صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamR نمایش پست ها
    باسلام من آخرین مدرکم ارشد IT گرایش شبکه هستش از تهران جنوب که توی آنابین H+ میگیره
    تاییدیه همون بسه؟
    کارشناسی پیوسته نداشتم ، کاردانی و کارشناسیم ناپیوسته بوده و از دانشگاه علمی کاربردی بوده که اصلا توی آنابین نبود . برای کاردانی و کارشناسی باید تاییدیه zab بگیرم؟
    سلام. ارشد IT گرایش شبکه، اصلا توی آنابین وجود نداره. حتما برای ZAB ارسال بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام به همه دوستان
    من چند تا سوال داشتم در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزای جست و جوی کار
    داخل این pdf https://www.kmk.org/fileadmin/Dateie...kumente_01.pdf
    اعلام شده کپی های برابر اصلی باید مهر دادگستری یا وزارت امور خارجه داشته باشن.
    تو بعضی از پست ها و سایت ها میخونم که این مهر نیازی نداره با توجه به توضیحات بالا مطمئن بشم که میخواد درسته؟
    و این که کدوم یکی از مدارک باید این مهر رو بخوره با توجه به این که هزینش بالاس؟
    من کارشناسی ناپیوسته بودم و الان میخوام برای ترجمه ریز نمرات کاردانی و کارشناسی و دانشنامه کاردانی و کارشناسی رو ببرم.
    در مورد پیش دانشگاهی و دیپلم با توجه به این که در بالای pdf ذکر نشده ایا باید اون ها هم ترجمه و یا مهر بخورن؟
    ممنون از پاسخ همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

کسی نیست پاسخ بده؟!

سلام دوستان
    من لیسانس نرم افزار دارم که تو زاب H+ هست. ولی دانشگاهم H+/- هست و باید تایید مدارک بگیرم.
    فقط میخواستم بدونم معدل هم تو تاییدشون تاثیر داره؟ یا نه فقط ریز نمرات میخوان برای اینکه ببینن چه واحد هایی گذروندی؟ ممکنه بخاطر معدل تایید نکنن؟

سلام دوستان
    من رشته علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوندم ولی رشته ام توی سایت zab نیست هرچند اسم دانشگاهم هست و قبوله
    ایا نیاز به تائیدیه دارم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز فقط مصاحبه چستجوی کار داشتم. تقریبا به همه گفتن ZAB بیارن. نکته ای که مهم هست اینه که فقط بودن نام رشته تو آنابین مهم نیست باید گرایش هم باشه وگرنه سفارت قبول نمیکنه.
    سوالی هم از دوستان دارم. تو مصاحبه اصل ترجمه هارو ازم گرفت. گفتم برای ZAB به اصل ترجمه ها نیاز دارم مصاحبه کننده گفت نه نیازی بهش نیست! ممکنه اینجوری باشه یعنی کپی ترجمه ها هم ZAB قبول کنه؟
    مرسی

دوستان مختصر میگید که این ZAB چی هست؟

یعنی باید توی سایت anabin آخرین مدرک تحصیلی و دانشگاه رو سرچ کرد و اگر تو لیست نبود اونوقت به ZAB مدارک رو باید فرستاد؟

Junior Member

دوستان اگ کسی میدونه منو اهنمایی کنه ممنون میشم.
    من کاناسی ناپیوسته نرم افزار هست رشتم ولی تو آنابین فقط خورده کارشناسی نرم افزار و چیزی در مورد پیوسته و ناپیوسته نزده
    در صورتی که برای تمام رشته های دانشگاه آزاد ناپیوسته و پیوسته تو مدرک قید شئه.
    حالا من باید زاب اقدام کنم یا نه.

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

سلام. تجربم در ارسال مدارک به ZAB رو میخواستم بگم براتون شاید به دردتون بخوره.
    من پنج هفته پیش مدارکم رو برای ZAB از طریق شرکت pdexp.com ارسال کردم که بعد از 4 روز به دستشون رسید و هزینش هم حدود 330-340 هزار تومن شد.
    یک ایمیل برای من فرستادن همون روز که 200 یورو پرداخت کنم که فرآیند کارم رو شروع کنن. منم پرداخت رو دو روز بعد انجام دادم و بهشون ایمیل زدم و یک روز بعد از ایمیل انجام پرداخت، بهم ایمیل زدند که پرداخت شما تایید شد و فرآیند پردازش مدارک شما شروع میشه. منم طبق مطالبی که توی ایمیل اول برام فرستاده بودن که اگه 3 تا شرط رو داشته باشی کارت رو 2 هفته ای انجام میدیم میفرستیم برات، بهشون بعد از ایمیل پرداختم یه ایمیل دیگه زدم که من قرارداد کاریم 6 هفته دیگه شروع میشه و تمام شرایطی که شما گفتین رو دارم برای زود انجام شدن کارم (1- پرداخت توی یک هفته اول کاری از ایمیل صدور فاکتور 200 یورو انجام بشه 2- مدارک کامل باشه 3- یک قرارداد کاری ضمیمه مدارک باشه) و به نظرتون 2 هفته ای کارم انجام میشه؟ بعدش ایمیل زدن که تمام سعیمون رو میکنیم که دو هفته ای بفرستیم برات نتیجشو. بعد از گذشت یک هفته یک ایمیل بهم زدن که پی دی اف تایید مدارکم توش بود و همینطور گفته شده بود که مدارکم رو امروز ارسال کردن. بعد از 14 روز از این ایمیل مدارکم به دستم رسید. البته من با همون پی دی اف تایید مدارکم توسط ZAB و قرارداد کاریم و مدارک ترجمه و تایید شده لیسانسم + کپی پاسپورت خودم و خانوممم تونستم از سفارت برای دوتامون وقت اضطراری برای ویزای بلوکارت بگیرم. و روز مصاحبه هم فقط پرینت همون پی دی اف ZAB رو بردم.
    موفق باشید.

سلام .نتایج ارزیابی zab به ایمیل میآید یا پست میشه؟
    من میخواستم ایمیلی که به زاب دادم رو عوض کنم .امکانش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)