صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 175

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

سلام. من برای دوره پستداک از یه دانشگاه آلمانی پذیرش دارم. آیا لازمه مدارک تحصیلیم رو به تایید Zab برسونم؟ چطور؟ ممنون

Junior Member

سلام. من متوجه اینکه باید مدارک تحصیلی توسط zab تایید بشه نبودم! لطفا منو راهنمایی کنید. چون اصلا حواسم به این مورد نبوده، میترسم وقت زیادی از دستم رفت باشه. من برای پستداک از یه دانشگاه آلمانی پذیرش گرفته ام. 1) حالا آیا همه مدارک تحصیلی قبلیم رو به تایید zab باید برسونم؟ یا اینکه برای پستداک لازم نیست؟ 2) چطوری باید مدارک رو به تایید Zab برسونم؟ باید نسخه کاغذی مدارک رو براشون پست کنم؟ یا اینکه نسخه الکترونیکیش رو ایمیل کنم؟ از کجا شروع کنم؟ 3) اگر دانشگاههای محل تحصیل لیسانس و فوق و دکترام توی سایت آنابین باشه، آیا باز هم نیاز به تایید مدارکم توسط zab دارم؟ ممنون و متشکرم. لطفا هر کسی میدونه زودتر جوابمو بده. تشکر.

سلام
    من برای جستجوی کار میخواهم اقدام کنم، مدرک من مهندسی تکنولوژی نرم افزار هست و 10 سال سابقه کار مرتبط با مدرکم دارم. در anabin این رشته وجود نداره. میخواستم ببینم این مدرک باید به تایید ZAB برسه؟ کسی تا بحال با این مدرک پذیرش گرفته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

Arrow پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی توسط ZAB برای کار

سلام
    دوستان من میخوام برای ویزای جستجوی کار اقدام کنم وقت سفارت گرفتم و مدارک را ترجمه کردم البته به زبان انگلیسی
    ارشد کامپیوتر دارم و اسم دانشگاه و رشته در لیست anabin چک کردم و H+ بود ولی شنیدم که در مصاحبه سفارت داشتن تاییده zab گرچه الزامی نیست ولی خوب ریسکه جدایی از اون برای عقد هر قرارداد کاری در آلمان نیاز هست که تاییده zab ارائه بشه بهمین خاطر میخوام مدارکم را برای zab ارسال کنم و تاییده اون را برای مصاحبه داشته باشم بهرحال کاری هست که اول یا اخر باید انجام بشه .
    سوالی که دارم اینه که آیا نیاز هست که مدارک توسط سفارت هم تایید بشن؟اگگه باید تایید بشن این تاییده تا چه زمانی اعتبار داره؟چون وقت مصاحبه مشخص نیست و با این زمان بندی که سفارت ارائه داده ممکنه که مدت ها باید تو صف انتظار بود بهمین خاطر این که تاییده سفارت لازم هست یا نه و ِایا اعتبار اون زمان داره میتونه ماسله مهمی باشه کسی در این خصوص اطلاعاتی داره؟
    سوال دوم این که برای اینکه برای zab ارسال کنم مدارک را باید از کجا شروع کنم؟
    من میخوام مدارک دانشگاهی و تحصیلی را صرفا تایید کنم ولی خوب تو اون راهنمای pdf که سفارت ارائه داده مدارک لازم برای بلوکارت را توضیح داده کسی میدونه برای zab باید از کجا شروع کرد و چی ارائه داد؟
    میدونم که شاید سوالم را جای بدی مطرح کردم ولی واقعا نمیدونستم تو کدوم تاپیک باید مطرح کنم .
    ممنونم از همه دوستانی که کمک میکنن و از تجربیات و اطلاعااتشون برای دیگران میگن بدون چشمداشت.
    امیدوارم که هستی این نیت خیر و یاری را بهشون برگردونه و کارشون هیچ موقع لنگ نشه .

سپاس از همه دوستان

Junior Member

سلام. من لیست مدارک لازم برای ویزای محقق و فرصت مطالعاتی و حتا ویزای دوره دکترا رو دیدم و هیچ حرفی درباره تأیید مدارک تحصیلی توسط zab زده نشده. لطفا یکی راهنمایی کنه کجای سفارت اینو گفته و اصلا چطوری باید انجامش بدم؟؟؟؟؟ یه جا خوندم که اگه اسم دانشگاههای محل تحصیلات لیسانس و ارشد توی سایت آنابین موجود باشه، دیگه نیازی به تایید مدارک توسط zab نیست و فقط کافیه که همون نتیجه جستجو توی سایت آنابین رو پرینت بگیریم و به سفارت نشون بدیم. درسته این حرف؟ لطفا کسانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند. سفارت که اصلا به این چیزا پاسخگو نیست. سایتش هم که داغون داغونه و مطالب رو گنگ و نامفهوم و ناقص نوشته. اینجا هم که اگه دوستان عزیز راهنمایی نکنن دیگه اصلا میمونیم چه کار کنیم. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosh2018 نمایش پست ها
    سلام. من متوجه اینکه باید مدارک تحصیلی توسط zab تایید بشه نبودم! لطفا منو راهنمایی کنید. چون اصلا حواسم به این مورد نبوده، میترسم وقت زیادی از دستم رفت باشه. من برای پستداک از یه دانشگاه آلمانی پذیرش گرفته ام. 1) حالا آیا همه مدارک تحصیلی قبلیم رو به تایید zab باید برسونم؟ یا اینکه برای پستداک لازم نیست؟ 2) چطوری باید مدارک رو به تایید Zab برسونم؟ باید نسخه کاغذی مدارک رو براشون پست کنم؟ یا اینکه نسخه الکترونیکیش رو ایمیل کنم؟ از کجا شروع کنم؟ 3) اگر دانشگاههای محل تحصیل لیسانس و فوق و دکترام توی سایت آنابین باشه، آیا باز هم نیاز به تایید مدارکم توسط zab دارم؟ ممنون و متشکرم. لطفا هر کسی میدونه زودتر جوابمو بده. تشکر.
    لطفا یه نفر که اطلاعاتی داره به این سوللاتم پاسخ بده. ممنونم

Junior Member

سلام خدمت دوستان محترم
    در رابطه با مدارک ارسالی سوال داشتم.من مدارک دانشگاهیم رو همراه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ترجمه کردم. می خواستم بدونم می تونم یک کپی ساده بگیرم و کپی رو بفرستم؟ توی یک سری از صفحه های سایت عبارت simple copy نوشته شده
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه کسی که مدرک کارشناسی ناپیوسته داره توی application form مدرک کاردانی رو کجا باید بنویسه؟

Junior Member

با سلام
    در سایت زاب دانشگاه تبریز جزو H+ هست آیا بازهم نیاز به تاییده هزینه کردن 200 یورو می باشد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد رشته MBA خوندم ولی تو ZAB وجود نداره. یعنی تاحالا کسی مدرک MBA رو برای تایید نفرستاده!؟ به نظرتون با ارسال ایمیل ممکنه این رشته رو اضافه کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)