسه گرفتن یه وقت چند ماه وقت آدم رو میگیرن

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا درصورت امکان منو راهنمایی کنید.
    من و همسرم اواخر سپتامبر به مدت یک هفته عازم فرانسه هستیم واسه یک کنفرانس که برامون دعوتنامه صادر کرده.
    هردو شاغل هستیم. میتونیم گواهش اشتغال و سابقه بیمه ارائه کنیم و خودم قبلا یکبار ویزای شنگن داشتم.
    گواهی تمکن مالی حدودا چقدر باید باشه؟ آیا همه بانکها صادر می کنن؟ به چه زبانی باید باشه؟
    ممکنه یک نفر گام های مختلف را از ترجمه مدارک و تایید ان ها و سایر موارد را توضیح بده؟
    به نظرتون امکان گرفتن ویزا برای ما دو نفر هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javad455 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.یک کمک فکری نیاز دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید
    من سال گذشته به مدت 15 روز از 25 اردیبهشت تا 10 خرداد با ویزای توریستی از سفارت بلژیک رفتم بلزیک و فرانسه و ایتالیا.البته از عمو که بلژیک زندگی میکنن دعوتنامه داشتم.
    الان ویزای کانادارو گرفتم و میخوام در سفر به کانادا 2 الی 3 روز در اروپا توقف داشته باشم و بعد ادامه سفر رو انجام بدم.و همچنین موقع برگشت از کانادا در اروپا توقف کنم. و از طرفی نمیخوام دوباره از عموم دعوتنامه بگیرم.به نظر شما با شرایط من که متاهل هستم و یک فرزند 4 ساله دارم(همراه من نخواهند بود) و ملک شخصی و حساب بانکی 100 میلیون با گردش 6 ماهه مناسب و گواهی سهام حدود 30 میلیون،سابقه ویزای شنگن و کانادا و سنگاپور، گواهی اشتغال بکار و مرخصی البته بدون بیمه و پروانه اشتغال بکار مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان از چه سفارتی اقدام کنم که زودتر و بهتر نتیجه بگیرم و شانس اخذ ویزای مالتیپل 3 ساله برای من چقدر هست؟
    از وقتی که برای راهنمایی برام میذارید بسیار سپاسگزارم.
    سلام و درود
    سفارت فرانسه و ایتالیا خوب ویزا میدن ولی چیزی که هست الان دیگه فرانسه تا شهریور وقت نمیده ایتالیا را نمیدانم
    در مورد ااینکه شما ویزا میشید شانس خوبی دارید به نظرم ویزا میشی ولی اینکه ویزا 3 ساله اونم مالتی بدن اینو بعید میدونم بهت بدن الان سفارتها خیلی رو اوردن به ویزا پلکانی

نقل قول نوشته اصلی توسط coral1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا درصورت امکان منو راهنمایی کنید.
    من و همسرم اواخر سپتامبر به مدت یک هفته عازم فرانسه هستیم واسه یک کنفرانس که برامون دعوتنامه صادر کرده.
    هردو شاغل هستیم. میتونیم گواهش اشتغال و سابقه بیمه ارائه کنیم و خودم قبلا یکبار ویزای شنگن داشتم.
    گواهی تمکن مالی حدودا چقدر باید باشه؟ آیا همه بانکها صادر می کنن؟ به چه زبانی باید باشه؟
    ممکنه یک نفر گام های مختلف را از ترجمه مدارک و تایید ان ها و سایر موارد را توضیح بده؟
    به نظرتون امکان گرفتن ویزا برای ما دو نفر هست؟

سلام و درود
    والا سفارت فرانسه زیاد به ترجمه گیر نمیده ولی اگه بخواهد بهت میگه برو بگیر بیار در مورد اینکه تمکن همه با نکها صادر میکنن و اینکه باید به انگلیسی باشه مبلغ تمکن باید نفری 40 میلیون باشه به نظرم ویزا میشید منم تقریبا با شرایظ شما بودم که ویزا شدم

Junior Member

دوستان بنده 10 خرداد وقت سفارت دارم و تاریخ سفرم هم 1 تیر هست. خواستم ببینم نتیجه ویزا توریستی 14 روز کاری زمان میبره اعلام شه ؟ یا اینکه 14 روز عادی هست ؟ چون اگه 14 روز کاری باشه، با تایم سفر من مغایرت پیدا میکنه! خوشحال میشم تجربه دوستان تو این زمینه رو بدونم که دقیقاً چند روز بعد از تحویل مدارکشون، نتیجه ویزاشون مشخص شد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasem1M نمایش پست ها
    دوستان بنده 10 خرداد وقت سفارت دارم و تاریخ سفرم هم 1 تیر هست. خواستم ببینم نتیجه ویزا توریستی 14 روز کاری زمان میبره اعلام شه ؟ یا اینکه 14 روز عادی هست ؟ چون اگه 14 روز کاری باشه، با تایم سفر من مغایرت پیدا میکنه! خوشحال میشم تجربه دوستان تو این زمینه رو بدونم که دقیقاً چند روز بعد از تحویل مدارکشون، نتیجه ویزاشون مشخص شد ؟
    سلام و درود
    نتیجه ویزا 14 روز بعد مشخص میشه 14 روز عادی
    به عبارتی دیگر نتیجه ویزا شما 24 خرداد اماده هست

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم آیا گردش مالی و تمکن مربوط به حساب جاری باشه اشکالی نداره ؟ متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)