صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 175 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

سلام مجدد من به خاطر سنگین بودن هزینه آزاد سازی مدارک، هنوز مدارکم رو آزاد نکردم. چون باید هزینه رو از کسی قرض می‌گرفتم. الان که با یک کارفرما به توافق رسیدم جهت همکاری قرض گرفتن این مبلغ منطقی هست برام. فقط میخوام یک مقدار اطمینان خاطر پیدا کنم در باره این موضوع که آیا در سفارت امکان داره فقط آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه اون رو ارائه کرد؟ چون از مدارک تحصیلی من تنها مدرک اخرم (ارشد) دانشگاهش +H و نام مدرک در آنابین اومده. اگر هماهنگی لازم هست از سمت کارفرما صورت بگیره فکر نکنم مشکل خاصی برای این کار داشته باشند. خواستم با کمی اطمینان خاطر مبلغ مورد نظر رو تهیه و مدارک رو آزاد کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    اینکه شما با لیسانس اقدام میکنید یا فوق لیسانس به سیاست خود شما و نیاز کارفرما بستگی داره اما توجه داشته باشید شرایط دیگر رو فدای این موضوع نکنید. مثلاً سابقه کار شما بعد از فوق لیسانس ملاک هست. ضمناً بر فرض که شما در این خان بدون تاییدیه ZAB سفارت رو گذروندید بعدش در آلمان باید این مرحله رو انجام بدید ! پس حالا که بیش از سه ماه وقت دارید مدارک مربوطه رو بفرستید و تاییده از آن مرکز بگیرید تا برای همیشه خیالتان راحت باشد. موفق باشید

Junior Member

دوستان یک مسئله دیگه... اگر قرارداد داشته باشیم ZAB سریع تر تاییدیه میده؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

برای بلوکارتیها امکان تسریع هست. در سایتش توضیح داده.

Junior Member

با سلام دوستان تو سایت آنابین این دوتا هست برای دانشگاه آزاد شیراز یه لحظه وقت شما را میگیره پاسخ اما تصمیم بزرگی برای بنده ممنونم .
    Daneshgahe azad eslami wahede shiraz
    و
    Islamic Azad University Shiraz Branch

اول تفاوت چیست ؟ منظور از کلمه Branch یعنی واحد شهرستان ؟یعنی تمامی واحد های شهرستان شامل میشه یا همون شیراز هست فرقی نداره ؟ ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhot نمایش پست ها
    با سلام دوستان تو سایت آنابین این دوتا هست برای دانشگاه آزاد شیراز یه لحظه وقت شما را میگیره پاسخ اما تصمیم بزرگی برای بنده ممنونم .
    Daneshgahe azad eslami wahede shiraz
    و
    Islamic Azad University Shiraz Branch

اول تفاوت چیست ؟ منظور از کلمه Branch یعنی واحد شهرستان ؟یعنی تمامی واحد های شهرستان شامل میشه یا همون شیراز هست فرقی نداره ؟ ممنونم

سلام،
    من فکر می کنم هر دو تاش یکی هستن. یعنی تو گوگل که سرچ می کنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و اون اسم انگلیسی دوم، هر دو به یه دانشگاه دارن اشاره می کنن.
    فکر می کنم فقط به خاطر اختلاف جزئی اسمش، دو بار ثبت شده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)