صفحه 32 از 63 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم بتونین راهنمایی کنین.

اگر کسی ویزای جستجوی کار بگیره و بره آلمان، در صورتی که توی اون مدت بتونه جایی کار پیدا کنه میتونه همون ویزا رو به ویزای کاری تبدیل کنه یا اینکه باید برگرده ایران و درخواست ویزای کار بده؟
    اگر باید برگرده ایران، اینکه قرارداد کاری داره زمان انتظار سفارت رو براش کوتاهتر نمیکنه؟
    سوال دیگه اینکه برای ویزای جستجوی کار، به مدرک زبان آلمانی نیاز هست؟
    سوال آخر اینکه به همسر و فرزند خردسال هم همزمان با فرد اصلی ویزا میدن؟

سپاس از راهنمایی شما
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم بتونین راهنمایی کنین.

اگر کسی ویزای جستجوی کار بگیره و بره آلمان، در صورتی که توی اون مدت بتونه جایی کار پیدا کنه میتونه همون ویزا رو به ویزای کاری تبدیل کنه یا اینکه باید برگرده ایران و درخواست ویزای کار بده؟
    اگر باید برگرده ایران، اینکه قرارداد کاری داره زمان انتظار سفارت رو براش کوتاهتر نمیکنه؟
    سوال دیگه اینکه برای ویزای جستجوی کار، به مدرک زبان آلمانی نیاز هست؟
    سوال آخر اینکه به همسر و فرزند خردسال هم همزمان با فرد اصلی ویزا میدن؟

سپاس از راهنمایی شما
    سلام
    نه دیگه، تو همون آلمان تبدیل می کنه. اگه قرار بود برگرده ایران که چرا بره پس؟ ویزای جویای کار تو همون آلمان قابل تبدیل به ویزای کاری هست. اما قابل تبدیل به ویزاهای دیگه مثل دانشجویی نیست.
    سوال دومتونو نمی دونم.
    سوال سومتون تا جایی که میدونم برای ویزای جویای کار اصلا همراه نمی تونه اقدام کنه. هر وقت قرارداد کاری رو گرفتین و ویزاتون کاری شد، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالتون می تونن برای ویزای پیوست اقدام کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان
    من کل مطالب رو خوندم .چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
    من لیسانس و فوق‌لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم اما اسم شهر لیسانسم تو سایت آنابین نیست
    ۱. اگر از طریق ارشد اقدام کنم نیازی به ارایه تاییدیه لیسانس به سفارت یا موقع تغییر ویزا از جستجو به کار هست؟
    ۲. اگر با ارشد اقدام کنم آیا باید کاری در حد ارشد پیدا کنم و کارم سخت تر میشه؟
    ۳. آیا اگر کاری مرتبط ولی با حقوقی کم معادل مثلا ماهی ۱۰۰۰ یورو پیدا کنم باز هم میتونم ویزای کار بگیرم؟
    ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط alexalex3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل مطالب رو خوندم .چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
    من لیسانس و فوق‌لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم اما اسم شهر لیسانسم تو سایت آنابین نیست
    ۱. اگر از طریق ارشد اقدام کنم نیازی به ارایه تاییدیه لیسانس به سفارت یا موقع تغییر ویزا از جستجو به کار هست؟
    ۲. اگر با ارشد اقدام کنم آیا باید کاری در حد ارشد پیدا کنم و کارم سخت تر میشه؟
    ۳. آیا اگر کاری مرتبط ولی با حقوقی کم معادل مثلا ماهی ۱۰۰۰ یورو پیدا کنم باز هم میتونم ویزای کار بگیرم؟
    ممنون از شما
    سلام
    ۱- این مورد رو نمیدونم
    ۲- خیر نیازی به این مورد نیست که لزوما کاری در حد ارشد پیدا کنید، اما مرتبط بودنش مهم و تاثیرگذاره
    ۳- حداقل حقوق ناخالص سالانه باید حدود ۵۰ تا ۵۲ هزار یورو در سال باشه تا اداره کار فدرال تاییدیه بده و بر اساس اون ویزا صادر بشه. در غیر این صورت تاییدیه نمیدن. البته یک سری رشته های خاص هستن مثل IT که به دلیل نیاز به متخصص، کف حقوق در اونها پایین تره و فکر میکنم بین ۳۸ تا ۴۲ هزار تا در سال باشه.

Junior Member

سلام
    من حدود یه ماه پیش برای وقت ویزای تحصیلی ثبتنام کردم و خب قطعا تازه یک سال دیگه باید برای اپلای و پذیرش اقدام کنم. الان میتونم برای وقت ویزای کاری هم ثبتنام کنم؟
    که فرضا اگر پذیرش تحصیلی نتونستم بگیرم برای مهاجرت کاری شانس داشته باشم یا برعکس؟ آخه خیلی ستمه اگه پذیرش نتونم بگیرم وقت سفارتم هم میسوزه و اون موقع که بخوام وقت ویزای کاری بگیرم. یکی دو سال دیگه باز باید تو نوبت باشم!
    چون تو دو شاخه مجزاست مشکلی نداره وقت جدید گرفتن. درسته؟

Junior Member

سلام دوستان. اگر وقت ویزای جستجوی کار تایید کنیم و در مصاحبه شرکت نکنیم مشکلی پیش میاد؟جز بلک لیست میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من آخر اردیبهشت (May 20) برای ویزای جستجوی کار وقت سفارت گرفتم ولی هنوز ایمیلی برای مصاحبه برام نیومده . دوستانی که توی این تاریخ وقت گرفتن آیا برای براشون ایمیل وقت مصاحبه اومده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armitissss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخر اردیبهشت (May 20) برای ویزای جستجوی کار وقت سفارت گرفتم ولی هنوز ایمیلی برای مصاحبه برام نیومده . دوستانی که توی این تاریخ وقت گرفتن آیا برای براشون ایمیل وقت مصاحبه اومده ؟
    مدت زمان انتظار برای ویزای جوستجوی کار بیش از یکسال است، اگه منظورتون همین امسال هست که باید عرض کنم خیلی باید صبور باشید.

Junior Member

خیر منظورم اردیبهشت سال گذشته هست . 30 اردیبهشت 97

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 2986 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر وقت ویزای جستجوی کار تایید کنیم و در مصاحبه شرکت نکنیم مشکلی پیش میاد؟جز بلک لیست میشه؟
    هدفتون چی هست از شرکت نکردن در مصاحبه اما گرفتن وقت؟! اگر مشکلی پیش اومد و نتونستید برید کنسل کنید خوب. لینکش توی ایمیل دوم هست و احتمالا با ارسال ایمیل هم می شه کنسلش کرد.
    حداقل یکی دو هفته زودتر تا داده بشه به یکی دیگه. این همه دوستان منتظر وقت هستن و کلی تحت فشار و با این کار ایجاد مشکل بیشتر می شه براشون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)