صفحه 60 از 63 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza69311 نمایش پست ها
    شما چه تاریخی وقت رزرو کرده بودید؟
    7 دسامبر 2018

Junior Member

سلام به دوستان عزیز .. بنده میخواستم برای ویزای جاب سیکر اتریش اقدام کنم .. چون موضوع مشابه بود و تاپیک برای اتریش نیست اینجا سوالم رو میپرسم
    من 5 سال سابقه کامپیوتر در زمینه هلپ دسک و ترابل شوتینگ دارم .. فوق لیسانس نرم افزار ، ایلتس 6.5 ، سنم 30 ساله
    ایا به صلاح هست برای ویزای جاب سیکر اقدامی بشود؟ تصمیم دارم المانی رو هم شروع کنم تا ویزا بیاد ..

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabg نمایش پست ها
    خیلی کند پیش میره همه چی! مخصوصا الان که موج سوم کرونا شروع شده. من ایمیل زدم سفارت جواب درستی ندادن، در واقع یه جورایی پیچوندن. من حتی ایمیل سومم هم برای مصاحبه دریافت کرده بوذم.
    هیج خبری هم از سفارت نمیاد. کاملا تو بلاتکلیفی داریم سیر میکنیم!!!
    سلام دوست عزیز. پرونده شما در چه مرحله ای هست؟ شما کی بهشون ایمیل زدین؟ توی سایتشون که نوشته فعلا برای کادر پزشکی دیپلماتها یا پیوست به خانواده یا کسی که جاب آفر داره ویزا صادر میکنن ... هرچند از اگوست تا حالا اپدیتش نکردن
    من هم قصد دارم بهشون ایمیل بزنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. پرونده شما در چه مرحله ای هست؟ شما کی بهشون ایمیل زدین؟ توی سایتشون که نوشته فعلا برای کادر پزشکی دیپلماتها یا پیوست به خانواده یا کسی که جاب آفر داره ویزا صادر میکنن ... هرچند از اگوست تا حالا اپدیتش نکردن
    من هم قصد دارم بهشون ایمیل بزنم
    حدودا یک ماه پیش! من برای مصاحبه دعوت شده بودم که کنسل کردن. شما هم ایمیل بزنید اگه پاسخی بود ممنون می شم اینجا به اشتراک بذارین تا بقیه هم به نحوی استفاده کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabg نمایش پست ها
    حدودا یک ماه پیش! من برای مصاحبه دعوت شده بودم که کنسل کردن. شما هم ایمیل بزنید اگه پاسخی بود ممنون می شم اینجا به اشتراک بذارین تا بقیه هم به نحوی استفاده کنند.
    سلام
    من به سفارت ایمیل زدم و امروز جواب دادن. اولش نوشتن که شراطکاریشون بخاطر کرونا معلق هست و بعدش هم دلایل تاخیر در کارهای سفارت رو توصیح دادن. فکر کنم کلا یه متن دیفالت هست که در پاسخ به ایمیلهای اینچنینی میفرستن.
    طاهرا کاری جز صبر نمیشه انجام داد.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

دوستانی که ویزا گرفته بودند اما بدلیل کرونا ، ویزا در سفارت مانده و منقضی شده بوده، ظرف این چند روز ایمیلی دریافت می کنند که مدارکی رو ارسال کنند تا دوباره ویزا صادر بشود. گرچه در نامه گفته شده سفر منوط به قوانین منع سفر هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    دوستانی که ویزا گرفته بودند اما بدلیل کرونا ، ویزا در سفارت مانده و منقضی شده بوده، ظرف این چند روز ایمیلی دریافت می کنند که مدارکی رو ارسال کنند تا دوباره ویزا صادر بشود. گرچه در نامه گفته شده سفر منوط به قوانین منع سفر هست .
    خبر خوبیه ولی خوب الان که همچنان ممنوعیت سفر هست. تازه قرنطینه هم هست. دوباره ویزا صادر میکنن؟ امکان سفر هست؟

دوستان سلام.
    سوالی برای من پیش اومده، ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید.
    اگر در زمانیکه در انتظار ویزای جستجوی کلر هستیم، کار پیدا کنیم و قرارداد هم ببندیم، اگر این قضیه رو به سفارت اطلاع بدیم به گرفتن ویزا کمکی میکنه یا اینکه سفارت گیر میده که بیا و برای ویزای کاری اقدام کن یا چی؟!

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

دوست عزیز اگر پستهای تالار رو مطالعه کنید به همه این سوالات قبلاً پاسخ داده شده.
    شما با ویزای جستجوی کار در خاک آلمان باشید و قرارداد کاری ببندید، بسته به شرایط قرارداد یا ویزای کار خواهید داشت یا بلوکارت. تبدیل ویزای جستجوی کار به یکی از این دو حالت در آلمان اتفاق می افتد و نیازی نیست به ایران برگردید. خیلی مهمه که وقتی برای جستجوی کار تشریف میارین تمامی مدارک لازم برای یک قرارداد کاری و یا ویزای اقامتی رو همراه داشته باشید. مثل مدارک تحصیلی و ترجمه ها و تاییدیه ها. اصل عقدنامه و ترجمه، اصل کارتهای شناسایی و شناسنامه و ترجمه تایید شده آلمانی آنها، .....

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    سوالی برای من پیش اومده، ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید.
    اگر در زمانیکه در انتظار ویزای جستجوی کلر هستیم، کار پیدا کنیم و قرارداد هم ببندیم، اگر این قضیه رو به سفارت اطلاع بدیم به گرفتن ویزا کمکی میکنه یا اینکه سفارت گیر میده که بیا و برای ویزای کاری اقدام کن یا چی؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر پستهای تالار رو مطالعه کنید به همه این سوالات قبلاً پاسخ داده شده.
    شما با ویزای جستجوی کار در خاک آلمان باشید و قرارداد کاری ببندید، بسته به شرایط قرارداد یا ویزای کار خواهید داشت یا بلوکارت. تبدیل ویزای جستجوی کار به یکی از این دو حالت در آلمان اتفاق می افتد و نیازی نیست به ایران برگردید. خیلی مهمه که وقتی برای جستجوی کار تشریف میارین تمامی مدارک لازم برای یک قرارداد کاری و یا ویزای اقامتی رو همراه داشته باشید. مثل مدارک تحصیلی و ترجمه ها و تاییدیه ها. اصل عقدنامه و ترجمه، اصل کارتهای شناسایی و شناسنامه و ترجمه تایید شده آلمانی آنها، .....

موفق باشید
    ممنون از پاسختون. ولی منظور من این بود که وقتی هنوز در ایران هستیم و ویزای جستجوی کارمون اماده نشده، در المان کار پیدا کنیم (البته کاری که حقوقش کمتر از بلوکارت باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)