صفحه 20 از 63 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام لطفا هرکی در این رابطه اطلاعات کامل داره راهنماییم کنه .
    من چون هنوز مدرک زبانمو نگرفتم و پفتن با این سیستم وقت دهی مصاحبه حداقل یک سال زمان می بره من هم برای ویزای تحصیلی هم ویزای کاری ثبت نام کردم . حالا شنیدم نمی شه باید یکیشو کنسل کردو خواستم ببینم کسی در این زمینه اطلاعی داره ؟ م دونه تا کی وقت دارم تا یکیشو کنسل کنم؟

سلام
    دوستان یک سوال مهم
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما سابقه کار من 7 سال مربوط به پشتیبانی اینترنت بوده با سمت سوپروایزر
    ار یک وکیل خیلی معتبر که باهاش صحبت میکردم گفت سفارت کاری نداره مدرک و سابقه کار شما به هم ربط داره یا نه اما موقع کار پیدا کردن بر اساس مدرک باید پیدا کنی .
    حالا میخوام بدونم تو المان من میتونم روی سایقه کاری مانور بدم و کار پیدا کنم ؟ حتما یاید طبق رشته ام بشه یا اگر جایی پیدا کنم که به من کار بده طبق سایقه کاری نه رشته مشکلی نداره ؟
    ممنون

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armitissss نمایش پست ها
    سلام لطفا هرکی در این رابطه اطلاعات کامل داره راهنماییم کنه .
    من چون هنوز مدرک زبانمو نگرفتم و پفتن با این سیستم وقت دهی مصاحبه حداقل یک سال زمان می بره من هم برای ویزای تحصیلی هم ویزای کاری ثبت نام کردم . حالا شنیدم نمی شه باید یکیشو کنسل کردو خواستم ببینم کسی در این زمینه اطلاعی داره ؟ م دونه تا کی وقت دارم تا یکیشو کنسل کنم؟
    یعنی تصمیمش اینقدر سخته؟! شرایط رو بسجید. اگر می بینید شانس کار پیدا کردنتون کمه یا وجود نداره تحصیلی اقدام کنید. این کار باعث می شه برای خیلی های دیگه مشکل بوجود بیاد. همینطور ممکنه سفارت هم برخورد کنه باهاتون

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال مهم
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما سابقه کار من 7 سال مربوط به پشتیبانی اینترنت بوده با سمت سوپروایزر
    ار یک وکیل خیلی معتبر که باهاش صحبت میکردم گفت سفارت کاری نداره مدرک و سابقه کار شما به هم ربط داره یا نه اما موقع کار پیدا کردن بر اساس مدرک باید پیدا کنی .
    حالا میخوام بدونم تو المان من میتونم روی سایقه کاری مانور بدم و کار پیدا کنم ؟ حتما یاید طبق رشته ام بشه یا اگر جایی پیدا کنم که به من کار بده طبق سایقه کاری نه رشته مشکلی نداره ؟
    ممنون

حداقل تو بحث مهاجرت کاری چیزی به اسم وکیل معتبر نداریم! به نظر شخصی من کارشون کلاهبرداری هست. این پروسه بحث پیچیده حقوقی نداره. چند تا مدرک نیازه تحویل سفارت می دیدید. لیست مدارک هم به فارسی روان توی سایت سفارت هست.
    برای پروسه پیدا کردن کار هم وکیل و شرکت مهاجرتی هیچ کار نمی تونه بکنه. در نهایت شما باید برید مصاحبه و بر اساس توانایی فنی و زبان و تخصص شما تصمیم گرفته می شه. پس دقت کنید الکی پول و وقتتون رو از دست ندید

باز نظر شخصی. اگر سابقه کاری فردی صرفا پشتیبانی اینترنت بوده ۹۹.۹۹٪ نمی تونه با شرایط خواسته شده توی آلمان کار پیدا کنه. اما اگر تخصصی کار کرده فردی. مثلا چند سال با تکنولوژی های روز برنامه نویسی کرده. با مفاهیم آشنایی خوبی داره و زبانش هم در حد خوبی هست شانس داره.

رشته هایی مثل مترجمی هم باز به نظم شخصی من هیچ شانسی ندارن. مگر موارد خیلی خیلی خیلی خاص. (تاکید دوباره: نظر شخصی نه قانون!)

می تونید شرایط خودتون رو با ارسال رزومه از ایران بسنجدید. توی سایت هایی مثل لیندکدین دنبال اگهی بگردید و رزومه بفرستید. ببینید چند تا دعوت به مصاحبه می شید ... چقدر پیش می رید توی مصاحبه ها ...

باسلام خدمت دوستان عزیز
    کسی نمونه ایی از فرم پرشده تقاضای کار راداره ؟

Ggf. beabsichtigte Erwerbstätigkeit: If applicable, intended employment:این مورد را چی باید بنویسیم ؟
    وهمچنین این موردIch beabsichtige, mich nicht länger als zwölf Monate im Bundesgebiet aufzuhalten und beantrage ein Visum mit einer Gültigkeit für dengesamten Aufenthaltszeitraum

سلام
    اگر کسی لیسانس غیر مرتبط با کارش داشته باشه اما ۱۵ سال سابقه کار ای تی داشته باشه و با این ویزا آلمان کار پیدا کنه، برای تبدیل ویزاش به بلند مدت و نداشتن مدرک مرتبط به مشکل میخوره؟ راهی هست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shimmm123 نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی لیسانس غیر مرتبط با کارش داشته باشه اما ۱۵ سال سابقه کار ای تی داشته باشه و با این ویزا آلمان کار پیدا کنه، برای تبدیل ویزاش به بلند مدت و نداشتن مدرک مرتبط به مشکل میخوره؟ راهی هست؟
    سلام
    نمیشه جواب قطعی به این سوال داد. در حالت کلی باید کاری که پیدا می کنین مرتبط با تحصیلتون باشه. اما ۱۵ سال سابقه هم کم نیست. به نظرم اگر یه بار از سفارت ویزا گرفتین و اومدین آلمان این احتمال هست که بازم باهاتون کنار بیان. می تونین جزو مدارکتون یه انگیزه نامه ی خوب هم بنویسین و توضیح بدین که ۱۵ سال سابقه ی مرتبط دارین و مدارکشو هم ارايه بدین به اداره اقامت. این چیزا خیلی استثنا و اینا داره. اگر بخوان می تونن باهاتون کنار بیان. اما من توصیه ی دیگه ای هم به شما دارم. شما تا وقت دارین لااقل برین چهار تا امتحان بدین و مدارک بین المللی مرتبط با سابقه تونو بگیرین که بعدا بتونین بگین اگر مدرک لیسانسم مثلا چیز دیگه ایه ولی این مدارک بین المللی و معتبرو دارم. صرفا به سابقه ی شرکتی اکتفا نکنین. فکر می کنم این مدارک خیلی می تونه کمکتون کنه.

Junior Member

با عرض سلام

برای اقدام چقدر سابقه کار نیاز هست؟ آیا تایید بیمه حتما لازمه؟ و این که من مدرک دانشگاهیم از ایران نیست و تو سایت آنابین هم H+ بود. الان باید چه کار کنم فقط از سایت آنابین پرینت بگیریم یا بدم ZAB تایید کنه؟ اگه حتما تعیید لازمه میتونم بدم سفارت آلمان تو همون کشوری که درس خوندم تایید کنه؟

ممنون دوستان

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم.
    آیا با مدرک دیپلم تجربی دبیرستان و 15 سال سابقه کار در نقشه کشی ساختمان و نفت گاز میشه برای این نوع ویزا اقدام کرد یا حتنا باید لیسانس داشته باشیم؟
    ضمن اینکه مدرک آیلتسم هم اکسپایر شده.
    ممنون دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)