صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان منم یه سوال دارم.
    علاوه بر مدارک ارشد و لیسانش ، مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیازه.
    یا خدا!!!!
    مطمئنی؟؟

Junior Member

با سلام و احترام
    لطفا منو راهنمایی فرمائید
    ایا برا تایید مدارک کارشناسی و ارشد در zab باید جداگانه هر کدوم 200 یورو پرداخت بشه و یا همشون با هم ارسال میشه با هزینه 200 یورو؟

Junior Member

با درود
    رشته بنده در مقطع ارشد فیزیک اتمی مولکولی بوده و دانشگاهم در آنابین H+ هستش. اما اسم دقیق رشتم تو انابین نیست. فقط یه فیزیک حالت جامد و یه فیزیک بنیادی اونجا پیدا کردم. بنظرتون من که فیزیک اتمی هستم باید جداگانه مدرک واسه زب بقرستم یا اینکه میشه از اون دوتا که گفتم استفاده کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان این قسمت مدارک که نوشته
    مدارک مورد نیاز :
    - مدرک پایان تحصیلات دانشگاهی به زبان فارسی
    - لیست کامل ریز نمرات دانشگاهی به زبان فارسی
    - ترجمه مدارک دانشگاهی به زبان آلمانی
    به ترجمه فارسی گنگ هست در واقع هرکسی میخونه احساس میکنه باید اصل مدارک رو باید بفرسته در حالیکه به زبان اصلی در سایت اینطوری نوشته:
    Bitte reichen Sie in amtlich beglaubigter Fotokopie ein: این قسمت یعنی کپی آفیسیالی یا تاییید شده تهیه کنید توجه کنید یعنی اصل مدارک نیست(برای همون سه قسمت بالا)

• Die Abschlussurkunde der zu bewertenden Hochschulqualifikation in Originalsprache
    • Die Fächer- und Notenübersicht über das gesamte Studium
    • Eine deutsche Übersetzung Ihrer Dokumente
    • کپی آفیسیالی هم در لینک زیر توضیح داده که از کجا مورد قبول هست و همین جا من هم سوال دارم و این هست که آیا کپی که در دارالترجمه انجام میدهند و خودشان برابر اصل میکنند مورد قبول هست یا باید جای دیگری کپی ها رو برابر اصل کند خواهشا من سریعا به این موضوع نیاز دارم اگر کسی تجربه ای دارهخ و میدونه اعلام کنه
    • Wer kann eine Beglaubigung ausstellen?
      Amtliche Beglaubigungen können von jeder öffentlichen Stelle vorgenommen werden, die ein Dienstsiegel führt. Dies sind beispielsweise Behörden (Bürgerämter der Stadt-, Gemeinde-, Kreisverwaltungen) und Notare.
      Bitte beachten Sie, dass nicht alle Bürgerämter fremdsprachige Zeugniskopien beglaubigen. Informieren Sie sich daher bitte vorab, ob Ihr Bürgeramt entsprechende Beglaubigungen vornimmt.
      Folgende Personen und Stellen dürfen nicht beglaubigen: Übersetzer, Rechtsanwälte, Wirtschaftsprüfer, Vereine.
      Kann ich Unterlagen auch im Ausland beglaubigen lassen?
      Ja, bei einem Notar oder einer Behörde, die dies darf. Im Zweifelsfall werden wir Sie bitten, die Kopien zusätzlich in Deutschland beglaubigen zu lassen.
      Übersetzer dürfen keine Beglaubigungen ausstellen.

Junior Member

در ضمن در خصوص تایید کپی ها من ازشون سوال پرسیده بودم منظورم به خود سایت آنابین ایمیل زدم و در خصوص کپی برابر اصل پرسیده بودم که آیا تایید سفارت لازم هست یا نه چون همتون در جریان هستید سفارت آلمان برای تایید مدارک هم به این راحتی ها وقت نمیده منکه دوماه هست تلاش میکنم موفق نشدم، خلاصه جوابشون به شرح ذیل بود که و در کل گفته بودند که نیازی نیست کپی تایید شده از وزارت امور خارجه و
    دادگستری مورد قبول می باشد(البته این ها برای تایید مدارک از zab هست نه برای ویزای خود سفارت):
    Dear Mr....,

we also accept certified copy made by judiciary or by ministery of foreign affairs in Iran.
    Please note that we need your certified copy of your persian-langauage documents in addition to the translation.

Best ragards
    Ihre Zentralstelle für ausländisches Bildungswesen (ZAB)

Sekretariat der Kultusministerkonferenz

لطفا دوستان دیگه تجربشون رو اینجا قرار دهند

دوستان یک سئوال دارم من الان توی خود سایت ZAB مدارک رو این جوری نوشته:

ترجمه مدارک دانشگاهی همراه با ریز نمرات + کپی برابر اصل + تایید دادگستری

کپی برابر اصل مدرک و ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی -----> الان یعنی برای موردی که قرمز کردم نیاز به ترجمه مدارک دیگه نیست؟

Junior Member

از نظر من نیازی نداری فقط کپی برابر اصل باید ارایه بدی
    برابر اصل هم فقط موارد زیر رو نوته قبول میکنند
    دادگستری یا
    وزارت امور خارجه یا
    سفارت آلمان
    من ازشون پرسیده بودم در خصوص کپی ها جواب زیر رو به من دادند

we also accept certified copy made by judiciary or by ministery of foreign affairs in Iran.
    Please note that we need your certified copy of your persian-langauage documents in addition to the translation

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان منم یه سوال دارم.
    علاوه بر مدارک ارشد و لیسانش ، مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیازه. حالا سوال من اینه برای مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی فقط کپیشون رو بفرستیم Zab کفایت می کنه یا اونا هم باید ترجمه بشوند ؟ و سوال بعدی اینه که ریز نمرات هم احتیاجه برای مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی؟؟؟؟
    از دیپلم و پیش دانشگاهی فقط کپی خودشان البته برابر اصل شده در وزارت امور خارجه یا دادگستری یا سفارت آلمان و نیازی به ترجمه نمی باشد
    ریزنمرات هم نیازی نیست
    البته نظر من هست یعنی چیزی که از خود سایت زاب خوندم و فهمیدم و خودم هم به همین طریق می خوام ارسال کنم.

ممنون حالا همین کار رو می کنم.

Junior Member

سلام دوستان.
    راستش من میخوام از طریق ویزای کاری برم المان. بنده کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد دارم.
    حقیقتش رفتم تو سایت انابین دیدم رشتم تو لیست بود
    اما دانشگاهم تو لیست نیست.
    حالا میخوام بدونم کسی میدونه که اگه مدارک مو برای ZAB ارسال کنم چقد احتمال داره تاییدش کنن؟ و اینکه بر چه اساسی تایید میکنن وقتی دانشگاه تو لیست نباشه؟
    پیشاپیش بابت پاسخ هاتون سپاس گذاری میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)