صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط derakoola02 نمایش پست ها
    اتفاقن این سایت kmk.org رو پیدا کردم! اما نمیدونستم اینو:
    The database anabin has been moved. It is now accessible via the address http://anabin.kmk.org.

دقیقن قصدم این بود که به منبع اصلی برسم.

بازم سپاس، فقط اینکه اینجا نوشته ترجمه حتمن آلمانی باشه! یعنی انگلیسی رو قبول نمیکنن!؟
    من انگلیسی فرستادم و مشکلی نداشت. برای کشور های انگلیسی زبان هم یادمه قبلا نزده بود که آلمانی ترجمه کنن. این رو شاید زده برای ایران که از اول آلمانی ترجمه کنن. بعیده با انگلیسی هم مشکلی باشه

Senior Member

خیلی سپاس پیام جان.

۱:
    این چی؟!
    Nummer der Urkunde6

۲:
    به فایل پیوست نگاه کنید لطفن! بالا نوشته
    Sekundarschulabschluss

که شما میگی دیپلم و پیش رو بنویسم!
    دوتای پایینش چی هستن!؟
    بعد یه زمان داره که واسه پیش و دیپلم جداست!

۳: سوال آخر هم اینه که لیسانسم رو کجا بنویسم؟!

بازم سپاس از وقتی که میذاری.
    Nummer der Urkunde شماره سریال مدرک دانشگاهی و شماره تایید سازمان مرکزی من هر دو رو با فاصله نوشتم ( برای دانشجویان دانشگاه ازاد)
    در ستون اول بصورت زیر بنویسید.
    Sekundarschulabschluss
    Secondary Education
    ( اسم مدرسه ایی که دیپلم گرفتید هم به انگلیسی جلوش بنویسید)
    ( اسم پیش دانشگاهی )Pre-University

بعد در ستون 1 و 2 به ترتیب اول دبیرستان رو با شرح جزئیات بنویسید. در ستون دوم پیش دانشگاهی رو با شرح جزئیات بنویسید.

Senior Member

خیلی سپاس پیام جان.

۱:
    این چی؟!
    Nummer der Urkunde6

۲:
    به فایل پیوست نگاه کنید لطفن! بالا نوشته
    Sekundarschulabschluss

که شما میگی دیپلم و پیش رو بنویسم!
    دوتای پایینش چی هستن!؟
    بعد یه زمان داره که واسه پیش و دیپلم جداست!

۳: سوال آخر هم اینه که لیسانسم رو کجا بنویسم؟!

بازم سپاس از وقتی که میذاری.
    Studienabschluss (sofern abweichend von der zu bewertenden Qualifikation)

Secondary Education( در پرانتز جلوش رشته دبیرستان رو بنویسید) برای پیش دانشگاهی هم Pre-University جلوش تو پرانتز رشته پیش دانشگاهی رو بنویسید.

پیام جان نفهمیدم!
    ببین درست میگم:

---------------------------------------

Sekundarschulabschluss
    Secondary Education - name dabirestan
    Pre-University - name pish daneshgahi
    واسه این جدول، تو قسمت استان و شهر و تاریخ اطلاعات دیپلم رو بزنم یا پیش دانشگاهی رو؟!

خب این از جدول اول(بالایی).

اینجا جزئیات دیپلم رو بنویسم!؟
    1. Studienabschluss (sofern abweichend von der zu bewertenden Qualifikation)

اینجا جزئیات پیش‌دانشگاهی رو بنویسم!؟
    2. Studienabschluss (sofern abweichend von der zu bewertenden Qualifikation)

اگه درست میگم پس لیسانس رو کجا بنویسم!؟
    ویرایش توسط derakoola02 : February 25th, 2017 در ساعت 12:52 AM

Senior Member

پیام جان نفهمیدم!
    ببین درست میگم:

Sekundarschulabschluss
    Secondary Education - name dabirestan
    Pre-University - name pish daneshgahi
    واسه این جدول، تو قسمت استان و شهر و تاریخ اطلاعات دیپلم رو بزنم یا پیش دانشگاهی رو؟!

خب این از جدول اول(بالایی).

اینجا جزئیات دیپلم رو بنویسم!؟
    1. Studienabschluss (sofern abweichend von der zu bewertenden Qualifikation)

اینجا جزئیات پیش‌دانشگاهی رو بنویسم!؟
    2. Studienabschluss (sofern abweichend von der zu bewertenden Qualifikation)

اگه درست میگم پس لیسانس رو کجا بنویسم!؟
    قسمت اول درسته.
    تو قسمت استان و شهر معمولا همه تو همون شهری که دبیرستان رفتند پیش دانشگاهی هم رفتند پس اینجا نام استان و شهر که برای دبیرستان و پیش دانشگاهی مشترکه رو بنویسید اگه هم که فرق میکنند هر دو شهر رو تو همون ستون اول بنویسید.
    در قسمت تاریخ هم اول تاریخ اخذ دیپلم و بعد با یک فاصله ایی تاریخ اخذ پیش دانشگاهی رو بنویسید.
    بله درسته. در 2 جدول پایینی در جدول اول اطلاعات دیپلم رو بنویسید. و در جدول دوم اطلاعات پیش دانشگاهی رو بنویسید. در ضمن تو ستون اول که مینویسید Secondary Education جلوش در پرانتز رشته دبیرستان رو بنویسید. و در ستون دوم که مینویسید Pre-University جلوش در پرانتز رشته پیش دانشگاهی رو بنویسید.
    لیسانس که مدرک دانشگاهی هست رو در جدول بالایی (صفحه 2 ) بنویسید اونجا که نوشته Abschlussbezeichnung5

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    قسمت اول درسته.
    تو قسمت استان و شهر معمولا همه تو همون شهری که دبیرستان رفتند پیش دانشگاهی هم رفتند پس اینجا نام استان و شهر که برای دبیرستان و پیش دانشگاهی مشترکه رو بنویسید اگه هم که فرق میکنند هر دو شهر رو تو همون ستون اول بنویسید.
    در قسمت تاریخ هم اول تاریخ اخذ دیپلم و بعد با یک فاصله ایی تاریخ اخذ پیش دانشگاهی رو بنویسید.
    بله درسته. در 2 جدول پایینی در جدول اول اطلاعات دیپلم رو بنویسید. و در جدول دوم اطلاعات پیش دانشگاهی رو بنویسید. در ضمن تو ستون اول که مینویسید Secondary Education جلوش در پرانتز رشته دبیرستان رو بنویسید. و در ستون دوم که مینویسید Pre-University جلوش در پرانتز رشته پیش دانشگاهی رو بنویسید.
    لیسانس که مدرک دانشگاهی هست رو در جدول بالایی (صفحه 2 ) بنویسید اونجا که نوشته Abschlussbezeichnung5
    مدرک ارشدم رو کجا بنویسم؟!

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

با سلام
    جهت اطلاع دوستان،

بلاخره بعد از چهارماه جواب ZAB من هم اومد. کارفرمای من اول نوامبر 2016 مدارک رو فرستاده بود و خودشون پیگیری میکردن و منم البته خودم یکبار تماس گرفتم و کلی تو سیستم شون جستجو کرد، اول فامیل رو پرسید و پیدا نکرد، بعد اسم کارفرما رو پرسید و از روی اسم کارفرما اسم منو پیدا کرد و گفت در حال بررسی هست.

ظاهراً جز انتظار راه دیگری نیست.

پیشنهادم به دوستان اینه که اگر واقعاً مصمم هستند برای دنبال کار بودن در آلمان، همون موقع که دارن اپلی میکنن مدارک رو ارسال کنن به ZAB.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU Mech

سلام دوستان من دو سوال دارم:
    1. من آخرین مدرک تحصیلیم (master second level) در ایتالیا بوده؛ آیا این در این صورت من باید این پروسه تایید مدرک zab طی کنم؟
    2. من قبلا مدرک کارشناسی و ارشدم که ایران گرفتم با ترجمه رسمی به ایتالیایی تو این سایت (https://www.apply.eu) که مربوط به بلوکارت میشه آپلود گردم و الان اونجا تایید شده(EU BLUE CARD NETWORK, VERIFIED, with ID number)، آیا این معادل تاییده شده بودن مدارکت محصوب نمیشه؟ با تشکر.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenshiee نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو سوال دارم:
    1. من آخرین مدرک تحصیلیم (master second level) در ایتالیا بوده؛ آیا این در این صورت من باید این پروسه تایید مدرک zab طی کنم؟
    2. من قبلا مدرک کارشناسی و ارشدم که ایران گرفتم با ترجمه رسمی به ایتالیایی تو این سایت (https://www.apply.eu) که مربوط به بلوکارت میشه آپلود گردم و الان اونجا تایید شده(EU BLUE CARD NETWORK, VERIFIED, with ID number)، آیا این معادل تاییده شده بودن مدارکت محصوب نمیشه؟ با تشکر.
    تو بخش دیگه انجمن اشاره کردم اما چون ممکنه بعد ها افرادی استناد کنند به نوشته های موجود باز تاکيد می کنم که سایت apply.eu سایت رسمی نیست و ظاهرا داره کلاهبرداری می کنه. لطفا تبلیغش رو نکنید. این سایت هیچ ربطی به پروسه بلوکارت یا تائید مدارک نداره. یک فرد عادی راه انداخته و حتی در یکی از قسمت هاش هم کلی تاکید کرده که به جایی وابسته نیست و هیچ مسولیتی قبول نمی کنند!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    تو بخش دیگه انجمن اشاره کردم اما چون ممکنه بعد ها افرادی استناد کنند به نوشته های موجود باز تاکيد می کنم که سایت apply.eu سایت رسمی نیست و ظاهرا داره کلاهبرداری می کنه. لطفا تبلیغش رو نکنید. این سایت هیچ ربطی به پروسه بلوکارت یا تائید مدارک نداره. یک فرد عادی راه انداخته و حتی در یکی از قسمت هاش هم کلی تاکید کرده که به جایی وابسته نیست و هیچ مسولیتی قبول نمی کنند!
    منم با نظر شما موافقم. به نظر من هم این سایت کلاهبرداره و هدفی جز اخاذی نداره. به نظر من هم باید با چشم باز برخورد کرد و گول و فریب این افراد رو نخورد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)