صفحه 34 از 63 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

Junior Member nmn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

سلام. من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم اما تجربه یکی از دوستانم رو میتونم بهتون بگم:
    ایشون مصاحبه رفتن و مدرک زبان ازشون نخواستند ولی بدونید که پس از ورودتون به خاک آلمان دو ماه فرصت دارید که مدرک B2 آلمانی رو ارائه بدید و در غیراینصورت بهتون اجازه نمیدن 6 ماه رو اونجا باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط n_d نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من نرم افزاره و برای مصاحبه اصلا آلمانی بلد نیستم .
    آیا زبان آلمانی اجباریه یا با همون انگلیسی هم قبوله.
    این اواخر کسی این تجربه رو داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام. من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم اما تجربه یکی از دوستانم رو میتونم بهتون بگم:
    ایشون مصاحبه رفتن و مدرک زبان ازشون نخواستند ولی بدونید که پس از ورودتون به خاک آلمان دو ماه فرصت دارید که مدرک B2 آلمانی رو ارائه بدید و در غیراینصورت بهتون اجازه نمیدن 6 ماه رو اونجا باشید.
    خدا توی قرآن میفرماید: ای پیامبر ، از تو در مورد زمان قیامت سوال میکنند ، " قل: ان ادری " : " بگو : نمیدونم " . من واقعا برام سواله که مگه ما از پیامبر عالم تر هستیم که جواب همه چیز و میدیم؟
    آقا نمیدونی بگو نمیدونم ، والله هیچ چیزی ازتون کم نمیشه.
    من نه برای مصاحبه مدرک زبان داشتم و نه وقتی اومدم مدرک زبان ازم خواستن الانم یک سال و نیمه اینجا هستم ،نکنین این کارو ، بعضیا تنها رفرسشون این تاپیکه ، اطلاعات غلط شما باعث نتیجه گیری غلط اونا میشه.

Junior Member nmn آواتار ها

دوست عزیز! منم ادعایی بر دانستن همه چیز ندارم!! اتفاقا در ابتدای جمله ام هم گفتم که فقط تجربه یکی از دوستانم رو بیان می کنم.. دوست من هنوز به آلمان نرفته و ویزاشو گرفته و تا دو هفته دیگه میره و چیزی که نوشتم عین جمله ای بوده که بهشون گفته شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    خدا توی قرآن میفرماید: ای پیامبر ، از تو در مورد زمان قیامت سوال میکنند ، " قل: ان ادری " : " بگو : نمیدونم " . من واقعا برام سواله که مگه ما از پیامبر عالم تر هستیم که جواب همه چیز و میدیم؟
    آقا نمیدونی بگو نمیدونم ، والله هیچ چیزی ازتون کم نمیشه.
    من نه برای مصاحبه مدرک زبان داشتم و نه وقتی اومدم مدرک زبان ازم خواستن الانم یک سال و نیمه اینجا هستم ،نکنین این کارو ، بعضیا تنها رفرسشون این تاپیکه ، اطلاعات غلط شما باعث نتیجه گیری غلط اونا میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام‌به همه
    دوستان امکانش هست یک‌ نمونه پاسخ ایمیل اول سفارت برای تاییده دریافت ویزای جست م‌جوی‌کار رو اینجا بذارید؟ من چون مجبور شدم یک‌بار لغو کنم الان شک دارم!! ممنون میشم یک نفر نمونه ایمیل رو بذاره

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

ولی بدونید که پس از ورودتون به خاک آلمان دو ماه فرصت دارید که مدرک B2 آلمانی رو ارائه بدید و در غیراینصورت بهتون اجازه نمیدن 6 ماه رو اونجا باشید.
    سلام
    دوست عزیز از این مطلب مطمئنی؟فکر نمیکنم صحت داشته باشه البته من خودم نرفتم و تجربه نکرم اما از گفته ها و تجربه های دوستان و فروم و کلی فکر نمیکنم این مطلب صحت داشته باشه .

Member
    رشته و دانشگاه

اتفاقا در ابتدای جمله ام هم گفتم که فقط تجربه یکی از دوستانم رو بیان می کنم.. دوست من هنوز به آلمان نرفته و ویزاشو گرفته و تا دو هفته دیگه میره و چیزی که نوشتم عین جمله ای بوده که بهشون گفته شده.
    دوست عزیز خودتون هم دارید میگید دوست من هنوز نرفته فقط ویزا گرفته پس لطفا اصلاح کنین جملتونو .شما تجربه دوستتون را عنوان نمیکنین(چون هنوز عملا دوستتون نرفته و تجربه نکرده)شما فکر و خیال حدس و گمان دوستتون را دارید عنوان میکنین که شاید کار درستی نباشه...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hiro87 نمایش پست ها
    دوستانی که پارسال در سایت سفارت درخواست دادند فروردین اردیبهشت خرداد ، ایا الان وقت سفارت براشون اومده؟
    سلام
    من خرداد پارسال درخواست داده بودم و برام ایمیل اومده برای مردادماه

Local Moderator

دوستان گرامی
    با سلام

ضمن تشکر و قدردانی بابت حضور و فعالیت شما در تاپیک های مختلف انجمن کشور آلمان،

خواهشمندم ضمن استمرار فعالیت خوب و ارزشمند خود در این بخش، مطالب و نظرات خود را حتی الامکان با ذکر رفرنس درج نموده تا امکان راهنمایی دقیق تر و صحیح تر برای سایر کاربران فراهم گردد.

بدیهی است در صورتی که هر یک از عزیزان نسبت به نظرات درج شده سوال یا مشکلی دارند، می توانند در ادامه هر پست، نظر یا پرسش خود را مطرح نمایند.

شاد باشید.

Member
    رشته و دانشگاه

Arrow پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali7631 نمایش پست ها
    سلام شهریور سال قبل وقت گرفتم برای ویزا جستجو کار.الان حدودا کی نوبت مصاحبم میشه؟تا اون موقع a2 رو میگیرم می تونم ازشون وقت بگیرم چند ماه بعد ویزا بزنن تا زبان رو به یه حدی برسونم؟رشتم نرم افزاره و 6 سال سابقه مرتبط دارم.اینکه کار دولتی دارم چیز خوبیه یا نامه بگیرم از شرکت خصوصی؟جدیدا به چه چیزایی گیر میدن برای ریجکتی؟مرسی
    سلام
    زمان دقیقی نمیشه گفت ولی به نظرم با شرایطی که دوستان تو این مدت تونستن وقت بگیرن و یکی هم خود من
    فکر میکنم باید در بازه اوایل مهر تا اواخر آبان ماه منتظر ایمیل تعیین وقت باشید که خود ایمیل تقریبا 3 تا چهار هفته قبل از زمان مصاحبه است.
    در مورد به تاخییر انداختن ویزا اطلاعی ندارم اما خوب خود سفارت ادعا میکنه که چهار هفته بعد از مصاحبه نهایت جواب میاد یعنی به عبارتی یک ماه قبل از مصاحبه و یک ماه هم بعد از مصاحبه دو ماه و اواسط آبان هم حساب کنی حدودای دی ماه بهمن ماه ویزای شما احتمالا روی روندی که دوستان داشتن آماده میشه البته بازم نمیخوام نظر بدم چون قابل پیش بینی نیست این واقعا براورد شخصی منه همین صرفا خواستم کلی بگم که نگران نباشی
    در مورد کار دولتی و خصوصی هم چون برای خودم هم سوال بود اینطور که من از تاپیک ها متوجه شدم چندان تفاوتی نداره اونی که جنس کار و تجربه بهتر میتونه افیسر را متقاعد کنه که به شما ویزا بده را قاعدتا باید روش مانور برید صرفه نظر از دولتی و یا خصوصی بودن
    البته یه نکته دیگه هم هست و اون اینه که اگه شما بخش دولتی مشغول به کار هستین برای کارهایی که شرکت خصوصی مشغول بودید باید مدارک لازم و کافی ارائه بدید چون قاعدتا بیمه ندارید از اون شرکت ها.
    دوستان تصحیح کنن اگه اشتباه هستش

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

Arrow پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    بودند مواردی که در مراحل مختلف ازشون zab خواسته شده. همینطور فقط دانشگاه کافی نیست و رشته هم باید باشه. پیشنهاد می شه ریسک نکنید و zab رو بگیرید

سلام
    دوستان برای سفارت باید پرینت انابین را هم برای رشته و هم دانشگاه ارائه بدیم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه :
    من مدرک ارشدم را پیام نور گرفتم داخل انابین نگاه کردم دانشگاه پیام نور هستش ولی خوب به تفکیک شعبه ها نیست مثلا تهران شمال تهران مرکز و اینا نداره کلا دانشگاه پیام نور تهران هستش آیا مشکلی نداره؟
    داخل مدرک هم نگاه کردم دیدم نوشته مهر و هولوگرام دانشگاه پیام نور هستش و یکطرف امضای سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران و سمت دیگه ریس دانشگاه پیام نور تهران... هستش
    ایا مشکلی نداره به نظرتون؟آخه یادمه قبلا پیداش کرده بودم و بهمین خیال بودم و الان دیدم یهو نگران شدم

سوال سوم هم اینکه برای مدرک لیسانس که دانشگاه یزد هستش اینطوری نوشته

اخه اسم دانشگاه من هستش ولی خوب پایینش هم نوشته
    Abschlüsse
    Land Abschlussklasse Abschlusstyp Abschlussbezeichnung
    Iran PGS Karshenasi Arshad,Fough Lisans,Master Karshenasi Arshad reshte-ye mohandesi-ye barq

یعنی فقط برای رشته ای که نوشته معتبره؟فقط اعتبارش برای ارشد مهندسی برق هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)