صفحه 25 از 63 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

دوستان من حدودا 6 ماه پیش برای این ویزا وقت گرفتم و حدودا یک سال دیگه ای هم باید منتظر باشم.
    الان من با یک شرکتی در حال مکاتبه هستم و اگر اون ها بهم job offer بدند چه طور می تونم زودتر برم لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام.
    من یه ماهه پیش تو سایت سفارت ثبت نام کردم و مشخصات من اینه:
    رشته: کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار متخصص دیتا بیس و هوش تجاری و داده کاوی
    سال فارغ و التحصیلی: 1999
    تجربه کاری: 17 سال و حداقل 10 سال مدیر تولید و سرپرست تیم
    سطح تخصصی = To Level

آیا محدودیت سنی برا ی این نوع ویزا وجود داره؟
    اساسا با این شرایط سفارت منو دعوت به مصاحبه میکنه یا نه؟ چون در هنگام دعوت 45 ساله میشن
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط n_d نمایش پست ها
    سلام.
    من یه ماهه پیش تو سایت سفارت ثبت نام کردم و مشخصات من اینه:
    رشته: کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار متخصص دیتا بیس و هوش تجاری و داده کاوی
    سال فارغ و التحصیلی: 1999
    تجربه کاری: 17 سال و حداقل 10 سال مدیر تولید و سرپرست تیم
    سطح تخصصی = To Level

آیا محدودیت سنی برا ی این نوع ویزا وجود داره؟
    اساسا با این شرایط سفارت منو دعوت به مصاحبه میکنه یا نه؟ چون در هنگام دعوت 45 ساله میشن
    با تشکر
    سلام اصلا محدودیت سنی وجود نداره و می تونید اقدام کنید تا اونجایی که من میدونم.

سلام دوستان عزیز.یک سوال کلی دارم لطفا دوستان در صورت داشتن تجربه لازم جواب بنده رو بدن.
    برای گرفتن ویزای جاب سیکر گرفتن وکیل نیاز هست؟ واقعا تجربه وکیل مهاجرتی خیلی دخیل هست توی ویزا شدن؟
    مثلا وکیل ادعا میکنه که فقط اون به واسطه آشنایی که داره میتونه مدارک رو قبل از مصاحبه به تاییدیه سفارت برسونه.و الان به من وقت برای تحویل مدارک نمیدن

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh13671367 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.یک سوال کلی دارم لطفا دوستان در صورت داشتن تجربه لازم جواب بنده رو بدن.
    برای گرفتن ویزای جاب سیکر گرفتن وکیل نیاز هست؟ واقعا تجربه وکیل مهاجرتی خیلی دخیل هست توی ویزا شدن؟
    مثلا وکیل ادعا میکنه که فقط اون به واسطه آشنایی که داره میتونه مدارک رو قبل از مصاحبه به تاییدیه سفارت برسونه.و الان به من وقت برای تحویل مدارک نمیدن
    نیازی نیست. این پروسه مثل پست مدارک می مونه. لیست مدارک توی سایت سفارت به فارسی هست. روی هم می چینید و تحویل می دید.
    تائید مدارک هم به صورت رایگان از سایت وقت می گیرید. کمی شلوغ هست. اگر نتونستید یک هفته یا چند روز قبل وقت مصاحبه ببرید صبح زود. تائید می کنن یک روزه.
    حرفای این وکلا رو هم باور نکنید. سفارت آلمان نه آشنایی داره نه کاراشو داده دست یک سری دلال و وکیل.

Banned

سلام

من قبلا با یه نفر که قصد مهاجرت داشت دوست بودم یکی از کارمندهای سفارت همسایه ایشون بود اما برای اون کاری نکرد فقط راهنمایی میکرد ومیگفت برای استخدامی ما امتیاز منفی داره اگر کاری کنم

آیا حتما به نیاز به ارایه مدرک زبان آیلتس یا آلمانی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، پلی تکنیک مونیخ

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkh2018 نمایش پست ها
    آیا حتما به نیاز به ارایه مدرک زبان آیلتس یا آلمانی هست؟
    نه، بستگی به تسلطتون به انگلیسی/ آلمانی تو روز مصاحبه داره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط paymanf نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من مدرک مهندسی مکانیکم رو از فنلاند گرفتم ولی یک سال آخر رو آلمان و تو مونیخ تحصیل کردم،
    آیا باز هم لازمه مدرکم رو واسه ZAB بفرست؟
    ممنونم

سلام
    اگر فارغ التحصیل دانشگاه مونیخ هستین و مدرکتون رو دانشگاه مونیخ صادر کرده نیازی نیست مدرکتون به تایید جایی برسه. اما اگر مدرکتون مال فنلانده به نظرم بپرسین از همون اداره ی مربوطه. نمی دونم نسبت به سایر کشورهای اروپایی چه رفتاری دارن و آیا مدرکشون قابل قبوله بدونه تایید یا نه اما فکر می کنم بازم باید به تایید برسونین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    بودند مواردی که در مراحل مختلف ازشون zab خواسته شده. همینطور فقط دانشگاه کافی نیست و رشته هم باید باشه. پیشنهاد می شه ریسک نکنید و zab رو بگیرید
    دوست عزيز براي دانشگاه ازاد رشته كامپيوتر هم ممكنه تاييده zab بخوان؟ تو انابين h+ هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)