صفحه 12 از 63 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام دوستان
    من قصد دارم برای ویزای 6 ماهه کار درخواست بدم و کلیه ی محتوای این موضوع رو در سایت applyabroad مطالعه کردم، همینطور سایت BAMF و KMK. چندتا سوال داشتم ازتون که ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
    1- برای تاییدیه مدرک دانشگاهی، اسم دانشگاه لیسانس من در سایت آنابین H+ هست. اسم دانشگاه فوق لیسانسم در تهران در سایت آنابین نیست ولی شعبه ی اصفهانش H+ هست. میخواستم ازتون بپرسم آیا میشه به شعبه ی دیگه ی دانشگاه تو سایت آنابین refer داد یا خیر؟
    2- و اینکه با توجه به اینکه با مدرک لیسانس هم میشه درخواست داد اصلا لزومی داره که من مدرک فوقم رو assess کنم؟
    3- در لیست مدارک مورد نیاز برای ارسال به ZAB که به فارسی در سایت KMK ذکر شده، فقط ترجمه ی مدارک دانشگاهی رو به زبان آلمانی خواسته و پایین تر گفته که کپی مدارک مکمل هم باید ارسال شه مثلا برای فوق لیسانش مدرک لیسانس لازمه. همینطور کپی مدارک پایان متوسطه روهم خواسته. حالا سوالی که واسه من پیش اومده اینه که مدارک مکمل و دیپلم و پیش دانشگاهی هم ترجمه ی آلمانی می خواد؟
    4- و آخر اینکه من در حال حاضر تو سایت سفارت آلمان درخواست نوبت برای ویزای بیزنس ثبت کردم و هنوز وقتی هم برام اعلام نشده. میتونم همزمان برای این ویزا هم درخواست نوبت بدم؟ یا باید صبر کنم تا اول ویزای بیزنس رو دریافت کنم و بعد دوباره درخواست نوبت بدم؟
    ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن.
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT amirkabir

دوستان من برای اقامت کاری اقدام کردم البته الان دانمارک هستم آفیسر به من گفت باید prove مدرک فوق لیسانس رو از Anabin بیاری من دانشگاه امیرکبیر رو پیدا کردم و بردم ولی گفت باید رشته رو هم بیاری کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه......برای ویزای ماهه job seeker.

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام
    دوستان من مدرک کارشناسی ناپیوسته دارم که اسم دانشگاهم تو آنابین هست و H+ هست . جالا سوالم اینکه که این برای رشتههای ناپیوسته قابل قبوله یا باید دانشگاه کاردانی هم تو آنابین باشه ؟
    ارسال مدارك 2013/12/18 :: رشته فوق ليسانس كامپيوتر (12 اميتازي)**** همسر ليسانس كامپيوتر **** آيلتس 6.5 **** فرانسه B1,A2
    صدور فایل نامبر 2014/4/8 *****

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed15467 نمایش پست ها
    سلام
    من اینجا خیلی سوال در مورد نوع مصاحبه از دوستان پرسیدم و خیلی هم به دردم خورد
    خوشبختانه جواب ویزای من هم در 23 روز اومد و برام ویزای 6 ماهه صادر شد البته در این مدت یک بار به صورت تلفنی و به زبان انگلیسی ازم مصاحبه گرفتند که نتیجش مثبت بود
    خواستم بگم که اونجا چه سوالایی می پرسند که شاید برای بقیه راهنمایی بشه که دیدم یکی از بچه ها زحمتشو کشیده و دقیقا همون چیزایی رو نوگفته که من میخواستم بگم
    امیدوارم همگی موفق باشید
    سلام
    دوست عزیز من درخواست ویزای کارآموزی دادم و 4 اکتبر مصاحبه ام بوده. توی قرار داد کار تاریخ شروع 15 اکتبره.
    توی فرم راهنما نوشته پروسه بررسی ویزا 8 تا 10 هفته طول میکشه.ولی شما گفتید که 23 روزه اومده.
    شما مورد خاص بودید یا رویه همینه؟

سلام. من هفته پیش از سفارت برای وقت مصاحبه ویزای تحصیلی درخواست دادم. الان اگر برای ویزای کاری درخواست وقت مصاحبه بدم، نکته منفی نیست؟

متاسفانه یکی از دلایل آشفتگی وقت دهی سفارت کسانی هستند که با وقت گرفتن های خود حق کسانی رو که قصد و هدف مشخص دارند تضییع می کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

های ! ن خسته دوستان. من 22 آذر وقت مصاحبه دارم و میخوام برای وایزای 6 ماهه جستجوی کار اقدام کنم. چون در حال انجام کاری هستم خیلی خوب میشه اگه آخر بهمن یا اوایل اسفند برم. میتونم ازشون بخوام ( در صورت قبولی در مصاحبه ) ک ویزا رو برای اون موقع برام صادر کنن یا اینکه خیلی دیره؟ تا چه تاریخی بعد از صدور ویزا باید از کشور خارج شد؟ دانکه شون !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

درود. یه سوال دیگه اینکه با توجه به التزام گرفتن تاییدیه ZAB برای سفارت و اینکه دانشنامه من الان آزاد شده من ایمیلی رو برای محدودیت وقتم (مصاحبه 22 آذر) به آنابین ارسال کردم و اونا در جواب گفتن که:
    If the embassy / immigration office asks you to prove that your foreign degree is equivalent to a German degree, you can get a "statement of comparability" (Zeugnisbewertung) from our service.For this process, the processing time takes 2 to 3 weeks.Please note that a "statement of comparability" can only be issued when you follow the application procedure
    خب اینا که میگن ما تاییدیه قابل مقایسه بودن مدرک و تا سه هفته میفرستیم.پس اینی که دوستان همه جا گفتن سه چهار ماه چیه؟ و اگه این دوتا با هم فرق داره یعنی من به مشکل میخورم ؟
    ممنان از همه فعالان ....

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadghk نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من درخواست ویزای کارآموزی دادم و 4 اکتبر مصاحبه ام بوده. توی قرار داد کار تاریخ شروع 15 اکتبره.
    توی فرم راهنما نوشته پروسه بررسی ویزا 8 تا 10 هفته طول میکشه.ولی شما گفتید که 23 روزه اومده.
    شما مورد خاص بودید یا رویه همینه؟
    سفارت معمولا حد بالا رو به همه میگه تا ملت هی زنگ نزنن پیگیر نتیجه بشن. اکثر ویزاها بین ۱۵ تا ۳۰ روز جوابش میاد. (به جز مواردی مثل دانشجویان دکتری که چک امنیتی میخورن)

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    درود. یه سوال دیگه اینکه با توجه به التزام گرفتن تاییدیه ZAB برای سفارت و اینکه دانشنامه من الان آزاد شده من ایمیلی رو برای محدودیت وقتم (مصاحبه 22 آذر) به آنابین ارسال کردم و اونا در جواب گفتن که:
    If the embassy / immigration office asks you to prove that your foreign degree is equivalent to a German degree, you can get a "statement of comparability" (Zeugnisbewertung) from our service.For this process, the processing time takes 2 to 3 weeks.Please note that a "statement of comparability" can only be issued when you follow the application procedure
    خب اینا که میگن ما تاییدیه قابل مقایسه بودن مدرک و تا سه هفته میفرستیم.پس اینی که دوستان همه جا گفتن سه چهار ماه چیه؟ و اگه این دوتا با هم فرق داره یعنی من به مشکل میخورم ؟
    ممنان از همه فعالان ....
    با داشتن قرارداد ۲-۳ هفته طول می کشه. برای این کار باید کپی قرارداد هم همراه مدارک ارسال بشه. بدون قرارداد معمولا ۴-۵ ماهی طول می کشه این اواخر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)