صفحه 46 از 63 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام، شما شش ماه وقت دارید که برید و بهتره که این فرصت شش ماهه را از دست ندید. ولی قبل از اینکه ویزاتون را بگیرید توی سایت های کاریابی اپلای کنید که اگر درخواست مصاحبه ازتون کردن به محض گرفتن ویزا با دست پر اونجا برید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2986 نمایش پست ها
    دوستان اگر ویزای جاب سیکر بیاد میشه نرفت آلمان و از ایران اپلای کرد هرموقع کار پیدا شد با ویزا جاب سیکر رفت؟آیا حتمن نیاز به ورود هست؟

Junior Member

سلام، شما فقط باید ترجمه مدرک تحصیلی که به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسیده را ارائه بدید، سری دوم مدارک همون کپی سری اول می باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط babaag نمایش پست ها
    سلام
    سوالم اینکه : در لیست مدارک مورد نیاز برای ویزا جستجوی کار
    در دسته ی دوم مدارک، کپی فارسی بدون مهر سفارت مدرک تحصیلی رو می خواد یا کپی ترجمه شده با مهر سفارت رو؟

سلام دوستان وقت بخیر
    من رشته مدیریت توریسم خواندم کارشناسی ارشد و کارشناسی و کاردانی و رشته دیپلم هم حسابداری هست مدارک فنی هم زیاد دارم کامپیوتر و آرایشگری و امدادگر اورژانس و کار با دستگاه لیزر و همچنین تکنسین داروخانه
    ۱.سابقه کار ۳سال در رشته گردشگری ولی بدون بیمه کانتر کار آژانس هواپیمایی هستم و حقوق درصدی
    ۲.سابقه آرایشگری خودم ۱۴ سال آرایشگاه دارم ولی بدون بیمه
    ۳.زبان انگلیسی در حد متوسط روبه بالا ولی بدون مدرک
    ۴.مدرک زبان آلمانی ب۱ دارم و دارم میخوانم اگر برسم س۱ امتحان گوته راشرکت کنم
    ۵.تمکن مالی ۱۰۰تومان داخل حساب هست ولی گردش مالی نداره و سپرده گذاری هست(مشکل ایجاد میکند با توجه به اینکه از بانک پرسیدم نامه تمکن ارایه میدهند)
    ۶. یک ماه قبل برای ویزای جاب سیکر ثبت وقت سفارت انجام دادم
    به نظر دوستانی که با این ویزا یا بلوکارت رفتن آلمان و تجربه دارند میخواستم ببینم با توجه به اینکه در مشاغل مورد نیاز آلمان رشته تحصیلی من هست از طریق رشته تحصیلی بهترهست جویای کاربشم و اگر توانستم با شرکتی قرارداد ببندم اقدام کنم یا از طریق مدارک فنی اقدام کنم
    به نظر دوستان شرایط من به چه صورت
    ببخشید که طولانی شد باتشکر

Junior Member

سلام، باید با تخصص مربوط به رشته تحصیلیتون اقدام کنید تا ویزا را بگیرید بعد احتمال داره اون تخصص های دیگه اونجا بکارتون بیاد.
    1- واسه جاب سیکر همون سه سال سابقه کار کافیه، حتی بیمه هم نیاز نداره، ولی باید بررسی کنید که شغل مد نظر شما تو لیست مشاغل مورد نیاز هست یا نه.
    2- به رشته تحصیلیتون ربطی نداره ولی جزو مشاغل مورد نیاز باشه و در اون حرفه ای باشید قانون 2020 نیاز به مدرک دانشگاهی نداره.
    3- خیلی خوبه بهتون کمک میکنه، ولی فقط تو رشته های IT مورد نیازه.
    4- عالیه و توی این مدتی که در انتظار مصاحبه هستید برسونیدش به B2 خیلی زیاد هم تو اخذ ویزا و هم پیدا کردن شغل بهتون کمک خواهد کرد، اگه واسه بلوکارت اقدام می کنید مدرک ضروریه ولی واسه جاب سیکر نیاز نیست مدرک بگیرید همون دانشش کافیه.
    5- فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه فقط یه گواهی کافیه.
    6- حداقل 11 ماه طول خواهد کشید و هرچند بعضی ها 14 ماه هم طول کشیده.
    با مدرک تحصیلی اگه تجربه مرتبط باهاش دارید کارتون راحت تر خواهد شد، چون با مدارک فنی و حرفه ای شرایط سخت تره، هر چند از مارس 2020 قراره واسه Skilled Worker شرط مدرک تحصیلی برداشته بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaddesseh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من رشته مدیریت توریسم خواندم کارشناسی ارشد و کارشناسی و کاردانی و رشته دیپلم هم حسابداری هست مدارک فنی هم زیاد دارم کامپیوتر و آرایشگری و امدادگر اورژانس و کار با دستگاه لیزر و همچنین تکنسین داروخانه
    ۱.سابقه کار ۳سال در رشته گردشگری ولی بدون بیمه کانتر کار آژانس هواپیمایی هستم و حقوق درصدی
    ۲.سابقه آرایشگری خودم ۱۴ سال آرایشگاه دارم ولی بدون بیمه
    ۳.زبان انگلیسی در حد متوسط روبه بالا ولی بدون مدرک
    ۴.مدرک زبان آلمانی ب۱ دارم و دارم میخوانم اگر برسم س۱ امتحان گوته راشرکت کنم
    ۵.تمکن مالی ۱۰۰تومان داخل حساب هست ولی گردش مالی نداره و سپرده گذاری هست(مشکل ایجاد میکند با توجه به اینکه از بانک پرسیدم نامه تمکن ارایه میدهند)
    ۶. یک ماه قبل برای ویزای جاب سیکر ثبت وقت سفارت انجام دادم
    به نظر دوستانی که با این ویزا یا بلوکارت رفتن آلمان و تجربه دارند میخواستم ببینم با توجه به اینکه در مشاغل مورد نیاز آلمان رشته تحصیلی من هست از طریق رشته تحصیلی بهترهست جویای کاربشم و اگر توانستم با شرکتی قرارداد ببندم اقدام کنم یا از طریق مدارک فنی اقدام کنم
    به نظر دوستان شرایط من به چه صورت
    ببخشید که طولانی شد باتشکر

Junior Member

باسلام خدمت دوستان عزیز
    یه سوال در خصوص تایید مدرک تحصیلی در سفارت داشتم، مدرک من کارشناسی ناپیوسته برق الکترونک هستش. مدارک کارشناسی و کاردانی رو به انگلیسی ترجمه کردم به همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه. با توجه به اینکه طبق آخرین تغییرات ترجمه ها باید به آلمان باشه، من باید جفت مدارک رو به آلمانی ترجمه کنم بهمراه جفت مهرها یا برای تایید سفارت فقط ترجمه آخرین مدرک که کارشناسی ناپیوسته کافی هستش ؟
    باتشکر

Junior Member

با سلام ببخشید یک سئوال داشتم
    اگر ویزا صادر بشه در چه زمانی تاریخ این ویزا تعیین می شود منظورم اینکه آیا از خود ما سئوال می کنن یا خودشون تعیین می کنن ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabg نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز
    یه سوال در خصوص تایید مدرک تحصیلی در سفارت داشتم، مدرک من کارشناسی ناپیوسته برق الکترونک هستش. مدارک کارشناسی و کاردانی رو به انگلیسی ترجمه کردم به همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه. با توجه به اینکه طبق آخرین تغییرات ترجمه ها باید به آلمان باشه، من باید جفت مدارک رو به آلمانی ترجمه کنم بهمراه جفت مهرها یا برای تایید سفارت فقط ترجمه آخرین مدرک که کارشناسی ناپیوسته کافی هستش ؟
    باتشکر
    با توجه به اینکه حداقل مدارک مورد قبول برای این ویزا لیسانس هست و مدارک کاردانی و کارشناسی شما روی هم بعنوان مدرک لیسانس پذیرفته میشه باید هر دو رو برای تائید به سفارت ببرید و هزینه اون هم دوتا 45 یورو میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghedis نمایش پست ها
    با سلام ببخشید یک سئوال داشتم
    اگر ویزا صادر بشه در چه زمانی تاریخ این ویزا تعیین می شود منظورم اینکه آیا از خود ما سئوال می کنن یا خودشون تعیین می کنن ؟
    با تشکر
    شما موقعی که به سفارت برای دریافت ویزا مراجعه می کنید بهتون میگن تو یک بازه سه ماهه تاریخ اعلام کنید.

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز.

شرایط من:
    1. مدرک زبان آلمانی Goethe C2 GDS
    2. مدرک IELTS 8.5
    3. مدرک فرانسه DELF B2
    4. پنج مدرک دوره های برنامه نویسی از سازمان مدیریت صنعتی
    5. مدرک دوره مدیریت پروژه از سازمان مدیریت صنعتی
    6. دیگر مدارک کارگاه ها و دوره های مرتبط با برنامه نویسی
    7. سه سال سابقه کار به عنوان برنامه نویس و انجام پروژه های خصوصی و دولتی مرتبط با وزارت کار و بانک ها
    8. یکسال سابقه تدریس زبان انگلیسی در موسسه زبان
    9. سابقه کار متاسفانه بدون بیمه می باشد به دلیل کار با چند شرکت همزمان
    10. دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی و بدون مدرک لیسانس
    11. معافیت از خدمت
    12. سن 22 سال

میخواستم بدونم آیا شرایط من با توجه به نداشتن لیسانس و دیپلم غیر مرتبط برای گرفتن ویزای جستجوی کار از طریق قوانین جدید 2020 مناسب هست؟
    مدارک مدیریت صنعتی به عنوان فنی و حرفه ای ارزشیابی میشه و باید از کجا برای این کار اقدام کنم؟
    در پایان ممنون میشم بهترین راه برای مهاجرت به آلمان رو به من پیشنهاد بدید. اولویت من کار هست اما اگر نشد می تونم تحصیلی هم اقدام کنم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من ویزام اوکی شده. به من اجازه میدن تاریخ ورود اول خرداد سال دیگه بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)