صفحه 10 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    سلام مجدد
    نه من میخام سریعتر بفرستم برای ویزا و چون رشتم نرم افزاره فک میکنم کمک کنه به سخت گیری کمتر
    زبان هم به اندازه کافی می دونم ولی مدرکی ندارم
    پس برای اقدام برای ویزای شش ماهه تاییده ZAB اجباری نیست و میشه ازهمونجا هم اقدام کرد درسته ؟

بعد اینکه فرمودید کپی از سایت انابین .. این یعنی چی ؟ چه کپی باید بگیرم ؟
    درضمن دانشگاه من غیرانتفاعی بوده و H+/- هست

ببینید اگر درسایت آنابین دانشگاهتون H +/- باشه یعنی اینکه دانشگاه شما از نظر کمیته ارزشیابی مدارک یک دانشگاه غیرهمگونه یعنی دانشگاه شعبه هایی داره که با هم همسطح نیستند مثل دانشگاه آزاد که ارزش تحصیلی تهران جنوب با مثلا جاجرم برابر نیست. پس باید مدارک ارسال بشه و اونها خودشون ارزیابی کنند.
    اگرزمان ندارید میتونید مدارک رو ترجمه کنید به تایید سفارت برسونید بعد برای Zab اقدام کنید. ویا منتظر بمونید تا سفارت نظر بده که تایید میخواد یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

سلام دوست عزيز پيشنهاد ميكنم حتما zab رو بگيريد چون خيلى تاثير داره در جواب سفارت مخصوصا اگر دانشگاهتون h+ نيست ضمن اينكه در آنابين قسمتى بعنوان iranweit براى دانشگاه آزاد هست كه كليه واحدها رو قبول دارن يعنى علوم تحقيقات با على آباد كتول هيچ فرقى نداره اين گزينه رو چند وقته اضافه كردند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moririch نمایش پست ها
    سلام. امروز ازسفارت تماس گرفتند وگفتند هفته آینده بیا سفارت کنسول میخواد خودش مصاحبه کنه. کسی تجربه ای دراین موردداره؟
    براى بعضى از درخواست هاى دانشجويى هم اين كارو كردن ، تقريبا ميشه گفت شك دارن و به نظرم مهمترين نكته اينجا زبان خوب و اعتماد به نفس زياد هست اميدوارم كه جوابتون مثبت باشه لطفا نتيجه رو اينجا بنويسين كه دوستان ديگه هم استفاده كنن . ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    الان در آلمان برای چه شغلهایی بهتر میشه کار پیدا کرد ؟ میخوام برم فنی حرفه ایی تو همون ضمینه آموزش ببینم تا وقتی رفتم آلمان پیدا کردن کار برام سخت نباشه
    اكثر رشته هاى مهندسى و يكسرى تخصص هاى فنى مثل جوشكارى و ...ميتونين ليست مورد نياز رو تو سايت اداره كار آلمان ببينين . ولى در نظر داشته باشين با قرارداد كارى و ويزاى جستجوى كار فقط مدرك ليسانس مورد قبول سفارت هست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

ببینید اگر درسایت آنابین دانشگاهتون H +/- باشه یعنی اینکه دانشگاه شما از نظر کمیته ارزشیابی مدارک یک دانشگاه غیرهمگونه یعنی دانشگاه شعبه هایی داره که با هم همسطح نیستند مثل دانشگاه آزاد که ارزش تحصیلی تهران جنوب با مثلا جاجرم برابر نیست. پس باید مدارک ارسال بشه و اونها خودشون ارزیابی کنند.
    اگرزمان ندارید میتونید مدارک رو ترجمه کنید به تایید سفارت برسونید بعد برای Zab اقدام کنید. ویا منتظر بمونید تا سفارت نظر بده که تایید میخواد یا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pediran نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز پيشنهاد ميكنم حتما zab رو بگيريد چون خيلى تاثير داره در جواب سفارت مخصوصا اگر دانشگاهتون h+ نيست ضمن اينكه در آنابين قسمتى بعنوان iranweit براى دانشگاه آزاد هست كه كليه واحدها رو قبول دارن يعنى علوم تحقيقات با على آباد كتول هيچ فرقى نداره اين گزينه رو چند وقته اضافه كردند.
    سپاسگزارم از نظر هر دو اساتید عزیز
    مشکل من دقیقا زمان هست
    من میخام سریعتر اقدام کنید بنا به دلایلی الان فرصت مناسبی دارم
    پس نتیجه گیری میکنم که بهترهست اول بدم مدارک ترجمه شده رو به سفارت ، اگر اونها گفتن نیاز به تاییدیه داره بفرستم برای ZAB درسته ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Pediran نمایش پست ها
    حرفتون درسته ولی وقتی روی دانشگاه کلیلک کنید فقط چندرشته خاص ذکرشده اند وبهمین دلیل تمامی رشته ها روشامل نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    سپاسگزارم از نظر هر دو اساتید عزیز
    مشکل من دقیقا زمان هست
    من میخام سریعتر اقدام کنید بنا به دلایلی الان فرصت مناسبی دارم
    پس نتیجه گیری میکنم که بهترهست اول بدم مدارک ترجمه شده رو به سفارت ، اگر اونها گفتن نیاز به تاییدیه داره بفرستم برای ZAB درسته ؟
    به نظرم يك راه ديگه هم هست تاييده zab حداقل سه ماه از زمان واريز پول طول ميكشه ولى روال انجام كار به اين ترتيب هست كه شما فرم آنلاين رو پر ميكنين يك ايميل براتون مياد كه تا يك تاريخى مداركتون رو براشون پست كنين اونها بعد از دريافت و بررسى مدارك اگر مدارك قابل تاييد نباشه معمولا يك ايميل ميدن و توضيح ميدن كه ما مدارك شما رو نميتونيم ١٠٠ درصد تاييد كنيم و اگر نميخواين الكى پول نريزين ، ولى اگر قابل تاييد باشه ميگن كه پول رو تا فلان تاريخ بريزين به حساب ، شما اگر مثلا امروز درخواست آنلاين بدين و مدارك رو پست كنين نهايت تا دو هفته ديگه ايميل واريز پول رو ميگيرين من جاى شما بودم اينكارو ميكردم و پرينت ايميل رو با خودم ميبردم سفارت كه نشون بدم پروسه تاييديه رو شروع كردم اينجورى هم بهانه دست سفارت نميدين هم اگر گفتن حتما بايد باشه از لحاظ زمانى كارتون جلو ميفته .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

حرفتون درسته ولی وقتی روی دانشگاه کلیلک کنید فقط چندرشته خاص ذکرشده اند وبهمین دلیل تمامی رشته ها روشامل نمیشه.
    بله تو سايت فرمايش شما صحيحه ولى من از zab به صورت تلفنى پرسيدم گفتن به علت تعدد واحدهاى دانشگاه آزاد كل رشته ها و واحدها تو سايت نيست و اينكه با دانشگاه آزاد مشكلى ندارن فقط برخى از رشته ها به دليل تفاوت چارت درسى با آلمان در هر واحدى باشه معادل سازى نميشه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام.
    من دیروز رفتم سفارت وخودکنسول به انگلیسی مصاحبه کرد وگفت مورد خاصی نیست و من فقط میخواستم خود شما رو ببینم وصحبت کنم.
    بعدشرایط ویزا رو توضیح کامل دادوبعدگفت که بیمه داری؟ گفتم نه میرم الان میخرم. گفت 5دقیقه بمون تا مجوز ورود دوباره بگیرم برات.
    بعدشم رفتم بیمه خریدم 6ماهه 395هزارتومان وبه صندوق تحویل دادم
    امروز هم رفتم و بعداز حدود یکساعت معطلی ویزا رو دریافت کردم
    شرایط من: دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد و لیسانس علمی کاربردی.ازارشدم فقط تز مونده. 20سال سابقه کار. سن 39 زبان انگلیسی بدون مدرک ولی روان. تمکن مالی خوب ویزای شنگن نمایشگاهی2016 سبیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

سلام.
    من دیروز رفتم سفارت وخودکنسول به انگلیسی مصاحبه کرد وگفت مورد خاصی نیست و من فقط میخواستم خود شما رو ببینم وصحبت کنم.
    بعدشرایط ویزا رو توضیح کامل دادوبعدگفت که بیمه داری؟ گفتم نه میرم الان میخرم. گفت 5دقیقه بمون تا مجوز ورود دوباره بگیرم برات.
    بعدشم رفتم بیمه خریدم 6ماهه 395هزارتومان وبه صندوق تحویل دادم
    امروز هم رفتم و بعداز حدود یکساعت معطلی ویزا رو دریافت کردم
    شرایط من: دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد و لیسانس علمی کاربردی.ازارشدم فقط تز مونده. 20سال سابقه کار. سن 39 زبان انگلیسی بدون مدرک ولی روان. تمکن مالی خوب ویزای شنگن نمایشگاهی2016 سبیت
    مباركه به سلامتى ، شما كدوم شهر تشريف ميبرين ؟ ايميلم رو تو پيام خصوصى براتون ميفرستم دوست داشتين در تماس باشين به يكى از دوستانم كه تو هامبورگ تو شركت كامپيوترى هستن معرفيتون كنم شايد تو پيدا كردن كار بتونه كمكتون كنه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)