صفحه 45 از 63 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 627

موضوع: ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت 6 ماهه جستجوی کار

نقل قول نوشته اصلی توسط agn1358 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون بابت تجربه واطلاعاتی که به اشتراک میذارید،اگه میشه من رو راهنمایی بفرمائید با ویزای کار‌‌(درصورتی که نشه بلو کارت گرفت)باز هم امکان پیوستن همسر و فرزند وجود داره یا خیر.متشکرم
    سلام
    بله، امکان پذیره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام. یکی از مدارک لازم جهت ارائه به سفارت بابت ویزای جستجوی کار نامه انگیزشی هستش. امکانش هست نمونه ای از این مدرک رو اگه دوستی داره برای بنده ارسال کنه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من مشکل دعوتنامه دارم و کسی رو تقریبا ندارم که برام دعوتنامه بفرسته.. باید چیکار کنم؟؟؟

Junior Member

سلام.یه کمکی دوستان بکنن چند روزه سرگیجه گرفتم. سه شنبه هفته پیش ایمیل دوم سفارت المان برام اومد به دو زبان المانی و انگلیسی مبنی بر تایید درخواست ویزا. طبق اونچه دوستان قبلن گفته بودن توی ایمیل دوم باید تاریخ و ساعت مراجعه به سفارت مشخص میشد اما وقتی روی لینک تایید میزنی یه صحفه مربوط به سفارت باز میشه که نوشته قرار ملاقات تایید شد. نه ساعتی نه تاریخی.چیکار باید بکنم. تلفن و ایمیل خود سفارتم که جواب نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidhs69 نمایش پست ها
    سلام.یه کمکی دوستان بکنن چند روزه سرگیجه گرفتم. سه شنبه هفته پیش ایمیل دوم سفارت المان برام اومد به دو زبان المانی و انگلیسی مبنی بر تایید درخواست ویزا. طبق اونچه دوستان قبلن گفته بودن توی ایمیل دوم باید تاریخ و ساعت مراجعه به سفارت مشخص میشد اما وقتی روی لینک تایید میزنی یه صحفه مربوط به سفارت باز میشه که نوشته قرار ملاقات تایید شد. نه ساعتی نه تاریخی.چیکار باید بکنم. تلفن و ایمیل خود سفارتم که جواب نمیدن
    سلام نگران نباش، واسه من حدود 1 ماه بعد اون ایمیل که میگی، یک ایمیل دیگه اومد که وقتمو تعیین کرده بود

Junior Member

سلام الان با توجه به وضعیت سفارت برای دریافت این نوع ویزا درخواست وقت سفارت چقدر طول میکشه؟
    چند ماه زودتر درخواست وقت بدم؟
    نسبت به اواخر 2018 کوتاه تر شده یا خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط triptour نمایش پست ها
    سلام الان با توجه به وضعیت سفارت برای دریافت این نوع ویزا درخواست وقت سفارت چقدر طول میکشه؟
    چند ماه زودتر درخواست وقت بدم؟
    نسبت به اواخر 2018 کوتاه تر شده یا خیر
    در حال حاضر مدت زمان ویزای جستجوی کار یازده ماه شده

Junior Member

سلام
    شما الان فقط به سایت سفارت مراجعه می کنید و ثبت نام را انجام میدید و حداقل واسه 11 ماهه دیگه که نوبتتون شد مدارکتون را آماده می کنید.
    من خودم هم ناپیوسته هستم، شنیدم اگر دانشگاه +H باشه و رشته در بخش کارشناسی ناپیوسته نباشه و در بخش کارشناسی پیوسته باشه سفارت قبول خواهد کرد ولی هنوز مطئمن نشدم، و خیلی ها هم میگن هر دو شون اوکی بودن و سفارت ایراد گرفتن و نقص مدارک واسشون زدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1397 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه با فرایند دریافت ویزای کاری آلمان آشنا شدم و چند سئوال مقدماتی دارم.
    اول اینکه آیا حتما قبل از دریافت نوبت اینترنتی از سفارت باید تمام مدارکی که گفته شده آماده باشه یا میشه وقت رو رزرو کرد و در طی یکسالی که طول میکشه تا نوبتمون بشه مدارک رو آماده کنیم واسه مصاحبه؟ راستش بیشتر منظورم اعتبار سنجی مدارکی مثل مدارک دانشگاهی هست. اینکه اگر مثلا از طریق ZAB تائید نشه بعدا به مشکل میخوریم یا نه (من کارشناسی ناپیوسته بودم و از این نظر نمیدونم اوکی هست یا نه). اصلا توجه به این مساله الان مهم هست؟
    دوم اینکه اگر این نوبت ویزای کاری رو بگیریم و در طی سال آینده فرصتی برای اقدام دانشجویی برامون پیش اومد میتونیم نوبت برای ویزای دانشجویی هم رزرو کنیم؟ یا تداخل این دو مشکل ساز میشه؟

Junior Member

دوستان اگر ویزای جاب سیکر بیاد میشه نرفت آلمان و از ایران اپلای کرد هرموقع کار پیدا شد با ویزا جاب سیکر رفت؟آیا حتمن نیاز به ورود هست؟

Junior Member

سلام
    سوالم اینکه : در لیست مدارک مورد نیاز برای ویزا جستجوی کار
    در دسته ی دوم مدارک، کپی فارسی بدون مهر سفارت مدرک تحصیلی رو می خواد یا کپی ترجمه شده با مهر سفارت رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)