نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: یک سوال خاص در مورد MS معماری

saba1363
    Guest

پیش فرض یک سوال خاص در مورد MS معماری

سلام دوستان
    من لیسانس معماری دارم و ترم 3 فوق طراحی شهری هستم . آیا کسی می دونه اگر بخوام برای MS معماری apply کنم داشتن فوق طراحی شهری شانسم رو بیشتر میکنه یا تاثیری نداره؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : یک سوال خاص در مورد MS معماری

سلام

به نظر میاد که با داشتن فوق، شانس پذیرش برای فوق بیشتره، منم ترم 5 طراحی شهری هستم .
    دوستان من که رفتند برای همین urban design رفتند یا برای فوق های معماری و طراحی شهری با هم. البته یک نفر را میشناسم که فوق معماری از دانشگاه آزاد داشت، فوق طراحی شهری تهران و بعد فوق معماری دانشگاه نیویورک رفت.

saba1363
    Guest

پیش فرض پاسخ : یک سوال خاص در مورد MS معماری

خیلی ممنون . پس امیدوار باشم. راستش من هنوز خیلی درست و حسابی search نکردم ،الآن برای انتخاب موضوع پایان نامه ام تردید دارم نمی دونم چه موضوعاتی در طراحی شهری برای اپلای MS معماری مناسبتره . بیشتر دنبال دانشگاههای مناسب میگردم که با توجه به گرایشات آنها موضوعم رو انتخاب کنم.
    من دقیقا متوجه نشدم ، دوستانتان برای فوق معماری و طراحی شهری در کنار هم اقدام کردند ؟ یعنی یک رشته ترکیبی است یا هر دو رشته رو در کنار هم ادامه می دهند و آخرسر فوق هر دو رو میگیرند ؟ آخه من توی search هایی که کردم همچین حالتی رو ندیده ام .
    اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید(که چه دانشگاههایی این شرایط رو دارن؟ دوستانتان برای چه دانشگاههایی اقدام کردند ؟ با foundیا بدون آن؟ با چه شرایطی تونستند پذیرش بگیرن؟ نمره تافل بالا یا رزومه خوب،مقاله یا ... . ) یا من بتوانم از دوستانتان کمک بگیرم ، ممنون میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)