صفحه 41 از 63 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام
    برای یکی از دوستان با ایمیل خبر تایید ویزا دادن. منم با دوستم همون روز بودم ولی واسه من پیغامی نیومو.قبلن به همه زنگ میزدن واسه تایید ویزا. واسه کسی اینجور شده ایمیل بزنن؟

Junior Member

باسلام
    من الان 33 سالم هست و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم و همچنین 6 سال سابقه کار در مترو دارم و سطح زبانم در حد B1 هست. چند تا سوال داشتم؟ش
    1.برای ویزای کار جهت کار در مترو آلمان آیا شانسی برای دریافت ویزا دارم؟
    2.آیا کار در مترو آلمان جز اولویت های نیاز نیروی کار هست؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mffairy نمایش پست ها
    باسلام
    من الان 33 سالم هست و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم و همچنین 6 سال سابقه کار در مترو دارم و سطح زبانم در حد B1 هست. چند تا سوال داشتم؟ش
    1.برای ویزای کار جهت کار در مترو آلمان آیا شانسی برای دریافت ویزا دارم؟
    2.آیا کار در مترو آلمان جز اولویت های نیاز نیروی کار هست؟

توی مترو چه کاری انجام بدید؟! شغلی که پیدا می کنید باید مرتبط و هم سطح تحصیلات باشه و یک حداقل حقوق رو هم داشته باشه. مواردی که شغل هم سطح تحصیل و تخصصی نباشه معمولا موافقت نمی شه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام. با مطالعه فروم متوجه شدم ، اکثرا رشته های برق و کامپیوتر برای این ویزا اقدام کردن. برای رشته های بیولوژی امیدی نیست؟ بازار کار خوبی نداره؟
    چرا اتفاقا. رشته های بیو خیلی هم تو آلمان رو بورسن. فقط شما باید سابقه ی کار خوبی داشته باشین.
    DKFZ, EMBL رو چک کنین. حتی شاید Helmholz. البته اینا تحقیقاتین موسساتشون و باید ببینین سابقه تون بهشون می خوره یا نه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    توی مترو چه کاری انجام بدید؟! شغلی که پیدا می کنید باید مرتبط و هم سطح تحصیلات باشه و یک حداقل حقوق رو هم داشته باشه. مواردی که شغل هم سطح تحصیل و تخصصی نباشه معمولا موافقت نمی شه.
    قسمت مرکز فرمان مترو (کنترل و نظارت روی حرکت قطارها) هستم و تو مترو واسه این کار 5 ماه دوره دیدم.
    میخوام اونجا همین کار رو انجام بدم یا کاری مرتبط با مترو

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mffairy نمایش پست ها
    قسمت مرکز فرمان مترو (کنترل و نظارت روی حرکت قطارها) هستم و تو مترو واسه این کار 5 ماه دوره دیدم.
    میخوام اونجا همین کار رو انجام بدم یا کاری مرتبط با مترو
    سلام
    من متوجه نشدم دقیقا کارتون چیه؟ آیا از تخصص برنامه نویسیتون دارین استفاده ای می کنین؟ این طور که شما توضیح دادین به نظر میاد این کار تخصصی حساب نمیشه و در واقع مشمول اون صدور ویزای کار برای متخصصان نمیشه. در واقع کاری هست که نیازی به تحصیلات دانشگاهی نداره. بنابراین،‌براش نمیشه از ایران ویزای کار گرفت و حداقل حقوق لازم برای ویزای کار رو هم نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مهندسی مالی دارم با 12 سال سابقه کار در صنعت فولاد بخش بازرگانی خارجی بیشتر صادرات . زبان انگلیسیم خوبه اما مدرک ندارم زبان آلمانی هم پارسال مدرک ب1 گرفتم و الان تا سطح ب 2 خوندم و 34 سالمه. میشه نظرتون را با این شرایط در خصوص ویزای جستجوی کار بفرمایید . در حوزه بازرگانی خارجی تو آلمان نیاز به نیرو دارن؟

Junior Member

سلام دوستان برای گرفتن رزرو هتل چطور باید اقدام کنم؟خودم می تونم رزرو کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

با سلام خدمت همه دوستان
    ما‌ تازه از ویزای جستجوی کار آلمان با خبر شدیم
    از یکی از دوستان شنیدم که جدیدا ( یعنی از شهریور ماه ۹۸ به بعد) سفارت فقط مدارک ترجمه شده به زبان آلمانی رو قبول میکنه و دیگه ترجمه انگلیسی قبول نمیکنه و اینکه حتما مدرک B2 زبان آلمانی هم میخواد.
    به نظر خودم که این موضوعات منطقی نیومد چون توی سایت سفارت در اینباره چیزی ننوشته بود‌ و توی سایت های خارجی هم چیزی در اینباره ندیدم
    متشکر میشم دوستانی که تجربه جدید دارند تجربیاتشون رو در اختیار ما هم بگذارند
    پیشاپیش متشکر از همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

سلام
    بله برای رزرو هتل خودتون میتونید اقدام کنید و فکر‌میکنم سفارت هم قبول کنه
    از سایتهایی مثل بوکینگ دات کام هم میتونید استفاده کنید تا هتل یا مهمانسرای ارزان قیمت‌پیدا کنید و حتی می تونید برای برخی هتل ها بدون پیش پرداخت و یا پرداخت هیچ هزینه ای رزرو انجام بدید
    خیلی از مواقع تخفیف هم شامل‌حالتون میشه مخصوصا مواقعی که چند‌ماهی زودتر رزروتون رو انجام بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)