صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام
    من اینجا خیلی سوال در مورد نوع مصاحبه از دوستان پرسیدم و خیلی هم به دردم خورد
    خوشبختانه جواب ویزای من هم در 23 روز اومد و برام ویزای 6 ماهه صادر شد البته در این مدت یک بار به صورت تلفنی و به زبان انگلیسی ازم مصاحبه گرفتند که نتیجش مثبت بود
    خواستم بگم که اونجا چه سوالایی می پرسند که شاید برای بقیه راهنمایی بشه که دیدم یکی از بچه ها زحمتشو کشیده و دقیقا همون چیزایی رو نوگفته که من میخواستم بگم
    امیدوارم همگی موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed15467 نمایش پست ها
    سلام
    من اینجا خیلی سوال در مورد نوع مصاحبه از دوستان پرسیدم و خیلی هم به دردم خورد
    خوشبختانه جواب ویزای من هم در 23 روز اومد و برام ویزای 6 ماهه صادر شد البته در این مدت یک بار به صورت تلفنی و به زبان انگلیسی ازم مصاحبه گرفتند که نتیجش مثبت بود
    خواستم بگم که اونجا چه سوالایی می پرسند که شاید برای بقیه راهنمایی بشه که دیدم یکی از بچه ها زحمتشو کشیده و دقیقا همون چیزایی رو نوگفته که من میخواستم بگم
    امیدوارم همگی موفق باشید
    سلام مبارک باشه وان شالله موفق باشید
    پیشنهادمیکنم ازطریق همین انجمن ویا انجمن جدیدی بتونیم تجارب جستجوی کاردرآلمان رو هم به اشتراک بزاریم
    چون مسیر هنوز ادامه داره وحتی بخش سختش باقیمانده

نقل قول نوشته اصلی توسط moririch نمایش پست ها
    سلام مبارک باشه وان شالله موفق باشید
    پیشنهادمیکنم ازطریق همین انجمن ویا انجمن جدیدی بتونیم تجارب جستجوی کاردرآلمان رو هم به اشتراک بزاریم
    چون مسیر هنوز ادامه داره وحتی بخش سختش باقیمانده
    پیشنهاد من اینه که تجربیات جستجوی کار داخل المان هم در همین تاپیک مطرح بشه

سلام.
    یکی از دوستان بنده فوق دیپلم فنی حرفه ای دانشگاه آزاد داره و چندین سال مشغول کار تاسیسات بوده. از من پرسید که برای پیدا کردن کار در آلمان مرتبط با تخصصش شانسی داره یا نه.
    از دوستان کسی نظری داره؟ ممنون

سلام کسی میدونه ویزای شش ماهه برای کار چجوریه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط h03in96 نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه ویزای شش ماهه برای کار چجوریه ؟
    سلام
    لطفا همین تاپیک رو بخونین و از پرسیدن سوال هایی که چندین بار جوابشون داده شده خودداری کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    سلام.
    یکی از دوستان بنده فوق دیپلم فنی حرفه ای دانشگاه آزاد داره و چندین سال مشغول کار تاسیسات بوده. از من پرسید که برای پیدا کردن کار در آلمان مرتبط با تخصصش شانسی داره یا نه.
    از دوستان کسی نظری داره؟ ممنون
    سلام
    من نظر خودمو میگم. به نظر من، بدون مدرک دانشگاهی لیسانس، بعید میدونم بتونن ویزای جویای کار بگیرن. اما اگه از همون ایران مکاتبه کردن و کار رو پیدا کردن که بحث ویزای کار پیش میاد که اون باز بستگی به حقوقش و این حرفا داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    من نظر خودمو میگم. به نظر من، بدون مدرک دانشگاهی لیسانس، بعید میدونم بتونن ویزای جویای کار بگیرن. اما اگه از همون ایران مکاتبه کردن و کار رو پیدا کردن که بحث ویزای کار پیش میاد که اون باز بستگی به حقوقش و این حرفا داره.
    چون براى قرارداد حتما به zab احتياج دارن و zab هيچ مدرك فوق ديپلمى تاييد نميكنه امكان اين كار وجود نداره تنها راه مشاغل موجود در Positivliste اداره كار آلمان هست كه براى بعضى از آنها احتياجى به مدرك دانشگاهى نيست .

یه سوال کلی تر! در کل چقدر شانس پیدا کردن کار برای ایرانیها از طریق مکاتبه کردن وجود داره؟ فرض کنیم که شخصی سابقه کار فنی در ایران رو داشته باشه و مدرکش هم در حد لیسانس باشه.
    منظورم اینه که چقدر جواب میدند به ایرانیها؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    یه سوال کلی تر! در کل چقدر شانس پیدا کردن کار برای ایرانیها از طریق مکاتبه کردن وجود داره؟ فرض کنیم که شخصی سابقه کار فنی در ایران رو داشته باشه و مدرکش هم در حد لیسانس باشه.
    منظورم اینه که چقدر جواب میدند به ایرانیها؟
    دوست عزیز
    تو آلمان چیزی که از همه مهمتره اول زبان آلمانی دوم تخصص (اون هم بسته به رشته شما) که آن را می تونید با داشتن مدارک تحصیلی و سابقه کار کاملش کنید مدراک دانشگاهی هم مهم هستن ولی برای ما که از ایران میریم و دانشگاه های ما رنکینگ خیلی بالایی ندارن بهتره مدارک بین المللی رو هم داشته باشیم
    به نظر من خیلی کاری به ملیت شما ندارن و بیشتر شما را با این دید نگاه میکنن که براشون کارایی دارید یا نه
    اونها پول به سختی و با رقابت شدید با تمام دنیا بدست میارن و براشون مهمه که بهترین افراد رو جذب کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)