صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط rahman37 نمایش پست ها
    سلام دوستان درباره تایید مدارک zabمی خواستم بدونم اصل مدارک تحصیلی رو باید بفرستیم یا اصل ترجمه مدرک رو.آیا کپی برابر اصل مدارک یا کپی برابر اصل ترجمه هم قابل قبوله؟
    مدارک مورد نیاز :
    - مدرک پایان تحصیلات دانشگاهی به زبان فارسی
    - لیست کامل ریز نمرات دانشگاهی به زبان فارسی
    - ترجمه مدارک دانشگاهی به زبان آلمانی
    کپی مدارک :
    -در صورت داشتن موقعیت پناهندگی : ارائه کارت شناسایی و یا گواهی پناهندگی
    - قرارداد کاری الزاما برای تقاضای blue card - ارائه مدرک پایان دوره متوسطه که امکان ورود به دانشگاه را برای شما فراهم نموده باشد .
    - ارائه کپی برابر با اصل مدارک کامل پایان تحصیلات دانشگاهی همراه با ریز نمرات فارغ التحصیلی و در صورت
    لزوم مدارک مکمل : ) به طور مثال ارائه مدارک کاردانی برای کارشناسی ناپیوسته و ارائه مدارک کارشناسی برای کارشناسی ارشد و
    غیره ( - قابل توجه متقاضیان در مورد مراکز انجام کپی برابر با اصل اسناد و مدارک تحصیلی !
    ) کپی مدارک تحصیلی شما که مورد ارزیابی واقع می شوند، باید محتوای امضا ومهر برابر با اصل باشند که در
    دادگستری ها و یا وزارت امور خارجه ایران و یا در آلمان ) Notar oder Einwohnermeldeamt( انجام شده
    باشند ( - ارائه مدارک شناسایی ) پاسپورت ,شناسنامه ( - ارائه مدارک رسمی در صورت تغییر اسم و مشخصات ) در صورتی که در مدارک شناسایی ذکر نشده باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saffarzadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دانشگاه آزاد مشهد در سایت انابین+H هست اما نام رشته من که مهندسی فناوری اطلاعات هست در لیست رشته ها نیست، راهنمایی می فرمایید چی کار باید بکنم؟
    من هم مشکل عدم وجود رشته در سایت آنابین رو دارم
    آیا دوستان راه حلی دارند ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به همه دوستان
    من 3 تا سوال دارم که ممنون میشم اگر دوستان پاسخ بدهند.
    1- من قرارداد کاری ندارم و برای ویزای جویای کار هنوز اقدام نکردم، اما در آینده نزدیک می خوام برای بلوکارت اقدام کنم.ایا می تونم الان مدارکم را برای تایید به زاب بفرستم؟
    2- علت درخواست، که برخی از دوستان که قرارداد کاری دارند بلوکارت می نویسند، را من چطور باید پر کنم؟
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member

سلام و عرض ادب
    من فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان آلمانی از دانشگاه تهران مرکز هستم
    اسم این دانشگاه در لیست سایت anabin قرار داره و +H هست
    اگر لینک زیر رو باز کنید تو قسمت تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در آلمان نوشته شده
    (معادل بودن مدرک دانشگاهی خارجی و معتبر بودن دانشگاه در آلمان را می توانید در بانک اطلاعات
    آنابین پیگیری نمائید: هر دو مورد می بایست به صورت چاپ شده ارائه گردند.
    در صورتی که مدرک/دانشگاه شما در این بانک اطلاعات ثبت نشده باشد، می بایست ابتدا آن را نزد ZAB
    ارزیابی نمائید.)
    https://teheran.diplo.de/blob/2074082/1fab3c8caa0358607559a71c61aa0344/arbeitsaufnahme-f-data.pdf

سیوال من این هستش که
    ۱) آیا با توجه به اینکه رشته تحصیلی من در سایت آنابین +H هست پس دیگه نیازی به ارسال مدارک و گرفتن تاییدیه ZAB نیست و ارایه پرینت از سایت anabin کفایت میکنه؟
    ۲) اگر در متن بالا دقت کنید نوشته شده هر دو مورد می بایست به صورت چاپ شده ارایه گردند
    یک مورد که معتبر بودن دانشگاه هست که میشه همون +H دانشگاه
    ولی مورد دوم که بنده متوجه نمیشم معادل بودن مدرک دانشگاهی هست که این مورد رو چطور میشه از سایت
    anabin استخراج کرد و از اون پرینت گرفت برای سفارت؟
    سپاس از پاسخگویی شما

سلام،
    من تقریبا تمام صفحات این موضوع رو خوندم. ی سوال هنوز برام مونده ک ممنون میشم جواب بدید:
    1- آیا من برای تایید مدارکم توسط ZAB بایستی اصل مدارک تحصیلی و ریز نمراتمو به فارسی هم براشون بفرستم یا اینکه اصل ترجه اونا با کپی برابر اصل فارسیشون رو؟ (توی خود سایت ZAB یکم گنگ گفته شده)
    یعنی اصل مدارک ک از دانشگاه گرفتم پیش خودم میمونه و فقط ترجمه و کپی برابر اصل رو بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_etemadi نمایش پست ها
    سلام،
    من تقریبا تمام صفحات این موضوع رو خوندم. ی سوال هنوز برام مونده ک ممنون میشم جواب بدید:
    1- آیا من برای تایید مدارکم توسط ZAB بایستی اصل مدارک تحصیلی و ریز نمراتمو به فارسی هم براشون بفرستم یا اینکه اصل ترجه اونا با کپی برابر اصل فارسیشون رو؟ (توی خود سایت ZAB یکم گنگ گفته شده)
    یعنی اصل مدارک ک از دانشگاه گرفتم پیش خودم میمونه و فقط ترجمه و کپی برابر اصل رو بفرستم؟
    شما هیچوقت و هیچ زمانی در هیچ کجا نباید اصل مدارکتون رو بفرستید. چون اگر گم بشه عملا دردسر بزرگی میشه براتون. شما همون اصل ترجمه و کپی برابر اصل کافیه. البته من خودم اضافی مهر دادگستری و امورخارجه زدم، اما گمونم هزینه اضافی بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به دوستان
    اگر دانشگاه ارشد H+ باشه اما دانشگاه لیسانس در لیست آنابین نباشه چکار باید کرد؟ آیا باید هر دو مدرک را به ZAB فرستاد ؟
    ممنون از راهنمایی شما
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

سلام
    برای کسانی که دیپلم فنی و حرفه ای دارند و مدرک پیش دانشگاهی ندارن باید چه کار کرد؟
    مدرک پیش دانشگاهی برای ZAB نیاز است.
    Junior Member

سلام دوستان
    یه آفر شغلی از یه شرکت توی آلمان گرفتم.
    ولی مدرکم موقت هست و ظاهرا بیش از یک ماه طول می کشه تا اصلش رو بگیرم و ترجمه کنم.
    احتمالش هست سفارت آلمان برای ویزای General Employment ترجمه مدرک موقت (با مهر دارالترجمه) رو قبول کنه؟
    مشکل بعدیم اینه که اسم دانشگاهم توی anabin نیست ولی دانشگاهم سراسری بود.

دوستان منم یه سوال دارم.
    علاوه بر مدارک ارشد و لیسانش ، مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیازه. حالا سوال من اینه برای مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی فقط کپیشون رو بفرستیم Zab کفایت می کنه یا اونا هم باید ترجمه بشوند ؟ و سوال بعدی اینه که ریز نمرات هم احتیاجه برای مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)