صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

یه چند تا پست راجع به اینکه تایید میخواد یا نه بود. به نظرم تایید نمیخواست. بازم توی پستها ببین.

Junior Member

کسی جواب داده ؟ منم همین مورد رو دارم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

بله ارسال کنید مدارک رو و تایید خواهد شد.

Junior Member

دوستان سلام . آیا کسی تازگی تاییده زاب براش ارسال شده. حدود 75 روز از ارسال ایمیل تاییدیه همراه با فایل پیوست pdf برای من میگذره. ولی متاسفانه هنوز اصل تاییده به دستم نرسیده. می خواستم بدونم این مدت طولانی به خاطر شرایط کرونا هست و عادیه . اگر نیست چطور می تونم پیگیری کنم. خوشحال میشم دوستان اگر تجربه ای تو این زمینه دارند راهنمایی بفرمایند.

Moderator

رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز. اولاً تا سه ماه عادی هست و نگران نباشید ، ثانیاً شما میتونید مستقیم از خودشون پیگیری کنید که آیا ارسال شده یا نه. تا جاییکه یادمه به محض پست مدارک یک ایمیل برای شما ارسال میشه. امیدوارم آدرس ایران نداده باشین چون با پست عادی ارسال میشه و قابل پیگیری نیست. شدیداً پیشنهاد میکنم به اداره پست منطقه برید و با پستچی آدرس خودتون حضوراً صحبت کنید و به هر شکلی که میتونید راضیش کنید در صورت وارد شدن نامه به پخش با شما تماس بگیره و هماهنگ کنه که به دستتون بروسنه. من این کارو برای نامه دیگه ای که مهم بود کردم و نتیجه داد چون بار اول به راحتی گم شد. ولی برای مدارکم آدرس آلمان دادم و دوستم با پست ویژه فرستاد ایران. فکر کنم در مورد این تجربه قبلاً چیزهایی نوشته بودم البته.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. اولاً تا سه ماه عادی هست و نگران نباشید ، ثانیاً شما میتونید مستقیم از خودشون پیگیری کنید که آیا ارسال شده یا نه. تا جاییکه یادمه به محض پست مدارک یک ایمیل برای شما ارسال میشه. امیدوارم آدرس ایران نداده باشین چون با پست عادی ارسال میشه و قابل پیگیری نیست. شدیداً پیشنهاد میکنم به اداره پست منطقه برید و با پستچی آدرس خودتون حضوراً صحبت کنید و به هر شکلی که میتونید راضیش کنید در صورت وارد شدن نامه به پخش با شما تماس بگیره و هماهنگ کنه که به دستتون بروسنه. من این کارو برای نامه دیگه ای که مهم بود کردم و نتیجه داد چون بار اول به راحتی گم شد. ولی برای مدارکم آدرس آلمان دادم و دوستم با پست ویژه فرستاد ایران. فکر کنم در مورد این تجربه قبلاً چیزهایی نوشته بودم البته. <br>
    <br>
    موفق باشید
    <br>
    <br>سلام<br>مگه در شرایط تحریم، امکان ارسال برای ایران بوسیله پست وجود داره؟<br>اگرکسی آشنا نداشته باشه توی آلمان باید چه کار کنه؟<br>بهترین راه چیه به نظر شما؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی صنایع دارم با گرایش تحلیل سیستم ها و ارشد صنایع. که ارشد صنایع توی لیست مورد تایید آنابین نبود و کارشناسی صنایع هم توی آنابین بدون گرایش بود.
    اول اینکه من حتماً باید تاییدیه zab رو بگیرم درسته؟
    و دومین سوالم هم اینکه فرقی نداره برای ارشد یا کارشناسی بفرستم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

سلام دوست من
    من متوجه سوال شما نمی شم، اگر برای کاری که لازم دارید مدرک ارائه کنید از شما لیسانس خواستند خوب همون مدرک رو ارائه کنید . لطفاً بیشتر توضیح بدید تا راهنمایی کنیم اگر بلد باشیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samplay نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی صنایع دارم با گرایش تحلیل سیستم ها و ارشد صنایع. که ارشد صنایع توی لیست مورد تایید آنابین نبود و کارشناسی صنایع هم توی آنابین بدون گرایش بود.
    اول اینکه من حتماً باید تاییدیه zab رو بگیرم درسته؟
    و دومین سوالم هم اینکه فرقی نداره برای ارشد یا کارشناسی بفرستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    من متوجه سوال شما نمی شم، اگر برای کاری که لازم دارید مدرک ارائه کنید از شما لیسانس خواستند خوب همون مدرک رو ارائه کنید . لطفاً بیشتر توضیح بدید تا راهنمایی کنیم اگر بلد باشیم.
    میبخشید من خوب توضیح ندادم.
    من برای ویزا job seeker در حال اقدام هستم و احتمالاً اواخر امسال نوبت سفارتم بشه.
    مدرک ارشدم صنایع هست و توی لیست آنابین نیست.
    مدرک کارشناسیم هم صنایع هستش ولی با گرایش، ولی توی آنابین بدون گرایش این رشته وجود داره.
    سوالم این بود که من اگه با مدرک کارشناسیم بخوام اقدام کنم، بدون تاییدیه zab امکان پذیره برم سفارت؟
    سوال دومم هم که راجع به این بود که شانس ویزا گرفتن با مدرک ارشد بیشتر هست یا نه که فکر کنم باید جای دیگه بپرسم.

Junior Member

Red face پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای تحصیل

من توی آنابین دانشگاه لیسانس و کاردانی مورد نظرم رو که میزنم هردو H+ هستند
    اما برای رشته حسابداری (که اونم مورد تاییده) درج نشده که کارشناسی ناپیوسته هم مورد تاییده! زده کارشناسی ۴ ساله یا همون A4 !
    حالا من باید چیکار کنم ؟! مدارکم رو برای زاب بفرستم یا اوکیه ؟!
    اگر اوکیه از چه صفحه ای و چطور باید پرینت گرفت ؟!

+ یه سوال دیگه : زاب مدرک کاردانی نمیپذیره منظورش اینه که مدرک کاردانی رو براش نفرستیم ؟!
    ویرایش توسط ReyhaneRhi : October 4th, 2020 در ساعت 06:18 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)