صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 135354555657585960616263
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 627 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    ممنونم از توضیحاتتون فقط با توجه به صحبتهای شما من یکم دچار ابهام شدم...
    1. ما وقتی با ویزای 3 ماهه وارد المان شدیم، از همون بدو ورودمون میتونیم برای کارت اقامت اقدام کنیم؟

2. توی قرارداد اینجور نوشته شده:
    Für die ersten drei Monate beträgt das Gehalt 00 brutto. Für die folgende Zeit wird die Gehaltshöhe für weitere 21 Monate festgelegt.
    Eine Probezeit von 3 Monaten
    Kündigung: gilt eine Frist von vier Wochen bis zum Monatsende in der Probezeit. Darüber hinaus gelten zwei Monate bis zum Monatsende. که جمله آخر این رو درست متوجه نشدم.
    ولی در فرمی که کارفرما برای اداره کار فرستاده این جمله نوشته شده:
    Das Beschäftigungsverhältnis ist unbefristet.

3. منظور شما اینه که بعد از اینکه اقامت یکساله مون تموم شد، برای تمدید اقامت بعد از اون احتیاج به 3 تا فیش حقوق نهایی رو داریم؟ درسته؟

ممنون از وقتی که میگذارید و راهنمایی میکنید
    سلام
    1- ببینید، مستقل از اینکه شما به عنوان دانشجو بیاین یا کارمند، شما از سفارت آلمان تو تهران، یه ویزای سه ماهه می گیرین. بعد که میاین اینجا، "موظفین" تا قبل از اتمام این سه ماه تکلیفتونو مشخص کنین و درخواست اقامت کنین. حالا اگر دانشجو باشین، درخواست اقامت دانشجویی میدین، اگر کارمند باشین، درخواست اقامت کاری میدین. شما اجازه ندارین صبر کنین سه ماهتون تموم بشه، تازه بعدش برین دنبال کارای اقامت، باید حتما توی همون مدت سه ماه این کار رو بکنین.
    حالا برای درخواست یا تمدید اقامت، همیشه مدارک ثابتی می خوان. از جمله ی این مدارک ساپورت مالی شماست. اگر دانشجو باشین، خب همون پول بلاک شده و این حرفاس، اگر کارمند هستین، میگن قرارداد کار به علاوه ی سه تا فیش حقوقی آخر. حالا اگر هنوز دو ماه از اومدنتون گذشته باشه، همون دو ماه رو میگن اکیه. البته؛ ممکن هم هست که فیش رو ازتون نخوان و بگن همون قرارداد کفایت می کنه، اما معمولا میخوان اون سه تا فیش آخر رو (یا حالا هر چند تا که دارین.).
    2- قرارداد شما نوشته حقوق سه ماه اول این قدره، حقوق 21 ماه بعدی هم تعیین شده. قراردادتون نامحدوده، حقوقتون برای بعد از 24 ماه معلوم نیست.
    اون چهار هفته تا پایان ماه هم، معنیش همونیه که بهتون گفتم. در واقع، وسط برج نمی تونین کنسل کنین.
    3- تو مورد یک توضیح دادم. شما هر چند سال که توی آلمان بمونین، به ازای هر باری که میخواین اقامتتون رو تمدید کنین (فرقی نداره بعد از سه ماه باشه یا بعد از سه سال)، باید نشون بدین که استطاعت مالی موندن توی آلمان رو دارین. برای ویزای کاری، معموله که میگن سه تا فیش حقوقی آخرتونو بیارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام

دوستان کسی اینجا هست که قرارداد کاری با یه حقوق مشخص گرفته باشه ولی از طرفی با کارفرما توافق کرده باشن که مبلغ دیگه ای غیر از چیزی که توی اون قرارداد ذکر شده دریافت کنه؟

Junior Member

باسلام دوستان گرامی

کسی از دوستان خبر داره با توجه به بهتر شدن وضعیت کرونا وضعیت دریافت ویزای جاب سیکر به چه صورت خواهد بود؟ آیا کسایی که وقت سفارت گرفتن و بخاطر کرونا کنسل شده تو اولویتن یا باید از ابتدا وقت گرفته بشه؟

I wish you best of luck and wish you for getting a new job in advance https://www.wishesocean.com/best-wis...s-for-new-job/

Junior Member

دوستان، چک لیست جدید مدارک لازم برای ویزای جستجوی کار:

https://teheran.diplo.de/blob/242653...eeker-data.pdf

Junior Member

چقدر تاپیک قدیمی شده...دوستان کسی هست که توی مارچ درخواست داده باشه و ایمیل دوم تعیین وقت اومده باشه؟ برای من الان از 1 ماه بیشتر گذشته و ایمیل دوم نیومده مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iraneri نمایش پست ها
    چقدر تاپیک قدیمی شده...دوستان کسی هست که توی مارچ درخواست داده باشه و ایمیل دوم تعیین وقت اومده باشه؟ برای من الان از 1 ماه بیشتر گذشته و ایمیل دوم نیومده مرسی
    بنده هم همین مشکل رو دارم و متاسفانه خبری نیست! جنگ دوباره اوضاع رو بهم ریخته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)