صفحه 14 از 63 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    اگه مدرک دانشگاهی و هزینه رو برای بررسی ZAB پرداخته باشم و مثلا یه ماه از ارسال گذشته باشه و بدون داشتن تاییدیه برم مصاحبه ، قبول نمیکنن مدارکم رو بعد از اومدن جواب anabin کامل کنم؟ چون من کلا میخواستن اگر ام بشه حدود سه ماه دیگه تاریخ شروع ویزای جستجوی کارم باشه... واقعا ب جواب نیازمندم. مرسی از همه دوسان فعال .
    مدارک مربوط به ارسال و پست و ... رو ببرید. احتمالا نقص پرونده می خورید تا مدارک رو ارائه کنید. یکی دو مورد هم یک سال پیش اینا شنیده بودم گفته بودن وقتی ویزا اومد برگه رو بیار و ویزا رو بگیر. اما احتمال زیاد همون نقض مدارک می خورید. پرونده دیگه بررسی نمی شه در این حالت معمولا تا مدارک مورد نیاز رو ارائه کنید.

Junior Member

من حدود ۲۰ روز پیش از anabin ایمیلی دریافت کردم که توش اشاره شده مدارک من برسیش به اتمام رسیده و مدارک رو برام پست کردند. اما هنوز بعد گذشت ۲۰ روز من خبری از پست نشنیدم. می خواستم تجربه دوستان دیگر هم در این زمینه بدونم؟ و اینکه معمولا از چه خدمات پستی برای فرستادن مدارک استفاده می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k_mp نمایش پست ها
    من حدود ۲۰ روز پیش از anabin ایمیلی دریافت کردم که توش اشاره شده مدارک من برسیش به اتمام رسیده و مدارک رو برام پست کردند. اما هنوز بعد گذشت ۲۰ روز من خبری از پست نشنیدم. می خواستم تجربه دوستان دیگر هم در این زمینه بدونم؟ و اینکه معمولا از چه خدمات پستی برای فرستادن مدارک استفاده می کنند؟
    سلام

معمولا بعد از 4 هفته بدستتون میرسه مدرک من بعد از چهار هفته رسید. شما کی ارسال کرده بودید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

معمولا بعد از 4 هفته بدستتون میرسه مدرک من بعد از چهار هفته رسید. شما کی ارسال کرده بودید؟
    من مدارکم رو خرداد فرستادم برای برسی و هفته پیش به دستم رسیدش. از زمانی که ایمیل رو دریافت کردم که مدارکم رو پست کردند ایران ۴ هفته طول کشید تا به دستم برسه. کل پروسش تقریبا ۶ ماه طول کشیدش.

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

دوستان ممکنه سوالاتم قبلا جواب داده شده باشه اما ممنون میشم اگر جواب بدید:

۱- برای گرفتن این ویزا نیاز به آزاد کردن مدرک دانشگاه دولتی هست؟!

۲- برای گرفتن این ویزا بجز مدرک (لیسانس)‌ و مدرک زبان، چیز دیگه‌ای نیاز هست؟!

۳- محدودیتی بر روی گرفتن این ویزا هست؟! یا باعث ایجاد محدودیت برای گرفتن ویزای دیگه ای در آینده میشه؟!

با تشکر
    !Wubba lubba dub dub

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    دوستان ممکنه سوالاتم قبلا جواب داده شده باشه اما ممنون میشم اگر جواب بدید:

۱- برای گرفتن این ویزا نیاز به آزاد کردن مدرک دانشگاه دولتی هست؟!

۲- برای گرفتن این ویزا بجز مدرک (لیسانس)‌ و مدرک زبان، چیز دیگه‌ای نیاز هست؟!

۳- محدودیتی بر روی گرفتن این ویزا هست؟! یا باعث ایجاد محدودیت برای گرفتن ویزای دیگه ای در آینده میشه؟!

با تشکر
    سلام
    1- بله.
    2- سایت سفارت رو نگاه کنین. کل مدارکی که لازم دارین رو نوشته.
    3- خیر.

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام دوستان . مدارک من برای راسال به زب آماده شده ولی نمیدونم آیا تایید سفارت هم لازمه یا نه ؟ الان برابر اصل دفترخونه زدم . باید سفارت آلمان هم تایید کنه ؟
    ارسال مدارك 2013/12/18 :: رشته فوق ليسانس كامپيوتر (12 اميتازي)**** همسر ليسانس كامپيوتر **** آيلتس 6.5 **** فرانسه B1,A2
    صدور فایل نامبر 2014/4/8 *****

نقل قول نوشته اصلی توسط sati2004 نمایش پست ها
    سلام دوستان . مدارک من برای راسال به زب آماده شده ولی نمیدونم آیا تایید سفارت هم لازمه یا نه ؟ الان برابر اصل دفترخونه زدم . باید سفارت آلمان هم تایید کنه ؟
    سلام

نه نیازی به تایید سفارت نیست. یکی از دوستان من حتی بدون تایید دادگستری و امور خارجه ارسال کرد و جواب مثبت هم گرفت از ZAB.

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام
    برای تایید زب باید اصل ترجمه ها رو بفرستیم یا کپی ترجمه و برابر اصل فارسیش کفایت میکنه ؟ میترسم مدارک ترجمه شده تا روز مصاحبه یفارت دستم برسه و میخوام هزینه ترجمه دوباره ندم .

با سلام یه سوال کلی داشتم.
    کدوم مدارک رو باید تائید دادگستری و وزارت خارجه بکنیم؟
    لیسانس، فوق لیسانس، شناسنامه، عقدنامه، سابقه بیمه، مدرک ثبت شرکت، مدارک سابقه تدریس، مدارک فنی و حرفه ای؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)