سلام
ممنون بخاطر مطلب خوبتون. عالی توضیح دادین مرسی. من واسه فرصت مطالعاتی از دانشگاه میلان دعوتنامه گرفتم و کارهای مربوط به دانشگاه رو انجام دادم، الان میخوام تا وقتی نامه حمایت مالی میرسه کارهای مربوط به سفارت رو انجام بدم. چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدین:
1- جایی خوندم که واسه سفارت ایتالیا ترجمه مدارکی مثل شناسنامه و اینا باید ایتالیایی باشه نه انگلیسی درسته؟ البته سایت سفارت تو قسمت مربوط به ویزای توریستی نوشته ترجمه انگلیسی یا ایتالیایی
2- سفارت ایتالیا نوبت دهی واسه وقت دانشجویی رو بسته میتونم وقت توریستی بگیرم یا نه؟ باید منتظر بمونم وقت دانشجویی باز شه؟
3- مدارک لازم واسه ویزای دانشجویی که تو سایت سفارت نوشتن بنظرم مخصوص کسانیه که میخوان برن ایتالیا درس بخونن و خیلی مدارک زیادیه، مدارک مربوط به ویزای توریستی رو آماده کنم کافیه؟
4- واسه ترجمه مدارک شناسایی تو قسمت توریستی نوشته نیازی به تایید دادگستری یا وزارت امور خارجه نیست ولی واسه دانشجویی چیزی ننوشته، بنظرتون لازمه تایید کنم مدارکم رو؟
5- نامه حمایت مالی وزارت علوم کافیه یا حتما باید گردش مالی سه ماهه هم داشته باشم؟ من که ندارم ممکنه بخاطر همین موضوع بهم ویزا ندن؟
6- سفارت واسه ویزای 6 ماهه که میخواد واسه فرصت مطالعاتی بده هم 60 یورو میگیره یا بیشتر؟
ممنون