صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    اصل ترجمه ها. سایت رسمی رو بخونید. به زبان فارسی توضیح بسیار شفاف داده همه نکات رو ...
    سلام

امکانش هست لینک فارسی سایت رو بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DWBI نمایش پست ها
    سلام

امکانش هست لینک فارسی سایت رو بفرستید.

https://www.kmk.org/fileadmin/Dateie...kumente_01.pdf

Junior Member

آدرس انگلیسی فرم ZAB برای تکمیل و ارسال:

https://anabin.kmk.org/antragsformular.html?L=1

Junior Member

سلام

قسمت
    برای ویزای جاب سیکر چی گزینه ای باید انتخاب بشه؟Purpose of application (Antragsziel )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    گرفتن تاییدیه ی زب مستقل از لیست آنابین و این حرفاست.شما در هر صورت برای امضای قرارداد کاریتون نیاز دارین به تاییدیه ی زب، حتی اگه از صنعتی شریف مدرک گرفته باشین.
    در مورد کارشناسی و کاردانی نمی دونم، ولی من که تو آلمان خواستم تاییدیه بگیرم واسه مدرکم، اون جایی که می خواستم باهاش قرارداد ببندم، خودش مدارک رو از دانشگاهم گرفت (من مدارک تحصیلیمو داده بودم به دانشگاهم تو آلمان دیگه) و درخواست تاییدیه کرد برام و اون طور که من بعدا دیدم همه رو گرفته بود، یعنی هم لیسانس رو و هم ارشد رو. شما اگر بخواین لیسانستون تایید بشه، کاردانی رو حتما باید باهاش بفرستین، چون در غیر این صورت تعداد واحد کافی نگذروندین واسه اینکه بگن این مدرک معادل لیسانسه. اما اینکه آیا از اساس تاییدیه ی لیسانس رو هم لازم دارین یا نه نمی دونم. گرچه شخصا حدس می زنم که لازم داشته باشین، چون تا وقتی تایید نشه که لیسانستون در حد لیسانس آلمانه، چطور تایید بشه که شما ارشدتون در حد ارشد آلمانه. البته این صرفا حدس منه و ممکنه بتونین فقط ارشد رو تایید کنین. نمی دونم. امیدوارم کسایی که اطلاعات دقیق تری دارن، بیان و کمکتون کنن.

سلام دوستان عزیز به راهنماییتون نیاز دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

من با ویزای دانشجویی تو آلمان هستم، تو مقطع ارشد دارم درس میخونم، در حال تموم کردن تز هستم، ولی بخاطر اینکه چنتا ریپورت به استادا ندادم احتمالا فارق التحصیلیم چند وقت زمان میبره. میخواستم با توجه به اینکه پیشنهاد کاری خوبی دارم ویزای تحصیلیم رو تبدیل به کاری و بلوکارت کنم. میدونم که امکانش هست و دیدم چند نفر این کار رو کردن. من کاردانی وکارشناسیم رو دانشگاه علمی کاربرذی گرفتم. الان اون مدارکم که 3 سال پیش ترجمه انگلیسی کرده بودم رو باید بدم ZAB تایید کنه؟
    میشه منو راهنمایی کنید چیکار باید کنم؟

Junior Member

من برای بلوکارت با قرارداد کاری فقط تاییدیه دکتری رو گرفتم. کارشناسی ام تو سایتش بود ولی ارشد و دکتری ام خیر.
    اما تمام مدارک قبلی رو برای هر مقطع باید بزارید. مثلا من برای دکتری از دیپلم و پیش دانشگاهی رو باید میفرستادم و همین طور لیسانس و ارشد. اما مثلا دیپلم و پیش دانشگاهی فارسی بود و ترجمه نکرده بودم. بقیه ترجمه داشتن. تو سایت خودشون خیلی
    کامل توضیح داده. چی ترجمه اش الزامیه و چی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    گرفتن تاییدیه ی زب مستقل از لیست آنابین و این حرفاست.شما در هر صورت برای امضای قرارداد کاریتون نیاز دارین به تاییدیه ی زب، حتی اگه از صنعتی شریف مدرک گرفته باشین.
    در مورد کارشناسی و کاردانی نمی دونم، ولی من که تو آلمان خواستم تاییدیه بگیرم واسه مدرکم، اون جایی که می خواستم باهاش قرارداد ببندم، خودش مدارک رو از دانشگاهم گرفت (من مدارک تحصیلیمو داده بودم به دانشگاهم تو آلمان دیگه) و درخواست تاییدیه کرد برام و اون طور که من بعدا دیدم همه رو گرفته بود، یعنی هم لیسانس رو و هم ارشد رو. شما اگر بخواین لیسانستون تایید بشه، کاردانی رو حتما باید باهاش بفرستین، چون در غیر این صورت تعداد واحد کافی نگذروندین واسه اینکه بگن این مدرک معادل لیسانسه. اما اینکه آیا از اساس تاییدیه ی لیسانس رو هم لازم دارین یا نه نمی دونم. گرچه شخصا حدس می زنم که لازم داشته باشین، چون تا وقتی تایید نشه که لیسانستون در حد لیسانس آلمانه، چطور تایید بشه که شما ارشدتون در حد ارشد آلمانه. البته این صرفا حدس منه و ممکنه بتونین فقط ارشد رو تایید کنین. نمی دونم. امیدوارم کسایی که اطلاعات دقیق تری دارن، بیان و کمکتون کنن.

Junior Member

یه نکته: برای ویزای جستجوی کار سفارت تایید ZAB رو میخواد. من هفته قبل همسرم سفارت بود و شنیده بود که 4 نفر از ویزاهای جستجوی کار بدلیل نداشتن ZAB نقص مدرکهای سه ماهه خوردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

امروز سفارت به من ایمیل زد و اعلام کرد با درخواست ویزای جابسیکر من موافقت شده
    من تائیدیه زاب نداشتم
    آیا برای زمانی که میخام برم المان باید جز مدارک زاب داشته باشم ؟ جایی از من این مدرک رو میخاد
    من نمیدونم در اصل چه مدارکی باید ببرم
    مدارک تحصیلی و ... چی باید داشته باشم ؟؟
    ممنون

سلام دوستان
    من دارم برای ویزای کاری المان اقدام میکنم و فک میکنم یکی از مدارک که لازم دارم تائیدیه zabباشه
    امروز به سایت anabin رفتم و سرچ کردم چون دانشگاه امیرکبیر بودم دیدم مدرکم را قبول می کنند ولی وقتی رشته را سرچ میکنم رشته دقیق من تو لیست سایتشون نیست آیا لازمه کاری بکنم؟
    رشته دقیق من :
    computer science - artificial inteligence systems
    ولی رشته
    computer engineering - (Artificiail inteligence) هستش
    که بسیار شبیهه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل آزاد

سلام.
    من رشته کارشناسی و ارشدم متفاوت از هم هستش. میخواستم بدونم اگه واسه zab بفرستم دو تا تایید جداگانه بهم میده؟ یکی برای کارشناسی یکی برای ارشد؟
    بنا به دلایلی من نیاز دارم تایید zab برای هر کدوم تو یک نامه جداگانه باشه. امکانش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)