صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

دوستان کسی میدونه برای تایید مدرک آیا حتمن باید مدرک قبولی در کنکور رو هم بفرستم زاب یا خیر؟!
    ویرایش توسط derakoola02 : March 15th, 2017 در ساعت 01:18 AM

دوستان من تو همین فروم ها یه پیامی دیدم که مدارک مورد نیاز برای ZAB رو میخواد به این شرح:

سلام بعضی از دوستان مدارک مورد نیاز برای ZAB را سئوال کردند که من به اختصار بیان میکنم
    1- اصل ترجمه اخرین مدرک تحصیلی
    2-اصل ترجمه ریز نمرات مربوط به اخرین مدرک تحصیلی
    3- اگه دانشگاه بصورت ناپیوسته درس خواندید اصل ترجمه مدارک قبلی + اصل ترجمه ریز نمراتشان
    4_اصل ترجمه مدرک پیش دانشگاهی
    5-اصل ترجمه مدرک دیپلم(3 ساله دبیرستان)
    6-اصل ترجمه شناسنامه یا کپی برابر با اصل پاسپورت (من هر دو را با هم فرستادم)
    7- فرم پر شده مربوط به ZAB که با ایمیل واستون فرستاده میشه (فرم خام با ایمیل فرستاده میشه)
    8-کپی فارسی برابر با اصل مدارک موارد 1 تا 6
    مدارک من با تایید دادگستری و وزارت خارجه بود و تایید سفارت نکردم

سوالم راجع به مورد ۸ هست: تو خوده ترجمه از همه مدارک یسری کپی برابر اصل هست! این مورد ۸ یعنی یکی باید اضافه بگیریم آیا؟!
    آخه اصل های ترجمه هام، یه کپی برابر اصل شده همون مدرک رو داره.

ممنون میشم بفرمایید همون کافیه یا باید یکی دیگه برم بگیرم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    قسمت اول درسته.
    تو قسمت استان و شهر معمولا همه تو همون شهری که دبیرستان رفتند پیش دانشگاهی هم رفتند پس اینجا نام استان و شهر که برای دبیرستان و پیش دانشگاهی مشترکه رو بنویسید اگه هم که فرق میکنند هر دو شهر رو تو همون ستون اول بنویسید.
    در قسمت تاریخ هم اول تاریخ اخذ دیپلم و بعد با یک فاصله ایی تاریخ اخذ پیش دانشگاهی رو بنویسید.
    بله درسته. در 2 جدول پایینی در جدول اول اطلاعات دیپلم رو بنویسید. و در جدول دوم اطلاعات پیش دانشگاهی رو بنویسید. در ضمن تو ستون اول که مینویسید Secondary Education جلوش در پرانتز رشته دبیرستان رو بنویسید. و در ستون دوم که مینویسید Pre-University جلوش در پرانتز رشته پیش دانشگاهی رو بنویسید.
    لیسانس که مدرک دانشگاهی هست رو در جدول بالایی (صفحه 2 ) بنویسید اونجا که نوشته Abschlussbezeichnung5
    درود آقا پیام و سپاس از وقتی که میگذارید. در فرم اولیه سایت آنابین (http://anabin.kmk.org/antragsformular.html?L=1 ( Antragsforular در بخش Higher Education Qualification for which evaluation is sought ، آیا واقعا باید جوابها رو بصورت فینگیلیش بنویسیم؟ یعنی گویش فارسی و حروف انگلیسی؟ خودش اینطور گفته ولی من شک کردم که همچین چیزی براشون مفهوم باشه
    و جلوی عناوبن زیر چی باید بنویسیم؟
    Name of Qualification وStudiengang وSpezialisierungو Berufsbezeichnung برای این آخری من الان بیکارم عنوان شغلیمو چی بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    من انگلیسی فرستادم و مشکلی نداشت. برای کشور های انگلیسی زبان هم یادمه قبلا نزده بود که آلمانی ترجمه کنن. این رو شاید زده برای ایران که از اول آلمانی ترجمه کنن. بعیده با انگلیسی هم مشکلی باشه
    مترجمین درالمان میگن صورتحساب رسمی برای Jobcenter هم صادرمیکنیم . یعنی میشه هزینه های ترجمه مدارک رو از Jobcenter گرفت؟ اگر بله چطوری؟

Junior Member

سلام من مدرکم ارشده ولی هنوز اصل مدرک آماده نشده. الان میخوام مدرک لیسانسمو تاییده ZAB بگیرم و فعلا با همین اقدام کنم. توی فرمی که میخوام پر کنم مثلا زده آخرین مقطع تحصیلی. مشکلی پیش نمیاد اشاره ای به ارشد نکنم و همون لیسانسو بفرستم؟
    سوال بعدی اینکه میتونم فرم رو انگلیسی پر کنم یا باید حتما آلمانی باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط derakoola02 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه برای تایید مدرک آیا حتمن باید مدرک قبولی در کنکور رو هم بفرستم زاب یا خیر؟!
    نه نیازی نیست. اخرین مدرک تحصیلی مدرک 3 ساله دبیرستان و پیش دانشگاهی کافی هست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط derakoola02 نمایش پست ها
    دوستان من تو همین فروم ها یه پیامی دیدم که مدارک مورد نیاز برای ZAB رو میخواد به این شرح:

سلام بعضی از دوستان مدارک مورد نیاز برای ZAB را سئوال کردند که من به اختصار بیان میکنم
    1- اصل ترجمه اخرین مدرک تحصیلی
    2-اصل ترجمه ریز نمرات مربوط به اخرین مدرک تحصیلی
    3- اگه دانشگاه بصورت ناپیوسته درس خواندید اصل ترجمه مدارک قبلی + اصل ترجمه ریز نمراتشان
    4_اصل ترجمه مدرک پیش دانشگاهی
    5-اصل ترجمه مدرک دیپلم(3 ساله دبیرستان)
    6-اصل ترجمه شناسنامه یا کپی برابر با اصل پاسپورت (من هر دو را با هم فرستادم)
    7- فرم پر شده مربوط به ZAB که با ایمیل واستون فرستاده میشه (فرم خام با ایمیل فرستاده میشه)
    8-کپی فارسی برابر با اصل مدارک موارد 1 تا 6
    مدارک من با تایید دادگستری و وزارت خارجه بود و تایید سفارت نکردم

سوالم راجع به مورد ۸ هست: تو خوده ترجمه از همه مدارک یسری کپی برابر اصل هست! این مورد ۸ یعنی یکی باید اضافه بگیریم آیا؟!
    آخه اصل های ترجمه هام، یه کپی برابر اصل شده همون مدرک رو داره.

ممنون میشم بفرمایید همون کافیه یا باید یکی دیگه برم بگیرم؟!
    نه نیازی نیست. همون کپی برابر با اصلی مدارک فارسیتون رو که دارالترجمه ضمیمه ترجمه ها میکنه بهتون میده کافیه. البته من خودم مدارک فارسیمو بردم دفترخانه دوباره برابر با اصل کردم ولی فکر میکنم نیازی نبود و کار اضافی بود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام من مدرکم ارشده ولی هنوز اصل مدرک آماده نشده. الان میخوام مدرک لیسانسمو تاییده ZAB بگیرم و فعلا با همین اقدام کنم. توی فرمی که میخوام پر کنم مثلا زده آخرین مقطع تحصیلی. مشکلی پیش نمیاد اشاره ای به ارشد نکنم و همون لیسانسو بفرستم؟
    سوال بعدی اینکه میتونم فرم رو انگلیسی پر کنم یا باید حتما آلمانی باشه؟
    شما هر مدرکی رو که بفرستید ZAB همونو واستون تایید میکنه و با همون هم میتونید و اسه سفارت اقدام کنید. تو فرم ZAB هم اخرین مدرکتون رو بزنید لیسانس. واسه اونها فرقی نداره.
    هم انگلیسی میشه پرکنید هم المانی فرقی نداره.

Junior Member

سلام واسه پر کردن فرم چنتا سوال دارم: http://anabin.kmk.org/antragsformular.html
    1. قسمت Antragsziel رو باید چی انتخاب کنم واسه ویزای جاب سیکر. و تیک جلوشو بزنم یا خیر؟
    2. اون قسمت Studiengang رشته تحصیلی و قسمت Spezialisierung باید گرایش رو بزنم درسته؟
    3. تاریخ شروع تحصیلات دبیرستان رو باید اول دبیرستان بزنم یا سوم دبیرستان؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان.
    1. کلیه مدارکی که میخوام بفرستم واسه تاییده zab، نیاز به تاییده دادگستری و وزارت خارجه داره درسته؟ یعنی از بین لیسانس و ریز نمرات، دیپلم و پیش، شناسنامه و پاسپورت کدوماش تاییده میخواد؟ و اینکه تایید سفارت واسه مدرک لیسانس نیازه یا خیر؟
    2. من باید فایل پی دی افی که ایمیل کرده + کلیه مدارکو پست کنم درسته؟ آدرسشو از کجا بردارم؟ و اینکه دفاتر خدماتی ارتباطی پست بین الملل دارن؟
    3. اون قسمت Antragsziel رو من هنوز نمیدونم چی بزنم. گزینه سایر موارد نداره که من انتخاب کنم چون هنوز قراردادی ندارم و میخوام قبل رفتن اقدام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)