صفحه 10 از 61 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    سلام دوستان

من در حال حاضر کارهای فارغ التحصیلیم به خاطر پروژم انجام نشده ....یعنی اگر هم انجام بشه 7 ماه طول می کشه.... می خواستم بدونم اگر من با ریز نمراتم تا Deadline برای Scholarship اقدام کنم برای Scholarship در نظر گرفته می شم یا نه چون Conditional محسوب می شه اصلا فرقی می کنه که تا اون تاریخ بفرستم مدارکم رو؟؟؟؟؟
    اكثر دانشگاه هاي استراليا با آدم راه ميان

Junior Member

آيا در استراليا مثل كانادا و امريكا به master by thesis بورس بيشتري ميدهند يا فرقي نميكند؟
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

yes.....for MAster by Research and PhD there are more funds and scholarships.
    Live Your Dream

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

من زياد با استراليا آشنا نيستم. اما چند دفعه كه سايتهاشون رفتم سر درنياوردم چه جوربه. بايد براي بورس جدا اپلاي كنيم؟ يا دسته استاده؟
    من فوق ليسانس مكانيك خوندم تو شاخه روباتيك و كنترل. تافل 560 دارم. دو سه تا مقاله هم دارم. جايي را پيشنهاد مي كنيد؟
    GPA=16.5 علم و صنعت
    Everything is possible

Junior Member

آيا دانشگاههاي استراليا همه به زبان انگليسي است يا نه ؟ ميشه با زباني ديگر مثلا فرانسه هم ادامه تحصيل داد؟

البته در مورد اين موضوع خيلي بحث شده و تو همين topic ميتونيد اطلاعات لازم رو دريافت کنيد. اما در استراليا دادن بورس دست استاد نيست چون يک کميته بورس دارند که شما رو براي بورس ارزيابي ميکنه. البته يک استاد شناخته شده ميتونه با نوشتن يک support letter زمينه موفقيت شما رو در رقابت بورس فراهم کنه. همچنين سعي کنيد يک امتحان زبان ديگه بديد چون مينيمم اکثر دانشگاههاي خوب 575+4.5 هست.

Junior Member

another juvenile question of mine: If you apply for this Master by Research thing, does it mean there would be no more course work classes? Because I definitely like to go to classes and learn! I'm not such a pro to write a thesis out of my inner academic soul and get my masters!

one more thing, to the best of my memory, Iran didn't accept Master with Coursework alone, meant you have to have a thesis. For Malaysian colleges it's not a big deal, since you can choose Master of Science with Coursework & Thesis, but as for as Australian colleges, if I wana be more specific, about University of Technology Sydney (UTS), there's either a Master with Coursework, or a Master by Research! So, for that Master by Research it'd better be coursework classes, or else I'm outta here ppl!
    There is a certain rightnous in our wrongness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirbijan

another juvenile question of mine: If you apply for this Master by Research thing, does it mean there would be no more course work classes? Because I definitely like to go to classes and learn! I'm not such a pro to write a thesis out of my inner academic soul and get my masters!

one more thing, to the best of my memory, Iran didn't accept Master with Coursework alone, meant you have to have a thesis. For Malaysian colleges it's not a big deal, since you can choose Master of Science with Coursework & Thesis, but as for as Australian colleges, if I wana be more specific, about University of Technology Sydney (UTS), there's either a Master with Coursework, or a Master by Research! So, for that Master by Research it'd better be coursework classes, or else I'm outta here ppl!
    1- بستگي به برنامه دانشگاه داره
    2- ايران master by course رو قبول داره
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Junior Member

سلام

دوستان من اقامت دایم استرالیا دارم . میخواستم بدونم آیا بورس endeavour به من هم میونه تعلق میگیره یا نه ؟ ( چون اینترنشنال نیستم )

کلا شانس کسانی که اقامت دارن برای بورس گرفتن تو کدوم دانشگاهها بیشتره ؟

من دانشگاه سرارسری درس خوندم اما معدلم 13.5 هستش

پیشاپیش تشکر میکنم از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    من زياد با استراليا آشنا نيستم. اما چند دفعه كه سايتهاشون رفتم سر درنياوردم چه جوربه. بايد براي بورس جدا اپلاي كنيم؟ يا دسته استاده؟
    من فوق ليسانس مكانيك خوندم تو شاخه روباتيك و كنترل. تافل 560 دارم. دو سه تا مقاله هم دارم. جايي را پيشنهاد مي كنيد؟
    GPA=16.5 علم و صنعت
    اكثر بورس ها را بايد از خود دانشگاهها اقدام كنيد ولي بعضي از اساتيد هم مقداري فاند دارند(خيلي كم هستند) ولي از خود دانشگاه اقدام كنيد