نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام دوستان
    در مورد موضوع اعتبار پاسپورت ممنون میشم راهنمایی کنید. من زمانی که رجیستر کردم برای ویزا و ایمیل اول رو گرفتم تفریبا یک سال و نیم از اعتبار پاسپورتم مونده بود، اما احتمالا با توجه به زمان تخمینی وقت مصاحبه احتمالا در آن زمان حدود 6 ماه اعتبار باقی مانده است. حال که با شماره پاسپورت کنونی ثبت نام کرده ام، آیا در صورت تمدید گذرنامه (که با تغییر شماره پاسپورت همراه است) در روند مصاحبه اشکالی به وجود می آید یا خیر!؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام دوست عزیز
    من هم مشکلی شبیه شمارو دارم. من تو خرداد رفتم برای مصاحبه و تاریخ انقضا پاسپورتم اردیبهشت 99 هست. تازه ازم زاب خواست که خودش 3 ماه زمان میبره و خلاصه بگم اصلا تو این پاسپورت عملا نمیشه ویزا زد.
    پیش از وقت مصاحبه درباره این مشکل 2 بار ایمیل زدم به سفارت که جواب ندادن. بعدش حضوری رفتم. به مسئول حراست مشکل شرح دادم. گفت 2 تا راه حل داری. پاسپورتتو عوض کن و روز مصاحبه با هردو پاسپورتت بیا. یا بعد از اینکه مصاحبه انجام شد ویزا رو پاسپورت جدیدت میخوره. من خودم ریسک نکردم و با پاسپورت قبلیم رفتم. نکته جالب اینکه مصاحبه کننده هم هیچی در مورد تاریخ انقضا پاسپورتم نگفت. حالا باید منتظر زاب و بعدش جواب ویزا باشم تا ببینم سفارت در این زمینه چی میگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط si_sdg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد موضوع اعتبار پاسپورت ممنون میشم راهنمایی کنید. من زمانی که رجیستر کردم برای ویزا و ایمیل اول رو گرفتم تفریبا یک سال و نیم از اعتبار پاسپورتم مونده بود، اما احتمالا با توجه به زمان تخمینی وقت مصاحبه احتمالا در آن زمان حدود 6 ماه اعتبار باقی مانده است. حال که با شماره پاسپورت کنونی ثبت نام کرده ام، آیا در صورت تمدید گذرنامه (که با تغییر شماره پاسپورت همراه است) در روند مصاحبه اشکالی به وجود می آید یا خیر!؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)