صفحه 51 از 63 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام دوستان
    من قصد داشتم برای تعیین وقت ویزای جستجوی کار ثبت نام کنم
    از زمان انقضای پاسپورتم کمتر از شش ماه مونده برای صرفه جویی در وقت میتونم ثبت نام کنم و بعد پاسپورتم رو تمدید کنم یا حتما نیاز هست که با تهیه پاسپورت جدید اقدام کنم ممنون

آیا میشه بعد از ثبت نام با شماره پاسپورت کنونی و بعد دریافت پاسپورت جدید شماره پاسپورت رو در فرم تغیییر بدم یا ویرایش کنم؟
    ویرایش توسط SdKi : February 7th, 2020 در ساعت 11:53 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط SdKi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از زمان انقضای پاسپورتم کمتر از شش ماه مونده برای صرفه جویی در وقت میتونم ثبت نام کنم و بعد پاسپورتم رو تمدید کنم یا حتما نیاز هست که با تهیه پاسپورت جدید اقدام کنم ممنون

آیا میشه بعد از ثبت نام با شماره پاسپورت کنونی و بعد دریافت پاسپورت جدید شماره پاسپورت رو در فرم تغیییر بدم یا ویرایش کنم؟
    سلام. با پاسپورت قدیمی میتونید ثبت نام کنید برای وقت مصاحبه و مشکلی نداره، فقط روزی که قرار شد برید سفارت، هر دو پاسپورت همراهتون باشه چون با شماره پاسپورتی که ثبت نام کردید میتونید وارد سفارت بشید. بعدا که نوبتتون شد، شماره پاسپورت جدید رو در فرم وارد کنید. تمام.

سلام دوستان

اطلاعات ثبت شده قابل ویرایش نیست، راه حل همونی هست که دوستمون گفت. روزیکه وقتتون رسید با هر دو پاسپورت مراجعه کنید

Junior Member

ممنون از پاسخ دوستان
    دوستان من ثبت نام کردم و یک ایمیل رفرنس نامبر واسم اومد و الان حدود سه ساعت هست که دیگه ایمیلی دریافت نکردم برای تایید یا انتخاب زمان. الان باید ایمیل دیگری برای تاییدیه بیاد یا همین فقط یک ایمیله؟ آخه هیچ توضیحی به جز رفرنس نامبر و اسم و فامیلم و شماره پاسپورت تو اون ایمیل نوشته نشده!

ممنون از پاسخ دوستان
    دوستان من ثبت نام کردم و یک ایمیل رفرنس نامبر واسم اومد و الان حدود سه ساعت هست که دیگه ایمیلی دریافت نکردم برای تایید یا انتخاب زمان. الان باید ایمیل دیگری برای تاییدیه بیاد یا همین فقط یک ایمیله؟ آخه هیچ توضیحی به جز رفرنس نامبر و اسم و فامیلم و شماره پاسپورت تو اون ایمیل نوشته نشده!
    خیر تا حدود یکسال دیگه، هیچ ایمیلی دریافت نمی کنید. بعد از زمان یکسال یک ایمیل میاد مبنی بر اینکه درخواستتون هنوز پابرجا هست و باید تائید کنید. بعد از اون یکی دو ماه بعد ایمیلی مبنی زمان دقیق سفارت دریافت خواهید کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in finance from the Karlsruhe Institute of Technology, Germany

سلام
    برای تهیه مدرک مربوط به سوابق کاری، محل کار دولتی من یک "گواهی اشتغال به کار" به "اداره امور کنسولی وزارت امور خارجه" صادر کرده. آیا سفارت آلمان، ترجمه این گواهی (به همراه تایید وزارت امور خارجه) را نیاز دارد یا نامه ای که وزارت امور خارجه به سفارت آلمان ارسال می کند؟ کدام مفید و موثرتر است؟

Junior Member

باسلام
    در خصوص سوابق کاری سوال داشتم: من از 3 شرکتی که کار کردم تونستم از 2 تاش نامه انگلیسی سابقه کار به همراه شرح وظایف بگیرم.
    میخواستم بدونم طبق آخرین تغییرات کسی تجربشو داره که نیازه حتما نامه ها رو به آلمانی ترجمه کنم یا نه ؟!
    در خصوص شرکتی که نامه نمیده سابقه بیمه معمولی رو چجوری دقیقا باید گرفت و ترجمه کرد.

و یه سوال که خیلی گمراهم کرده در خصوص تایید مدرک کارشناسی ناپیوسته هستش. خیلی از دوستان فرومای دیگه گفتن نازی نیست مدرک کاردانی ترجمه بشه و به تایید برسه با توجه به هزینه 45 یورویی برای هر مدرک و همون مدرک کارشناسی ناپیوسته کافیه. ممنون می شم اگه کسی مطمئنه راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in finance from the Karlsruhe Institute of Technology, Germany

سلام
    من وقت سفارت دارم. به دلیل شیوع کرونا در ایران، مطمئن نیستم سفارت ویزا بده. کسی اخیرا ویزا گرفته؟ پروازها به آلمان برقرار هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AdMir نمایش پست ها
    سلام
    برای تهیه مدرک مربوط به سوابق کاری، محل کار دولتی من یک "گواهی اشتغال به کار" به "اداره امور کنسولی وزارت امور خارجه" صادر کرده. آیا سفارت آلمان، ترجمه این گواهی (به همراه تایید وزارت امور خارجه) را نیاز دارد یا نامه ای که وزارت امور خارجه به سفارت آلمان ارسال می کند؟ کدام مفید و موثرتر است؟
    شما باید مدارک خودتون رو به آلمانی ترجمه و به تائیدیه دادگستری برسونید. اگه منظور از ارسال اینه که خود شرکتتون مستقیم برای سفارت مدرک بفرستند باید عرض کنم بدون داشتن پرونده در سفارت و کد پیگیری مدرک شما اصلاً استفاده نخواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabg نمایش پست ها
    باسلام
    در خصوص سوابق کاری سوال داشتم: من از 3 شرکتی که کار کردم تونستم از 2 تاش نامه انگلیسی سابقه کار به همراه شرح وظایف بگیرم.
    میخواستم بدونم طبق آخرین تغییرات کسی تجربشو داره که نیازه حتما نامه ها رو به آلمانی ترجمه کنم یا نه ؟!
    در خصوص شرکتی که نامه نمیده سابقه بیمه معمولی رو چجوری دقیقا باید گرفت و ترجمه کرد.

و یه سوال که خیلی گمراهم کرده در خصوص تایید مدرک کارشناسی ناپیوسته هستش. خیلی از دوستان فرومای دیگه گفتن نازی نیست مدرک کاردانی ترجمه بشه و به تایید برسه با توجه به هزینه 45 یورویی برای هر مدرک و همون مدرک کارشناسی ناپیوسته کافیه. ممنون می شم اگه کسی مطمئنه راهنمایی کنه.
    در حال حاضر سفارت فقط مدارک با ترجمه آلمانی قبول می کنه و مدارک به زبان فارسی و انگلیسی براش مورد قبول نیست.
    در خصوص سابقه کاری که نامه از شرکت ندارید، به اداره بیمه ای که بیمه اون دوره از کارتون از اونجا رد میشه مراجعه کنید و سابقه کار مربوطه را دریافت نمایید. و به آلمانی ترجمه کنید.

در مورد مدرک تحصیلی شما باید بدونید ترکیب مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شما روی هم بعنوان لیسانس حساب میشه پس باید ترجمه و تاوید بشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)