صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام دوستان
    من در دسامبر وقت سفارت دارم جاب آفر دارم چندتا سوْال دارم
    ١-توي سفارت زده مدرك زبان انگليسي ولي ننوشته چي مدركي با چه نمره اي،من ايلتس ٦.٥ دارم كه تاريخش يكسال گذشته ولي FCE دارم كه معتبره ايا كافيه؟
    ٢- شده تا حالا كسي كه جاب آفر از يك شركت معتبر بين المللي داشته باشه بهش ويزا ندن ،چون نگرانم ميپرسم
    با تشكر

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در دسامبر وقت سفارت دارم جاب آفر دارم چندتا سوْال دارم
    ١-توي سفارت زده مدرك زبان انگليسي ولي ننوشته چي مدركي با چه نمره اي،من ايلتس ٦.٥ دارم كه تاريخش يكسال گذشته ولي FCE دارم كه معتبره ايا كافيه؟
    ٢- شده تا حالا كسي كه جاب آفر از يك شركت معتبر بين المللي داشته باشه بهش ويزا ندن ،چون نگرانم ميپرسم
    با تشكر
    منظورتون از جاب آفر چی هست؟ من شنیدم سفارت جاب آفر به معنی دعوت به کار یا پیشنهاد کاری رو قبول نمی کنه. قرارداد رسمی با تاریخ و مبلغ مشخص نیازه هست. قرارداد نهایی.
    ۱. زبان همونی هست که کارفرما می خواد. اگر انگلیسی هست مدارک انگیسی اگر آلمان هست آلمانی. با داشتن قرارداد زیاد به مدرک زبان گیر نمی دن. یک نامه هم از محل کار بگیرید که سطح زبان شما کافی هست.
    ۲. شده. ریجکتی هست برخی موارد. دلایلی مثل حداقل حقوق، نداشتن تائیده ZAB مخصوصا اگر دانشگاه +h نیست. تخصصی یا مرتبط نبود کار با سابقه و تحصیلات و ... می تونه از دلایل رد ویزا باشه. اما معمولا در اکثر موارد با داشتن مدارک کافی و درست احتمال قبولی خیلی زیاد هست.

Junior Member

من قرارداد رسمي با حقوق بالاي ٤٨ هزار يورو در سال دارم مدت زمان نامحدود و شركت هم بسيار معتبر است
    مدرك دانشگاهم h+ است در سايت انابين ديدم

من قرارداد رسمي با حقوق بالاي ٤٨ هزار يورو در سال دارم مدت زمان نامحدود و شركت هم بسيار معتبر است
    مدرك دانشگاهم h+ است در سايت انابين ديدم
    خوب پس به احتمال زیاد مشکلی نیست. مخصوصا اگر مدرک دانشگاه مرتبط هم دارید. در مواردی سلیقه ای سفارت تائیده zab رو داشته. من خودم ریسک نکردم و گرفتم. با قرارداد ۲-۳ هفته ای انجام می شه. دقت زیاد بکنید در اماده کردن مدارک و چینش صحیح. همین انجمن و اینترنت به زبان اصلی و سایت سفارت رو بخونید برای اطلاعات بیشتر

Junior Member

ممنون از پاسخ شما دوست عزيز
    ايا همسرم هم همزمان با من ويزا ميگيره؟ و مدرك زبان از او هم ميخان؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسخ شما دوست عزيز
    ايا همسرم هم همزمان با من ويزا ميگيره؟ و مدرك زبان از او هم ميخان؟
    میتونین همزمان درخواست بدین. ولی لزوما همزمان نمی گیرین ویزا رو. بستگی به مسئولی داره که پرونده تونو بررسی می کنه. در اصل، برای ویزای همراه، یکی از مدارک داشتن یه خونه ی حداقل 24 متری برای دو نفر هست. حالا بعضی ها کنار میان که مثلا شما بگین یه ماه گست هاوس گرفتیم، بعضی ها میگن شخص اصلی اول باید بیاد و ویزاشو تمدید کنه و خونه بگیره و اینا.
    مدرک زبانی که همسرتون لازم دارن آ یک آلمانی هست. اما تو بعضی ایالت ها اگر همراه مدرک دانشگاهی داشته باشه، این مدرکو ازش نمی خوان. اینو از اداره اقامتتون سوال کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

سلام. نداشتن تاییدیه ZAB رو میشه با داشتن مدارک دیگه کمرنگتر کرد؟ یعنی با نداشتن تاییدیه ZAB گرفتن ویزای جستجوی کار ب قطع یقین منتفیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    سلام. نداشتن تاییدیه ZAB رو میشه با داشتن مدارک دیگه کمرنگتر کرد؟ یعنی با نداشتن تاییدیه ZAB گرفتن ویزای جستجوی کار ب قطع یقین منتفیه ؟
    اگر مدرک دانشگاه شما h+ نیست یعنی مدرک شما مورد تائید نیست. به عبارت دیگه از نظر آلمان و سفارتش شما مدرک دانشگاهی ندارید. مگر اینکه تائیده zab رو بگیرید و معادل کنید مدرک رو. پس در غیر اینصورت آخرین مدرک شما و مثلا دیپلم به عنوان تحصیلات در نظر گرفته می شه. برای بلوکارت این یعنی ریجکتی یا نقض مدرک. مدرک دیگه ای هم جای مدرک تحصیلی رو نمی گیره.
    اما اگر دانشگاه شما h+ هست و حداقل لیسانس دارید احتمالا نباید مشکلی باشه. البته مواردی بوده که سفارت باز هم zab رو خواسته ...

Junior Member

دوستان أيا لينك دارت كه مشخص نوشته باسه مدارك عمرها چي بايد باشه؟ مدرك زيان همراه الزاميه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

اگه مدرک دانشگاهی و هزینه رو برای بررسی ZAB پرداخته باشم و مثلا یه ماه از ارسال گذشته باشه و بدون داشتن تاییدیه برم مصاحبه ، قبول نمیکنن مدارکم رو بعد از اومدن جواب anabin کامل کنم؟ چون من کلا میخواستن اگر ام بشه حدود سه ماه دیگه تاریخ شروع ویزای جستجوی کارم باشه... واقعا ب جواب نیازمندم. مرسی از همه دوسان فعال .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)