نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ویرایشگر پیشرفته |صفحه پیشرفته| نحوه استفاده

ApplyAbroad Champion

Lightbulb ویرایشگر پیشرفته |صفحه پیشرفته| نحوه استفاده

اگر موقع ارسال پست‌ها از ویرایشگری استفاده می‌کنید که ساده است و امکان مرتب سازی، bold کردن، رنگی کردن،‌ ... متن را ندارد، می‌توانید ویرایشگر خود را عوض کنید و از ویرایشگر پیشرفته که تمام این امکانات را دارا می‌باشد استفاده کنید. برای این کار به کنترل پنل بروید و بعد از منوی سمت راست به قسمت «ویرایش تنظیمات شخصی» بروید. به پایین صفحه مراجعه کنید و در قسمت «حالت نمایش ویرایشگر» گزینه «ادیتور پیشرفته با تمام امکانات» را انتخاب نمایید.
    توجه داشته باشید که ادیتور پیشرفته بر روی مرورگرهای قدیمی اینترنت قابل مشاهده نیست. برای مشاهده فروم بهتر است از Firefox نسخه ۲ به بالا یا در صورت عدم دسترسی به Firefox از Internet Explorer نسخه ۷ به بالا استفاده کنید.

Junior Member ... آواتار ها

Smile پاسخ : چگونه از ویرایشگر پیشرفته با امکانات مرتب سازی و ... متن استفاده کنم؟

سلام
    من الان براي نوشتن همين متن از ويرايشگر پيشرفته با امكانات تغيير رنگ و اندازه و ... دارم استفاده مي‌كنم اما نمي‌توانم قابليت Left to right text direction رو پيدا كنم.
    مي‌دانم كه تراز يا Align چپ وجود داره اما براي نوشتن متن‌هاي انگليسي اين كفايت نمي‌كنه و ممكنه جاي علامات سجاوندي عوض بشه. مثلا:
    I can't find left to right direction!
    علامت تعجبش رفت اونور!
    ...

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    من همچنان نمی تونم آدرسی را داخل پست هام لینک کنم. نحوه فعال کردنش چه جوریه؟
    با تشکر
    برای لینک کردن اگر با ویرایشگر پیشرفته مینویسین، متن دلخواه رو انتخاب کنین بعد این بالا یه عکس کره زمین هست که گوشه اون یه علامت بینهایت به صورت افقی چسبیده، اون رو بزنین :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    ببخشید ولی من نتونستم این عکسی رو که میگید پیدا کنم، حتی با هایلایت کردن بخشی از متن.
    یک عکس هم از Screen براتون گذاشتم که ببینید
    این رو ببینید
    Untitled.jpg
    ویرایش توسط nima_AA : February 9th, 2013 در ساعت 04:10 PM
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member nima_AA آواتار ها

Exclamation پاسخ : ویرایشگر پیشرفته |صفحه پیشرفته| نحوه استفاده و سوالات مرتبط

بسیاری از امکانات کاربردی و پیشرفته انجمن با استفاده از صفحه پیشرفته یا ویرایشگر پیشرفته امکان پذیر می باشد.

دو
    روش متفاوت برای دسترسی به صفحه پیشرفته

روش اول - Double click بر روی دکمه پاسخ به موضوع
    روش دوم - بعد از کلیک بر روی دکمه پاسخ به موضوع , در قسمت پایین کادر ایجاد شده گزینه صفحه پیشرفته را کلیک کنید

در عکس پیوست شده زیر , توضیحاتی در مورد کاربردی ترین امکانات این صفحه به نمایش درآمده است.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)