نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1397 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه با فرایند دریافت ویزای کاری آلمان آشنا شدم و چند سئوال مقدماتی دارم.
    اول اینکه آیا حتما قبل از دریافت نوبت اینترنتی از سفارت باید تمام مدارکی که گفته شده آماده باشه یا میشه وقت رو رزرو کرد و در طی یکسالی که طول میکشه تا نوبتمون بشه مدارک رو آماده کنیم واسه مصاحبه؟ راستش بیشتر منظورم اعتبار سنجی مدارکی مثل مدارک دانشگاهی هست. اینکه اگر مثلا از طریق ZAB تائید نشه بعدا به مشکل میخوریم یا نه (من کارشناسی ناپیوسته بودم و از این نظر نمیدونم اوکی هست یا نه). اصلا توجه به این مساله الان مهم هست؟
    دوم اینکه اگر این نوبت ویزای کاری رو بگیریم و در طی سال آینده فرصتی برای اقدام دانشجویی برامون پیش اومد میتونیم نوبت برای ویزای دانشجویی هم رزرو کنیم؟ یا تداخل این دو مشکل ساز میشه؟
    می تونین نوبت رزرو کنین و مدارکو بعدا آماده کنین ولی برای روز مصاحبه باید همه چیو داشته باشین. تایید ZAB رو باید حتما داشته باشین.
    فکر می کنم دو تا نوبت هم زمان نمیشه رزرو کرد ولی مطمئن نیستم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام و وقت بخیر.

چند تا سوال داشتم از دوستان اگر بتونند راهنمایی کنند، ممنون میشم:

1. من کارشناس نرم افزار هستم با 37 سال سن و حدود 13 سال سابقه کار. فکر می کنید با گرفتن این ویزا چقدر شانس پیدا کردن کار دارم.

2. ارسال مدارک دانشگاهی برای تایید به ZAB برای این نوع ویزا اجباری هست یا اختیاری؟

3. دیروز برای من ایمیل کانفیرم ریجستر از سفارت اومد. ناگفته نمونه که من درخواست وقت سفارت رو در 2018/08 آنلاین ثبت کرده بودم و تاییدیه ثبت همون موقعه اومد. اما ایمیل دیروز عنوانش این بود :
    MPORTANT: It is necessary to confirm your registration for an appointment at
    he Visa Section of the German Embassy Tehran!

میخوام بدونم بعد ازاین ایمیل چقدر طول میکشه که وقت سفارت بدن؟

4. آیا امکانش هست وقت سفارت رو با هماهنگی سفارت به تاخیر انداخت؟ چون من هنوز مدارکم رو جمع نکردم و مدارک زبان آلمانی و انگلیسی رو تا چند ماه دیگه میتونم بگیرم.

سپاسگزارم

Junior Member

سلام برای من هم همین ایمیل اومده
    پارسال 15 اگوست نوبت گرفتم الان 18 سپتامبر ایمیل اومد
    دوستانم میگفتند سابقا براشون فقط یه ایمیل با ذکذ تاریخ مراجعه میومده .
    نقل قول نوشته اصلی توسط DWBI نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.

چند تا سوال داشتم از دوستان اگر بتونند راهنمایی کنند، ممنون میشم:

1. من کارشناس نرم افزار هستم با 37 سال سن و حدود 13 سال سابقه کار. فکر می کنید با گرفتن این ویزا چقدر شانس پیدا کردن کار دارم.

2. ارسال مدارک دانشگاهی برای تایید به ZAB برای این نوع ویزا اجباری هست یا اختیاری؟

3. دیروز برای من ایمیل کانفیرم ریجستر از سفارت اومد. ناگفته نمونه که من درخواست وقت سفارت رو در 2018/08 آنلاین ثبت کرده بودم و تاییدیه ثبت همون موقعه اومد. اما ایمیل دیروز عنوانش این بود :
    MPORTANT: It is necessary to confirm your registration for an appointment at
    he Visa Section of the German Embassy Tehran!

میخوام بدونم بعد ازاین ایمیل چقدر طول میکشه که وقت سفارت بدن؟

4. آیا امکانش هست وقت سفارت رو با هماهنگی سفارت به تاخیر انداخت؟ چون من هنوز مدارکم رو جمع نکردم و مدارک زبان آلمانی و انگلیسی رو تا چند ماه دیگه میتونم بگیرم.

سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)